• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Установка образу Windows 8.1 на iMac 2012 Mac OS X через boot camp 5

 1. Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?

У статті я розпишу як поставити на iMac 2012 (та й будь-який інший макбук) Windows 8.1 через утиліту bootcamp. А так же опишу як вирішити виниклі проблеми при установці (відсутній файл install.wim, відключення magic mouse і клавіатури).

wim, відключення magic mouse і клавіатури)

Дано: iMac (кінець 2012 року), образ windows 8.1 і Mac OS X 10.9.2. Завдання: встановити другу ОС, використовуючи вбудовану утиліту букткамп.

Установка windows 8.1 на Mac OS в загальному нічим не відрізняється від установки попередніх версій ОС від Microsoft. за цим посиланням ви знайдете базовий мануал розробників цієї ОС. За описом все просто і легко, але на ділі можуть виникнути різні помилки, які не описані в мануалах.

Отже наші дії:

1) Запускаємо утиліту буткамп (Перехід - Програми - Утиліта Boot Camp)

2) Вставляємо флешку. Вибираємо пункти Завантажити ПО і Встановити Windows 7 (не хвилюйтеся, вісімка туди теж входить). Далі чекаємо завантаження ПО і запису образу виндовс на флешку.

3) Розбиваємо диск на два розділи. Один для виндовс, другий під вашу поточну систему Mac OS

4) Після перезавантаження, коли завантажиться інсталятор Windows, не забувайте ще раз відформатувати диск з ім'ям BOOTCAMP. Тільки після цього буде можлива подальша установка.

5) Коли ОС встановиться потрібно відкрити флешку з завантаженими драйверами (ті які завантажувалися в другому пункті). Запускаємо setup.exe і чекаємо автоматичну установку всіх необхідних драйверів.

Так виглядає установка в мануалі майкрософт і Apple. Але на ділі можуть посипатися помилки.

1) При запису флешки в boot camp видається помилка і запис припиняється.

Рішення для Mac OS: Записати образ самостійно. Це можна зробити через дискову утиліту або командою в терміналі:

dd if = some.iso of = / dev / diskXsY conv = noerror bs = 65535
і після diskutil list

Хочу відзначити про величезну кількість запитів в пошукових системах про те "як записати iso образ на флешку в mac os". Пов'язано це з тим, що в маках запис iso на флешку відбувається з цілою низкою помилок і судячи з усього універсального безпомилкового способу поки немає. У мене вперто вилазила 264 помилка. Благо був комп'ютер з Windows і я записав образ на ньому і заощадив трохи нервів і часу :). Якщо хтось знає точно робочий варіант запису iso на флешку в маці (бажано безкоштовний, тому що платні програми є і легко Гугл), то просимо вас відписатися про це в формі нижче.

Рішення для Windows: записати образ через програму rufus, яку можна взяти на офф. сайті. Дуже важливий момент - НЕ використовуйте популярну програму UltraISO, тому що вона форматує флешки в форматі FAT32 і не зможе записати об'ємні файли. В результаті ви побачите помилку "Не вистачає файл sources / install.wim". Цей файл займає близько 4 ГБ, але за допомогою UltraISO запишеться тільки 300-400 Мб.

2) Інша проблема виникає вже після установки драйверів. Останнім ставиться драйвер Broadcom Apple BlueTooth Driver, який дозволяє зв'язати мишку magic mouse і apple wireless keyboard, а так само підключити функціональні клавіші (зміна гучності, яскравості і т.д.). І після установки відбувається повне відключення як мишки, так і клавіатури ... Включення і вимикання (а як ще перезавантажити, якщо миша і клава не працюють?) Комп'ютера на жаль ні до чого не приведе.

Проблема полягає в наступному - за замовчуванням після установки цього драйвера в винде вимикається виявлення Bluetooth пристроїв, а зв'язки з клавіатурою і мишкою ще не було. Ось ОС їх і не бачить. На 10 квітня 2014 року рішення цієї проблеми при автоматичній установці не було. На форумі Microsoft відсилають до техподдержке Apple, а у них в свою чергу пишуть що проблеми то і немає :)

Щоб цього уникнути можна ставити все драйвера вручну з флешки (без broadcom bluetooth driver зрозуміло) і тоді мишка з клавіатурою продовжать працювати, але не буде працювати права кнопка миші і всі функціональні клавіші клавіатури. Маленький рада - зайдіть в "панель управління" - "система". Там знайдіть функцію відновлення і створіть контрольну точку. Після установки половини драйверів створіть другу точку. Якщо помилитеся, то зможете відкотитися до робочого стану.

Єдине нормальне рішення це використовувати дротову USB миша. Далі потрібно зайти в панель управління - мережеві пристрої і там вибрати модуль bluetooth. В його налаштуваннях включити виявлення інших пристроїв. Клавіатуру пов'язує без проблем (потрібно тільки натискати клавіші), а ось з мишкою знову виникнуть проблеми. Він відмовиться її пов'язувати. Для цього потрібно перезавантажитися (і можливо висмикнути дротову миша), потім зв'язати її з маком і..опять перезавантажити, тому що мишка відмовиться ворушитися. Після перезавантаження вимкніть дротову миша і дочекайтеся завантаження виндовс. Понажімайте на клавішу мишки і порухайте. Повинно все вийде.

Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?

Ніколи раніше не зверталися за ремонтом електроніки?

Не знаєте з чого почати? В першу чергу - не переживати! Ознаки хорошого і якісного сервісу видно відразу. Ми підготували інструкцію для тих, хто шукає майстерню або сервісний центр по ремонту Apple

Справжні, чесні і прозорі ціни на сайті

Реальні терміни і гарантія - це повага до вас

Репутація професіоналів Apple і досвід в кілька років

}?>

Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?
А як ще перезавантажити, якщо миша і клава не працюють?
Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?
Ніколи раніше не зверталися за ремонтом електроніки?
Не знаєте з чого почати?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью