• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Usb інтернет роздавати на інший комп'ютер. Як роздати інтернет з usb модему Yota по локальній мережі в винде

 1. Роздача інтернету по WiFi в Windows 7: Відео
 2. Як створити точку доступу WiFi за допомогою командного рядка: Відео
 3. Як легко роздати Wi-Fi в Windows 7 за допомогою програми Conectify Hotspot: Відео

Привіт, якщо у вас є usb модем Yota, і кілька комп'ютерів, то напевно, рано чи пізно ви захочете зробити так, що б інші комп'ютери використовували з'єднання з інтернетом, який приходить на комп'ютер, куди підключений модем. Нижче я покажу як можна розшарити інтернет з USB модему Yota .

Відразу обмовлюся, що по суті це повтор статті, але з описом дій під конкретний випадок. Взагалі расшарівать інтернет краще через загальний доступ до інтернету, але чому то з йотою це не працює.

Для того що б здійснити задумане, у вас повинен бути власне сам модем, і мережевий інтерфейс, до якого будуть підключатися інші пристрої (до слова, не обов'язково, що б вони підключалися на пряму, можна через світч або роутер, для останнього необхідно буде відключити nat, і в настройках вказати основний шлюз - шлюз, який прописаний на вашому комп'ютері).

Заходимо в центр управління мережами і загальним доступом (Можна клацнути на значку мережі, поруч з годинником, правою кнопкою миші і вибрати відповідний пункт, або зайти через панель управління). Тут переходимо в зміни параметрів адаптера.

На жаль у мене зараз немає під рукою модему, тому тут у вас буде відрізнятися адаптер, на який приходить інтернет, а саме буде NDIS адаптер, але ролі це не грає особливої, зайдіть в його властивості, перейдіть в IP версії 4, і знову натисніть властивості. Запам'ятайте або запишіть інформацію, яку побачите (ip адресу, маску, шлюз, ДНС сервери).


Запам'ятайте або запишіть інформацію, яку побачите (ip адресу, маску, шлюз, ДНС сервери)

Після чого закрийте вікна властивостей, виділіть обидва ваших інтерфейсу (якщо у вас їх більше, і ви хочете роздати інтернет на всі інтерфейси, виділіть все), клацніть правою кнопкою миші і виберіть налаштування моста.


У вас з'явиться новий пристрій - мережевий міст.


Тепер потрібно зайти в його властивості, перейти в властивості IP версії 4, і вбити інформацію про мережі, яку запам'ятали до цього.

Власне на цьому настройка закінчена, можна налаштовувати інші комп'ютери, для цього потрібно так само зайти в мережеві підключення , В властивості мережевого адаптера і вбити мережеві настройки . Потрібно що б адреса був в тій же підмережі що і комп'ютер з модемом, т. Е. Наприклад, якщо у вас на основному комп'ютері адреса - 10.0.0.10, маска 255.255.255.0, шлюз 10.0.0.1, dns сервер 10.0.0.1, то і на другому комп'ютері повинні бути всі ті ж настройки, окрім адреси, адреса повинна відрізнятися, тобто для комп'ютера можна задати адресу, 10.0.0.11 або 10.0.0.20 і т.д. Зверніть увагу, що шлюз ми задаємо такий же як і на комп'ютері з модемом, а не адресу цього комп'ютера.

Зверніть увагу, що шлюз ми задаємо такий же як і на комп'ютері з модемом, а не адресу цього комп'ютера

Привіт друзі! Сьогодні мені знадобилося підключити звичайний стаціонарний комп'ютер до інтернету, для того, що б оновити на ньому антивірус. Wi-Fi на ньому немає, а підключити мережевим кабелем безпосередньо до роутера дуже складно, просто роутер встановлений не в дуже зручному місці. А у мене ноутбук підключений до інтернету по Wi-Fi і я вирішив спробувати підключити стаціонарний комп'ютер до ноутбука по мережевому кабелю і за допомогою мережевого моста роздати інтернет на комп'ютер через ноутбук.

Якось заплутано все :). Але зараз все стане ясно. Я подумав, що можливо не тільки у мене може виникнути така ситуація і моя порада може бути корисним комусь ще.

Значить на ноутбуці у мене був інтернет, який я отримував по Wi-Fi. Завдання було таким: поєднати стаціонарний комп'ютер з ноутбуком з мережевого кабелю і зробити так, що б на комп'ютері і на ноутбуці був доступ в інтернет, а не просто мережу.

На ноутбуці інтернет є. З'єднуємо комп'ютер з ноутбуком за допомогою мережевого кабелю (як обжати мережевий кабель дивіться в статті). На комп'ютері статус інтернет підключення буде мережу без доступу до інтернету. Нам потрібно зробити так, що б з'явився доступ до інтернету.

Для цього заходимо в Панель управління - Мережа та Інтернет - Центр управління мережами і загальним доступом (або натисніть правою кнопкою на статус інтернет з'єднання в треї і виберіть "Центр управління мережами і загальним доступом"). Потім справа виберіть.

Потім справа виберіть

Затисніть клавішу Ctrl і виділіть два з'єднання. У мене це Бездротове мережеве з'єднання (через яке ноутбук підключений до інтернету) і Підключення по локальної мережі (По цьому з'єднанню підключений комп'ютер до ноутбука по кабелю).

Виділяємо ці два підключення і на одне з них натискаємо правою кнопкою миші. Вибираємо.


Трохи чекаємо, поки створяться настройки моста і у нас з'явитися нове підключення "Мережевий міст". А два підключення, бездротове і підключення по локальній мережі повинні отримати статус "Підключено, Пов'язано".


Якщо під час створення Мережевого моста, з'явитися повідомлення, що неможливо продовжити, тому-що одне з підключень налаштоване на загальний доступ до інтернету, то зробіть так:

Натисніть правою кнопкою миші на одне з двох підключень і виберіть "Властивості". Потім перейдіть на вкладку "Доступ" і подивиться, що б не було галочки біля "Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до Інтернету ..." Якщо ця галочка встановлена, то заберіть її. Так само перевірте іншу сполуку.

На комп'ютері, який підключений до ноутбука з мережевого кабелю повинен з'явиться інтернет, по крайней мере, у мене все запрацювало. Я оновив на комп'ютері антивірус і Мережевий міст мені став непотрібний. Якщо Ви так само захочете видалити Мережевий міст, то просто натисніть на нього правою кнопкою миші і виберіть "Видалити".

Якщо під час налаштування і підключення, виникнуть проблеми, то спробуйте відключити антивірус. Дуже часто вони блокують будь-якого роду з'єднання.

Це все, що я хотів розповісти Вам в цій статті. Можливо Вам знадобитися моя порада.

Часто комп'ютер підключений до інтернету за допомогою кабелю. Але що робити, якщо потрібно підключити кілька пристроїв. Для цього необхідно створити домашню WiFi мережу з виходом інтернет. Звідси виникає питання, як розшарити інтернет по WiFi на комп'ютері з Windows 7?

Інтернет - це те, без чого на сьогоднішній день не може обійтися практично жодна людина Інтернет - це те, без чого на сьогоднішній день не може обійтися практично жодна людина.

Він відкриває масу нових можливостей, а також істотно спрощує життя. Він допомагає в навчанні, роботі, розвагах, пошуку потрібної інформації та багато іншого. Завдяки інтернету ми можемо дізнатися відповідь на будь-який вопрос.Однако не завжди він доступний для всіх пристроїв.

Варто зазначити, що для того, щоб розшарити інтернет через WiFi в Windows 7 для інших пристроїв, необхідно створити домашню групу, в яку можна буде об'єднати потрібні комп'ютери, ноутбуки, планшети, смартфони і так далі. При цьому інтернет буде доступний тільки учасникам мережі.

Як це зробити?

У наш час існує декілька способів, як організувати роздачу інтернету по WiFi:

 • Розшарити через вбудовані засоби Windows 7.
 • Встановити програму, розроблений третьою.

Варто відзначити, що розшарити інтернет через WiFi за допомогою стандартних засобів Windows 7 можна двома способами:

Отже, давайте докладніше розберемо, як розшарити інтернет по WiFi в системі Windows 7.

Роздача інтернету по WiFi в Windows 7: Відео

Організація роздачі інтернету по WiFi за допомогою командного рядка

При цьому другий спосіб більш стабільний і простий. Потрібно знати тільки кілька певних команд. Цей спосіб роздачі інтернету через WiFi підійде тільки в тому випадку, якщо драйвер адаптера бездротового зв'язку підтримує функцію Virtual FiWi. Але варто зазначити, що будь-який сучасний ноутбук має таку функцію і в разі виникнення проблем, варто просто встановити або оновити драйвер на WiFi адаптер.

Насамперед слід зайти в "Диспетчер завдань" і оновити драйвер адаптера бездротового зв'язку. Після цього можна приступити до організації домашньої мережі . Для цього затискаєте на клавіатурі клавішу "Windows" і, утримуючи її, натисніть кнопку R. У вікні потрібно прописати cmd. Таким чином, ви викличте командний рядок.

Тут необхідно прописати наступне: netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid = My_virtual_WiFi key = 12345678 keyUsage = persistent. Це команда, яка створює віртуальну домашню мережу, до якої в подальшому будуть підключатися інші пристрої. SSID = MyvirtualWiFi - це назва групи. Замість MyvirtualWiFi ви можете написати будь-яке інше назву. Key = 12345678 - це пароль для підключення до групи. Тут також вказується потрібний пароль . Після того як ви прописали команду необхідно натискати Enter на клавіатурі. Має вийти як на картинці.

Якщо все зроблено правильно, то в диспетчері завдань з'явитися нове обладнання - "Адаптер міні-порту віртуального WiFi Microsoft". Крім цього в центрі управління мережами і загальним доступом з'явитися нове бездротове мережеве соедіненіе.2. Це означає, що все зроблено правильно.

Тепер необхідно розшарити інтернет для створеної групи. Для цього в центрі управління мережами і загальним доступом слід зайти в "Зміна параметрів адаптера". У вікні потрібно знайти з'єднання, за допомогою якого комп'ютер отримує інтернет. Нам необхідно зайти в властивості цього підключення за допомогою натискання правою кнопкою мишки на ярлик.

Тут потрібно перейти у вкладку "Доступ" і в пункті "Підключення домашньої мережі" вибрати створене підключення, яке називається "Бездротове мережеве з'єднання 2". Також потрібно встановити галочки на «дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до Інтернету даного комп'ютера . Натискаємо "ОК" і закриваємо всі вікна.

Статті по темі

На цьому настройка роздачі інтернету завершена. Залишилося тільки запустити створену мережу. Для запуску і зупинки створеної мережі використовуються такі команди:

 • Запустити роботу віртуальної групи - netsh wlan start hostednetwork
 • Зупинити роботу віртуальної групи - netsh wlan stop hostednetwork.

Як створити точку доступу WiFi за допомогою командного рядка: Відео

Роздача інтернету за допомогою спеціального програмного забезпечення

Подібних програм величезна безліч, і кожна з них має свої переваги і недоліки. Однак всі вони працюють за одним принципом, тому їх налаштування зводяться до установки трьох основних параметрів:

 • Назва групи.
 • Пароль для підключення.
 • Вибір підключення, за допомогою якого комп'ютер отримує доступ до інтернету.

Так як всі програми мають практично однакові настройки, давайте розглянемо, як розшарити інтернет через бездротовий зв'язок WiFi в Windows 7 за допомогою програми Conectify Hotspot. Це безкоштовне ПО, яке користується найбільшим поширенням.

Отже, качаємо і встановлюємо програму. Під час установки вона запросить перезавантажити комп'ютер. Це необхідно для установки драйвера. Після цього запускаємо її. У вікні потрібно заповнити всі рядки. Робимо це наступним чином:

 • Hotspot Name - це ім'я створюваної віртуальної групи (SSID). Воно може бути будь-яким, на ваш розсуд.
 • Password - це пароль, який буде потрібно ввести для підключення до групи. Його ви повинні придумати самі.
 • Internetto Share - це адаптер, через який комп'ютер підключений до інтернету.
 • Share Over- це адаптер бездротового зв'язку, який необхідний для роздачі Інтернету.
 • Sharing Mode - це тип створюваної мережі . Він може бути відкритим, Wep, WPA-2. При цьому варто відзначити, що останній варіант найбільш безпечний.

Після установки всіх налаштувань слід натиснути "Start Hotspot". Все, на цьому настройка завершена.

Як легко роздати Wi-Fi в Windows 7 за допомогою програми Conectify Hotspot: Відео

Слід зазначити, що перший метод дозволяє використовувати WiFi для отримання і роздачі інтернету одночасно. У другому випадку це неможливо. Тому програма Connectify Hotspot дозволяє розшарити інтернет в тому випадку, якщо ваш ПК підключений до інтернету за допомогою кабелю.

Звідси виникає питання, як розшарити інтернет по WiFi на комп'ютері з Windows 7?
Як це зробити?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью