• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

В Адигеї до смерті закатували сім'ю колишнього віце-губернатора Кубані

Сам чиновник помер через місяць після різанини в станиці Кущевська

У адигейській аулі Псейтук правоохоронні органи виявили мертвою мати колишнього віце-губернатора Краснодарського краю Мурата Ахеджак, який помер через місяць після бійні в кубанській станиці Кущевська. Невідомі бандити прийшли в будинок родичів покійного чиновника і почали катувати його рідню. Батько Ахеджак вижив, але був госпіталізований, як і сестра і дочка екс-заступника губернатора.

Батько Ахеджак вижив, але був госпіталізований, як і сестра і дочка екс-заступника губернатора

Мурат Ахеджак. Кадр з відео.

Напад на приватний будинок сталося в ніч на 10 травня, пише "МК Кубань" з посиланням на дані місцевих ЗМІ.

як пише "Югополіс", в ці дні в будинку батьків покійного чиновника - Казбека Исмаилович і Луїзи Юсуфовни - гостювала його сестра і дочка. Видання вказує, що в результаті нападу, за попередніми даними, загинули обидві жінки. У той же час "Лента.ру" з посиланням на власні джерела повідомляє , Що померла тільки мати Ахеджак, його батько, сестра і дочка були побиті, але вижили.

"Вдень у власному будинку було виявлено мертву жінку і у важкому стані - її чоловік, дочка і внучка. За попередніми даними, всі постраждалі були побиті", - заявив "Ленте.ру" джерело в правоохоронних органах.

За словами співрозмовника видання, судячи з обстановки на місці події, людей катували, проте ніхто з потерпілих поки не може дати показання через тяжкості свого стану.

Офіційні заяви регіональних управлінь МВС та СК Росії за фактом нападу поки не надходили. Однак "Лента.ру" вказує, що представник СК прокоммментіровал виданню інформацію, що надійшла: за його словами, порушено кримінальну справу за статтею "Вбивство", проводяться слідчі дії.

Мурат Ахеджак був заступником губернатора Краснодарського краю з 2002-го по 2010 роки, коли регіоном керував Олександр Ткачов, який пізніше перейшов на роботу в Мінсільгосп. Ахеджак займався питаннями внутрішньої політики, в тому числі - ЗМІ та взаємодія з правоохоронними органами. Його ім'я нерідко "спливало" в контексті трагедії в станиці Кущевській, де в листопаді 2010 року бандити влаштували різанину в будинку місцевого підприємця, не пошкодувавши дітей і жінок. У зв'язку з займаною посадою саме Ахеджакова перед трагедією повинні були надходити скарги місцевого населення на свавілля, що твориться Цапковской ОПГ - як відомо, жителі станиці не один рік скаржилися на розгул там бандитів, яких покривали місцеві силовики. Однак, як зазначає "Лента.ру", тривалий час віце-губернатор перебував на лікарняному. У грудні 2010 року, через місяць після вбивства 12 осіб у Кущевській, Ахеджак після тривалої хвороби помер в одній з лікарень в Німеччині.

За даними ЗМІ, батько Мурата Ахеджак довгий час займався бізнесом. У 2011 році "Ведомости" писали , Що він був співзасновником кількох фірм і власником 75 квартир в одному з ЖК.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью