• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Установка Joomla на сервер! або як встановити Joomla! правильно?

Перш ніж почнеться безпосередня установка Joomla! на хостинг, необхідно переконатися, що основні параметри обраного сервера відповідають мінімальним вимогам системи. Це важливо, тому що встановити Joomla! на сервер, що не відповідає параметрам - значить визначити нестабільність майбутнього сайту.

Мінімальні системні вимоги для установки Joomla 1.5

- PHP версії 4.3.10 і вище,
- MySQL 3.23,
- Apache 1.3, (з mod_mysql, mod_xml, і mod_zlib)

Мінімальні системні вимоги для установки Joomla 2.5

- PHP версії 5.2.4 і вище (Рекомендується PHP версії 5.3 +)
- Apache 2.x, з підтримкою Zlib, XML і MySQL,
- MySQL 5.04

Установка Joomla! на відповідний сервер допоможе уникнути можливих проблем.

Переконавшись у відповідності хостингу вимогам, треба підготувати (створити) базу даних для системи, так як встановити Joomla! можливо тільки з підготовленою (з існуючої) базою даних. На більшості відповідних серверів (хостингу), придатних для того щоб установка Joomla! пройшла успішно, використовується панель адміністрування баз даних phpMyAdmin . Вибравши ім'я бази даних і кодування для зіставлення з'єднання (краще - UTF-8, так як Joomla 1.5! Використовує саме цю кодування), потрібно натиснути кнопку «Створити». На деяких хостингах додатково потрібно вибрати ім'я користувача та пароль. Іноді хостинг-провайдер надає вже готову налаштовану базу даних, в цьому випадку потрібно дізнатися параметри бази, так як встановити Joomla! без них не можна.

Установка Joomla! неможлива без закачування обраного установчого пакета на хостинг.

Зробити це можна кількома способами:

- іноді хостинг провайдер надає порівняно зручні інструменти (або) для закачування дистрибутива на сервер з подальшою разархивацию (потрібно толь не забути видалити архів після вилучення файлів - щоб місце не займав),
- можна розпакувати інсталяційний дистрибутив на комп'ютері і за допомогою FTP-клієнта FileZilla передати файли на сервер,
- як варіант можна передати FTP-клієнтом на сервер не розпакований архів і распаковщик, який витягне файли вже на хостингу, значно заощадивши ваш час, але це знову ж таки все залежить від хостингу. наприклад для цього хостингу це не потрібно.
Коли з Розархівація покінчено, можна продовжувати.

Установка Joomla! відбувається за допомогою інтернет-браузера (важливо щоб була включена опція «приймати cookies», так як встановити Joomla! без цього не вийде).

Якщо архів з Joomla вже закачано на сервер і розпакований, тоді потрібно набрати в адресному рядку адресу ресурсу (доменне ім'я вашого сайту) і натиснути «Enter», це завантажить веб-інсталятор системи.

Установка Joomla! почалася, і перше, що запропонує веб-інсталятор Joomla - це вибір мови установки. Вибравши зручний мову, а це швидше за все російська, необхідно натиснути в правому верхньому куті кнопку «Далі».

Вибравши зручний мову, а це швидше за все російська, необхідно натиснути в правому верхньому куті кнопку «Далі»

У наступному вікні інсталятор Joomla покаже результати перевірки відповідності вашого хостингу мінімальним системним вимогам Joomla, що необхідно для коректної роботи Joomla.

У наступному вікні інсталятор Joomla покаже результати перевірки відповідності вашого хостингу мінімальним системним вимогам Joomla, що необхідно для коректної роботи Joomla

У верхньому віконці, у вас всі параметри повинні бути відзначені зеленим кольором (та) якщо деякі параметри позначені червоним (немає), значить ваш сервер не відповідає мінімальним системним вимогам системи.

Можливо для цього вам буде потрібно звернутися до вашого хостера з проханням оновити конфігурацію устаткування або зробити деякі модифікації в файлі .htaccess або php.ini.

Параметри нижнього вікна теж повинні збігатися з рекомендованими настройками, але якщо один з параметрів позначений червоним і не відповідає рекомендованим налаштувань, Joomla на такому сервері буде працювати.

В принципі, вся установка Joomla! досить нескладна. Переконавшись, що все обов'язкові параметри підтверджені, потрібно натиснути кнопку «Далі». Установка Joomla! триває.


Наступним етапом буде ліцензія GNU / GPL. Якщо установка Joomla! не термінові, її можна прочитати і ознайомитися з правилами, потім натисніть на знайому кнопку погодившись з умовами.

Наступного завантажиться сторінка буде запропонований вибір конфігурації бази даних.

Якщо база даних виконується разом з веб-сервером, то тип бази даних і назва хоста треба ввести по запропонованим тут же прикладів ( «mysql» і «localhost»), якщо немає, то параметри уточнюються у служби підтримки вашого хостингу. Ввести параметри потрібно точно, так як Joomla буде пробувати підключитися до бази даних, встановити Joomla без них не вийде.

Вибравши користувача і його пароль, а також ім'я бази даних відповідно до заповненими в phpMyAdmin значеннями (або виданими хостинг-провайдером), знову треба тиснути «Далі».

Установник Joomla виведе на екран наступний етап. Це буде конфігурація параметрів FTP, що необов'язково і можна в будь-який час включити FTP-клієнт Joomla в загальних налаштуваннях сайту. Встановити Joomla можна і з параметрами за замовчуванням і можна відразу переходити до наступного кроку.

На шостому етапі установки Joomla належить заповнення головної конфігурації. Так як перехід до наступного кроку установки неможливий без зазначення назви сайту, назву поштової скриньки і пароля адміністратора.

Також тут можна виконати перенос даних з сайтів, створених більш ранніми версіями CMS. Якщо параметри вказані некоректно, установка Joomla! НЕ продовжиться до їх виправлення.

НЕ продовжиться до їх виправлення

Натиснувши на «Далі», можна побачити останню сторінку з попередженням про необхідність видалення каталогу «INSTALLATION» з хостингу, так як він потрібен тільки для установки Joomla і вже не буде потрібно. Для видалення папки «installation» зайдіть на ваш сервер по FTP або краще через файловий менеджер який є в панелі управління хостингу. Знайдіть і видаліть папку installation.

От і все! Установка Joomla закінчилася і ви можете зайти на сайт, натиснувши одну з кнопок у верхній правій частині екрана (сайт або адмін). Натиснувши кнопку сайт вас перекине на головну сторінку вашого нового сайту, а кнопка Адмін - це вхід в адміністративний розділ . Для входу в адмінку введіть: ім'я користувача - admin і пароль адміністратора який ви вказали в шостому кроці.

Увійшовши в адміністративну панель, ви можете редагувати сайт і оцінити всі переваги, які дає обрана CMS.
Тепер як встановити Joomla 1.5 думаю зрозуміло і з цим не повинно бути проблем.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью