• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Утиліта ChromeCacheView: як переглянути вміст кешу Google Chrome

Пам'ятається, в ранніх версіях Google Chrome була можливість перегляду вмісту кеша, що називається, в натуральному вигляді. Сьогодні такої можливості немає, а якщо перейти в розташування браузерного кешу, то можна буде виявити там тільки набір позбавлених розширень файлів з нічого не говорять іменами. Спробуй, спробуй розбери, який з них є скриптом, який зображенням, а який ще чим-небудь.

Аналізувати їх заголовки вручну нерозумно, інша річ якщо довіритися ChromeCacheView - утиліту від відомого розробника NirSoft, як раз для цих цілей призначеної.

Аналізувати їх заголовки вручну нерозумно, інша річ якщо довіритися ChromeCacheView - утиліту від відомого розробника NirSoft, як раз для цих цілей призначеної

ChromeCacheView автоматично просканує вміст кеша Chrome, до речі, хто не в курсі, в останніх версіях Windows він розташовується за адресою% USERPROFILE% \ AppData \ Local \ Google \ Chrome \ User Data \ Default \ Cache, проідентіфіцірует файли по їх же вмісту, присвоїть розширення , покаже атрибути, а заодно визначить джерело в інтернеті, з якого вони були завантажені. Сканування зазвичай займає кілька секунд, після чого у вікні утиліти виводиться список об'єктів.

Сканування зазвичай займає кілька секунд, після чого у вікні утиліти виводиться список об'єктів

При цьому вказується справжнє ім'я файлу, його розширення, джерело (URL-адресу з переадресацією чи ні), тип, розмір, дата останнього звернення і модифікації, ім'я сервера і ще ряд деяких специфічних відомостей, які навряд чи стануть представляти інтерес для рядового користувача. Всі ці дані можна впорядкувати, зберегти в звіт HTML і простий текстовий файл, переглянути їх властивості, скопіювати URL в буфер і перейти за цією адресою в браузері, відкрити вибраний об'єкт в програмі за умовчанням.

Установки ChromeCacheView не вимагає, поширюється на безкоштовній основі. Вбудованого переглядача і редактора в програмі немає, хоча було непогано, якщо такі б були. Налаштувань трохи, призначені вони в основному для зміни уявлення відображаються у вікні утиліти даних. Наприклад, в парамеров утиліти ви можете виключити ті чи інші типи файлів, показати розділяє сітку, включити або відключити показ додаткових колонок і т.п.

За замовчуванням російську мову в програмі відсутній, але на сторінці розробника www.nirsoft.net/utils/chrome_cache_view.html разом з самою утилітою можна скачати мовний файл, який потрібно закинути в каталог з виконуваним файлом утиліти.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью