• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

UnlockerAssistant.exe - Що це таке?

 1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з UnlockerAssistant.exe
 2. Інформація про фото UnlockerAssistant.exe
 3. коментар користувача
 4. Кращі практики для виправлення проблем з UnlockerAssistant
 5. UnlockerAssistant сканер

Справжній файл UnlockerAssistant.exe є одним з компонентів програмного забезпечення Unlocker, розробленого Cedrick Collomb.

UnlockerAssistant.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є UnlockerAssistant.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з UnlockerAssistant.exe

 1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
 2. Оновлення програму Unlocker. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
 3. У наступних пунктах надано опис роботи UnlockerAssistant.exe.

Інформація про фото UnlockerAssistant.exe

процес Unlocker або Total Commander (Версія 7.50a Grey Pack (Lite Version) 1.5) належить програмі Unlocker або Thousand або Registry Trash Keys Finder або ImageDupeless або Total Commander (Версія 7.50a Grey Pack (Lite Version)) від Sergey Kudashkin (Grey) .

Опис: UnlockerAssistant.exe не є необхідним для Windows. UnlockerAssistant.exe знаходиться в підпапках "C: \ Program Files" або іноді в підпапках диска C: \ або в підпапках "C: \ Users \ USERNAME". Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 17,408 байт (72% всіх випадків), 15,872 байт і ще 4 варіанти . Опис: UnlockerAssistant
Немає більш детального опису програми. Це не файл Windows. Може змінювати поведінку інших програм або маніпулювати іншими програмами. Додаток не видно користувачам. Процес починає роботу при запуску Windows (Дивіться ключ реєстру: MACHINE \ Run, MACHINE \ User Shell Folders). Тому технічний рейтинг надійності 75% небезпеки.
Якщо у вас є які-небудь проблеми з UnlockerAssistant.exe, Ви можете видалити програмне забезпечення Unlocker або ATI MCE Transcode, використовуючи функцію "Установка і видалення програм" в Панелі управління Windows, отримати допомогу від постачальника програмного забезпечення Emptyloop або оновити [1] [2] програму до останньої версії.

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з UnlockerAssistant.exe

Важливо: Деякі шкідливі програми маскують себе як UnlockerAssistant.exe. Таким чином, ви повинні перевірити файл UnlockerAssistant.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

Асистент ПО "Unloker" - утиліти для розблокування процесів.
Sharus Unlocker - невелика утиліта, яка дозволяє розблокувати знаходяться у використанні файли, тим самим даючи можливість здійснювати над ними подальші дії. Крім простий розблокування різних запущених процесів і відкритих папок, Unlocker дозволяє здійснити найбільш часто виконуються операції над об'єктами: перейменування, видалення, переміщення. Unlocker дозволяє видалити файли і папки, які звичайним способом видалити не вдається (коли системою видається повідомлення, що файл видалити неможливо, так як він використовується іншим додатком). (додаткова інформація)
відмінна утиліта для розблокування безліч процесів, які не дають видалити деякі файли / папки
Перишкін Іван Анатолійович відмінна утиліта для розблокування безліч процесів, які не дають видалити деякі файли / папки
Перишкін Іван Анатолійович Це програма для видалення, що не видаляється. Висить в треї, не заважає і нехай висить - тільки користь
Євген

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото UnlockerAssistant.exe: - на основі 8 голосів з 5 відгуками.

64 користувачів запитували про цей файл. 4 користувачів дали, як безпечний. 4 користувачів дали, як здається безпечним.

Кращі практики для виправлення проблем з UnlockerAssistant

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з UnlockerAssistant. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу UnlockerAssistant.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

UnlockerAssistant сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью