• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Установка і заміна відеокарти

 1. Ремонтуємо ноутбуки і материнські плати ноутбуків будь-якої складності!
 2. Установка двох відеокарт

Якщо продуктивність вашого комп'ютера в іграх перестала вас влаштовувати, значить, пора міняти відеокарту. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені, що отримаєте не тільки кваліфіковану допомогу по підбору оптимальної відеокарти, з урахуванням наявної конфігурації і ваших побажань, а й послуги з встановлення відеокарти і оптимізації системи для досягнення максимальної продуктивності в сучасних іграх.

Щоб ми могли максимально точно визначити тип сумісної відеокарти, бажано перед зверненням до нас уточнити модель материнської плати. Для цього скачайте і встановіть програму CPU-Z , Після чого запустіть її, відкрийте вкладку Mainboard і запишіть значення полів Manufacturer і Model.

Ця інформація допоможе нам точно визначити тип сумісних відеокарт і виконати ваше замовлення швидше і за меншу вартість!

Скільки коштують послуги?

Заміною відеокарт в ноутбуках ми не займаємося.

Що ми пропонуємо?

 1. Підберемо сумісну відеокарту з урахуванням ваших побажань;
 2. Придбаємо, доставимо і встановимо відеокарту;
 3. Налаштуємо систему на максимальну продуктивність;
 4. Налаштуємо SLI або CrossFire (якщо можливо);

Ремонтуємо ноутбуки і материнські плати ноутбуків будь-якої складності!

установка відеокарти

Будь геймер хоча б раз у житті стикався з прикрою ситуацією, коли після тривалого очікування нової гри, покупки численних журналів і перегляду веб-сайтів з скріншот, в день релізу він приходить в магазин, знімає гру з полиці ... а вдома настає розчарування - гра не хоче запускатися або «гальмує». Але не варто засмучуватися раніше часу і бігти в магазин за новим комп'ютером. Проблему, як правило, можна вирішити простою заміною відеокарти!

Проблему, як правило, можна вирішити простою заміною відеокарти

Сучасний ринок 3D-графіки може запропонувати величезний вибір графічних прискорювачів на заміну старої відеокарти. Причому діапазон цін тут варіюється від бюджетних варіантів відеокарт, до найпотужніших і надзвичайно дорогих багатоядерних рішень на базі NVIDIA SLI або ATI CrossFire.

По-перше, вам слід визначитися з сумою, яку ви готові витратити. Якщо для вас грає роль ціна нової відеокарти, то варто робити вибір на користь нетопових рішень - їх продуктивність, як правило, більш ніж достатня для роботи практично всіх сучасних ігор на моніторах зі стандартною роздільною здатністю. Після установки такої відеокарти ви обов'язково помітите різницю, при цьому вартість такої модернізації не буде астрономічною.

Установка двох відеокарт

Якщо вам принципово мати високопродуктивну відеокарту і у вас великий монітор з HD-дозволом, то вибір варто робити на користь установки двох відеокарт, з'єднаних за допомогою технологій NVIDIA SLI або ATI CrossFire. Навіть найдорожча топова відеокарта буде працювати повільніше, дві відеокарти попереднього покоління в парі, а за ціною такі рішення будуть приблизно однакові. Продуктивність системи з двома відеокартами по справжньому вражає - після заміни старої відеокарти на дві нові, ви в повній мірі поринете в світ сучасної відеографіки і комп'ютерних ігор.

Слід зазначити, що установка двох відеокарт рекомендується лише в тому випадку, коли у вашому комп'ютері встановлений потужний процесор, інакше виграш від заміни відеокарти може бути не таким значним, і для досягнення максимальної продуктивності встановленої відеокарти вам буде потрібно ще і заміна процесора . Однак якщо ваша стара материнська плата не дозволяє встановлювати чотириядерні процесори нового покоління, цілком можливо вам варто задуматися про повноцінний апгрейде комп'ютера . Варто також зауважити, що установка двох відеокарт разом з потужним процесором веде до підвищеного енергоспоживання, так що для надійної роботи комп'ютера вам буде потрібно замінити блок живлення на більш потужний.

Установка двох відеокарт - досить дороге рішення і рекомендовано, тільки якщо заради вашої улюбленої гри ви «за яку ціну не постоїте». В інших випадках ми рекомендуємо придбати бюджетну модель відеокарти, продуктивність якої також дозволить запускати більшість ігор.

Скільки коштують послуги?
Що ми пропонуємо?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью