• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Установка банера на блог ПАММ-партнера

 1. Установка банера на блог WordPress

Тепер, коли у Вас є  блог WordPress  для роботи в якості  ПАММ-партнера  , Продовжуємо з цим блогом працювати Тепер, коли у Вас є блог WordPress для роботи в якості ПАММ-партнера , Продовжуємо з цим блогом працювати. Зараз ми встановимо спеціальний мета-тег від компанії Альпарі , Щоб при переході користувача по банеру не з'являвся Ваш партнерський ID. Для цього заходите в кабінет Альпарі, в ятати Партнера, в пункт Мої сайти.

У цьому розділі Ви побачите напис про те, що Вам потрібно додати в розділ <head> спеціальний мета-тег. Відкриваєте адміністративну панель свого блогу WordPress, заходите в пункт Зовнішній вигляд - Редактор, після цього вибираєте в шаблонах Тема (header.php), і ставите даний мета-тег після закриває тега </ title>. Даний мета-тег можна, в принципі, поставити і в інше помста в заголовку, але якщо Ви поставите так, як я написав, то не помилитеся в будь-якому випадку. Після цього натискаєте на кнопку Оновити файл.

Потім в кабінеті Альпарі натискаєте на кнопку Додати новий сайт, додаєте адресу свого блогу WordPress, і натискаєте на плюс під написом Видалити сайт Потім в кабінеті Альпарі натискаєте на кнопку Додати новий сайт, додаєте адресу свого блогу WordPress, і натискаєте на плюс під написом Видалити сайт.

Ваш сайт буде поставлений в чергу на перевірку. Як тільки система упевниться, що на Вашому блозі є мета-тег, статус зміниться на Перевірено. Як правило, це відбувається через кілька хвилин. Після цього на своєму блозі Ви можете розміщувати банери для зареєстрованих сайтів.

Установка банера на блог WordPress

Заходьте в пункт Промо-матеріали, і вибираєте банер відповідного Вам розміру і виду Заходьте в пункт Промо-матеріали, і вибираєте банер відповідного Вам розміру і виду. Банер Ви дивіться в розділі Для зареєстрованих сайтів. Якщо банер Вам підходить, натискаєте Отримати посилання, і копіюєте код банера. Наприклад, непогані банери є розміром 240 × 400.

Натискаючи на банер, відвідувач потрапляє на сторінку компанії Альпарі, на якій буде дуже докладно розказано про ПАММ-інвестування, про можливості вкладення коштів в інвестиційні портфелі різної прибутковості і ризику, а також про можливості інвестувати в дорогоцінні метали, нафту, і інші інструменти примноження капіталу Натискаючи на банер, відвідувач потрапляє на сторінку компанії Альпарі, на якій буде дуже докладно розказано про ПАММ-інвестування, про можливості вкладення коштів в інвестиційні портфелі різної прибутковості і ризику, а також про можливості інвестувати в дорогоцінні метали, нафту, і інші інструменти примноження капіталу .

При виборі банера керуйтеся не тільки його зовнішнім виглядом, але також дивіться, куди банер веде. Дізнатися про це можна, клікнувши по вподобаному Вам банеру.

Отже, копіюєте код потрібного Вам банера, заходите в адміністративну панель блогу, і вибираєте пункт Зовнішній вигляд - Віджети. Перетягуєте з лівої частини в праву віджет Текст. Якщо в правій частині кілька колонок, вибираєте потрібну колонку шляхом простого підбору. Непотрібні віджети видаляєте, потрібні додаєте, а також переміщує віджети з однієї колонки в іншу, щоб досягти необхідного Вам розташування віджетів.

Щоразу після чергового зміни оновлюєте основну сторінку Вашого блогу, і дивіться, що у Вас вийшло Щоразу після чергового зміни оновлюєте основну сторінку Вашого блогу, і дивіться, що у Вас вийшло.

Якщо видимих змін немає, деактивуйте плагін WP Super Cache, який кешує інформацію, і іноді не дозволяє побачити відразу, що на блозі змінилося.

Після розміщення потрібних віджетів відкриваєте віджет Текст, і вставляєте в нього код банера, який Ви копіювали. Банер після цього з'явиться на блозі, і буде працювати, залучаючи потенційних інвесторів в Вашу партнерську програму.

Більш докладні відомості Ви можете отримати в розділах "Всі курси" і "Корисністю", в які можна перейти через верхнє меню сайту. У цих розділах статті згруповані за тематиками в блоки, які містять максимально розгорнуту (наскільки це було можливо) інформацію з різних тем.

Також Ви можете підписатися на блог, і дізнаватися про всі нові статтях.
Це не займе багато часу. Просто натисніть на посилання нижче:
Підписатися на блог: Дорога до Бізнесу за Комп'ютером

Проголосуйте та поділіться з друзями анонсом статті на Facebook:

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью