• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Утиліта для видалення Касперського - як видалити касперского повністю з комп'ютера 2018

 1. Видалення антивірусу на ОС Windows
 2. Видалення антивірусу за допомогою спеціальної утиліти
 3. Завантажити Kavremover безкоштовно

Ця стаття присвячена темі: «Як видалити антивірус Касперського». Досить часто у користувачів ПК виникають проблеми з установкою нового антивіруса через те, що старий антивірус був неправильно видалений. Сьогодні ми розглянемо кілька способів видалення Антивірусу Касперського.

Видалення антивірусу на ОС Windows

В меню XP, Vista, 7 «Пуск» відкрийте «Панель управління» і виберіть «Програми та засоби». Перед вами відкриється вікно зі списком встановлених програм, серед яких і необхідно знайти Kaspersky Anti-Virus. Натисніть на нього правою кнопкою миші і виберіть «Видалити / Змінити». Запуститься інсталятор Касперського, який і проведе повну деінсталяцію продукту.

В Меню Windows 8 або 10 відкрийте пеню «Пуск» і перейдіть в список всіх встановлений додатків. Знайдіть програму Kaspersky Anti-Virus, клацніть по ній правою кнопкою миші і натисніть «Видалити». Перед вами також запуститься Майстер установки, де необхідно слідувати подальшим вказівкам системи. Після видалення антивіруса перезавантажте комп'ютер.

Видалення антивірусу за допомогою спеціальної утиліти

В процесі видалення антивіруса можуть виникнути ситуації, коли деінсталяція антивіруса не може бути завершена. Легко видалити антивірус, при цьому позбувшись всіх «хвостів», допоможе спеціальна утиліта для видалення антивіруса Касперського.

Лабораторією Касперського була розроблена спеціальна утиліта для видалення Anti-Virus Kaspersky, а також інших сторонніх програм. Вона отримала назву Kavremover.

Але варто врахувати, що дана утиліта, крім продуктів Лабораторії Касперського, видаляє і всю інформації про ліцензії. Таким чином, при новій установці продукту знадобиться повторне введення ліцензійного ключа.

Завантажити Kavremover безкоштовно

Завантажити утиліту з офіційного сайту

Робота з Kavremover.

1. Для початку необхідно завантажити архів програми з офіційного сайту Лабораторії каперські і розпакувати його в будь-якому зручному місці.

2. Перезавантажте ваш комп'ютер в безпечному режимі. Це необхідно для того, щоб можливі неполадки системи були відключені, і буде проведений запуск тільки найнеобхідніших драйверів.

Для перезапуску системи в безпечному режимі, виконайте наступні дії:

1. Для початку переконайтеся в тому, що з комп'ютера вилучені всі компакт-диски і флеш-карти.

2. Тепер натисніть меню «Пуск», натисніть «Завершення роботи» і виберіть «Перезавантаження».

3. Якщо на вашому комп'ютері встановлена ​​одна операційна система, тоді затисніть клавішу F8 і дочекайтеся появи логотипу Windows. Якщо логотип Windows з'явився, але ви ще не встигли затиснути необхідну клавішу, тоді перезавантаження комп'ютера необхідно виконати за новою.

4. Якщо на вашому комп'ютері встановлено декілька операційних систем, тоді дочекайтеся появи завантажувача, виберіть ОС, яку необхідно запустити в безпечному режимі і також затисніть клавішу F8.

5. Перед вами з'явиться меню завантаження Windows в безпечному режимі. Вам буде доступно кілька варіантів запуску ОС. Якщо ви не впевнені, який саме варіант вам необхідний, тоді відкрийте просто «Безпечний режим».

Тепер відкрийте папку, в якому була збережена утиліта Kavremover і запустіть її. Вам необхідно ознайомитися з ліцензійною угодою і для продовження роботи натиснути «Я згоден».
Тепер відкрийте папку, в якому була збережена утиліта Kavremover і запустіть її
У наступному вікні необхідно буде ввести захисний код, зображений на картинці. Якщо зображення не чітке, поруч з картинкою є іконка, яка змінить зображення в графі «Виявлено наступні продукти» виберіть продукт про Лабораторії Касперського, який необхідно видалити. Якщо у вас на комп'ютері є кілька продуктів, які ви бажаєте видалити, необхідно видаляти їх по черзі.

видалення програми може зайняти деякий час. Після закінчення деінсталяції, з'явиться вікно «Операція видалення завершена».

Для завершення видалення антивіруса залишилося перезавантажити комп'ютер.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью