• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Унікальний контент для сайту

 1. Замовити контент сайту у копірайтера
 2. Автонаполненіе сайту контентом
 3. Купівля контенту на біржах
 4. Сінонімайзер тексту
 5. Генератор контенту для сайту
 6. Нехай контент створюють відвідувачі!
 7. Парсер контенту сайту
 8. SEO-копірайтинг для інтернет-магазину
 9. Дорвеи - від ТОПу до бана

у статті Унікальний контент сайту - його основа і інструмент просування ми дали поняття, що такий контент, яким він може бути, який контент сайту пошукові системи вважають унікальним, як написати унікальний контент, щоб він був максимально ефективним. У цій статті ми спробуємо відповісти на дуже важливе питання: «Де взяти унікальний контент для свого сайту».

Замовити контент сайту у копірайтера

Цей спосіб для тих, хто хоче отримати найякісніший контент для сайту, найбільш «заточений» під ваш інтернет-ресурс. Причому, якщо ви віддали свій сайт на просування солідної seo-компанії, вони будуть надходити точно так же - замовляти тексти у копірайтера.

Замовити контент для сайту у копірайтера - це значить отримати текст:

 1. Строго відповідний необхідної тематики.
 2. З потрібними пошуковими запитами (ключами).
 3. З необхідним обсягом і структурою (наприклад, якщо сторінка, де планується розміщення тексту, складається з блоків, то можна написати контент з суворою прив'язкою під кожен блок - по темі і за обсягом).

Можна сказати, що такий контент - це ручна робота, яка і стоїть відповідно - від 3 $ / 1000 знаків. Можна даний спосіб наповнення сайту дещо здешевити, замовивши рерайт. Але, по-перше, необхідно знайти джерело, з якого він буде робитися, а, по-друге, переробка в багатьох випадках вийде гірша за оригінал. Але, в будь-якому випадку, необхідно знайти хорошого копірайтера ! Де його шукати? В основному, на біржах фріланса. Назвемо трійку найпопулярніших: freelance.ru, advego.ru, searchengines.guru.

Щоб такий контент ручної роботи спрацював на всі 100%, необхідно для нього правильно підібрати ключі або по-іншому, скласти семантичне ядро ​​сайту .

Щоб такий контент ручної роботи спрацював на всі 100%, необхідно для нього правильно підібрати ключі або по-іншому,  скласти семантичне ядро ​​сайту

Автонаполненіе сайту контентом

Суть цього способу полягає в тому, що власник сайту замовляє певний обсяг і певну тематику статей на деяких сервісах. Також можна вказати ключі, які повинні містити ці статті. Найбільш відомими такими сервісами є Textsale (можна замовляти і ключі), Neotext, Krasnoslov. Вони гарантують унікальність контенту і збіг тематики з замовленої.

Плюсами такого способу наповнення сайтів контентом є:

 • можливість замовляти великий обсяг;
 • економія особистого часу - заповнили просту форму, де вказали тематику, обсяг тексту в місяць (тиждень), частоту і все - навіть додавання контенту на сайт будуть робити за вас;
 • більш низька вартість тексту (за 1000 знаків), ніж при першому способі.

Недоліки - більш низька якість тексту. Адже де береться контент для автонаполненія? Скуповується на спеціальних біржах або замовляється у копірайтерів як рерайт. Словом, про індивідуальну підгонці тексту під конкретний інтернет-ресурс і мови бути не може.

Найбільш часто автозаповнення сайту контентом затребуване для наповнення новинного блоку.

Найбільш часто автозаповнення сайту контентом затребуване для наповнення новинного блоку

Купівля контенту на біржах

Якщо ви хочете заощадити, то можете не замовляти наповнення сайту контентом, а самі шукати і купувати статті на біржах і потім розміщувати їх на своєму ресурсі. Так ви заощадите мінімум 30% бюджету в порівнянні з автонаполненіем. Найбільш відомими біржами, крім перерахованих вище сервісів, є MiraLinks і Advego. З досвіду можемо сказати, що знайти там можна тексти і по $ 0,5 за1000 знаків. Але більш-менш гідний контент коштує не менше $ 1/1000 зн.

Сінонімайзер тексту

Існують програми, які, використовуючи закладений в них словник синонімів, роблять рерайт заданого тексту. Причому з исходника можна отримувати десятки і сотні текстів, які формально можуть бути унікальними! Існують сервіси, які такі тексти штампують за ціною 0,002-0,005 $ / 1000 зн. Текст виходить складним для розуміння, іноді до ступеня відрази, але все ж сенс в ньому є.

Коли застосовується такий спосіб підготовки контенту для сайту? Для створення веб-ресурсу для розміщення платних зовнішніх посилань. Їх ще часто вебмастера називають говносайт (ГС). Вартість розміщення посилання мізерна, тому щоб заробити, треба такі ГС штампувати десятками. На щастя, поступово ГС відходять у небуття.

Також сінонімайзери використовуються для дорвеев - спеціальних сторінок, призначених для пошукових систем (тобто, які добре ними ранжуються) і абсолютно непотрібних для відвідувачів, але з яких можна перейти на сторінку з потрібною для людини інформацією. Але про дорвеях трохи пізніше. А спочатку про генераторах.

Генератор контенту для сайту

Крім синонімайзер існують програми, які самі генерують текст із заданих слів. Пам'ятайте, в «Золотому теляті» підприємливий Остап Бендер одному журналісту продав папірець з набором слів, жонглюючи якими, можна написати будь-який репортаж? Так ось, це був генератор тексту, тільки ручної. Комп'ютер же здебільшого створює маревний текст, де змив, в кращому випадку, вловлюється. І це основна відмінність від синонімайзер, де сенс видно явно. Але унікальність є, як і ключі! На щастя, пошуковики вже почали обчислювати таку маячню і серйозно за це карати, аж до виключення з пошуку! В основному такі генератори використовують для створення дорвеев.

Нехай контент створюють відвідувачі!

Саме так! Організовуєте конкурс по потрібної для вас теми, оголошуєте призи і ... через певний час отримуєте унікальний і в більшості своїй якісний контент. Причому, якщо розділити обсяг отриманого тексту на вартість призів, то вийде досить невисокий показник. Дуже ефективний спосіб. Відомі випадки, коли маститі письменники на своїх веб-сайтах оголошували подібні конкурси і отримували майже за безкоштовно оригінальні ідеї для своїх нових романів!

Парсер контенту сайту

Якщо вище ми говорили про унікальний контент (хоч іноді й відверто маревному), то зараз про текстах, де унікальністю і не пахне. Парсер - це спеціальна програма, яка в автоматичному режимі заходить на зазначені веб-ресурси, за заданими критеріями відбирає (копіює) контент і розміщує його на вашому сайті.

В даний час пошукові системи дуже негативно ставляться до копіпаст (повністю скопійованого контенту з чужого сайту). У кращому випадку вони не змінюють SERP (позицію веб-ресурсу у видачі пошукової системи по конкретному пошуковому запиту). У гіршому - просто банять цей піратський ресурс. У більшості випадків - знизять позицію.

саме точне визначення позицій сайтів - в SE Ranking.

Але, незважаючи на це, парсери все ж ще застосовуються. В основному в інтернет-магазинах, де треба заповнити тисячі, а то й десятки тисяч карток товару. За це пошукачі не карають, «входячи в стан», що важко уникализировать такий текст. Також парсери застосовують туристичні інтернет-ресурси, для показу температури на курортах, фінансові - для показу курсу валют. Часто парсери використовують для збору інформації по фірмах (рід діяльності, адреса, контактні дані). У цьому випадку обсяги вкраденого контенту дуже незначні, до того ж важко визначити першоджерело такої інформації.

Зауважимо, що парсери використовуються також для збору інформації про сайт для його подальшого аналізу, наприклад, для перевірки позицій в пошукових системах, seo-аудиту і т.д.

Парсери є безкоштовні, наприклад, SJS, Datacol, а є платні - ContentDownloader.

Як парсити контент сайтів? Все залежить від конкретної програми. Але алгоритм всюди однаковий:

 • задаються URL ресурсів, які будуть піддаватися пограбування (можуть задаватися ключові слова, щоб пошук йшов не по URL, а за допомогою пошукових систем);
 • налаштовується шаблон для парсинга контенту (в якому вигляді він буде записуватися програмою для подальшої заливки на свій ресурс);
 • виробляється парсинг і заливка копипаста на свій веб-сайт.

Але ще раз акцентуємо увагу, в більшості випадків дублювання контенту на сайті карається.

Нижче ми розповімо про двох хитрощі, які за допомогою контенту значно підвищують позицію сайту: однією законною і однієї незаконною.

Нижче ми розповімо про двох хитрощі, які за допомогою контенту значно підвищують позицію сайту: однією законною і однієї незаконною

SEO-копірайтинг для інтернет-магазину

Ми вже говорили, що зробити унікальним контент для магазину дуже важко. Ну який оригінальний текст можна отримати для картки товару, наприклад такий:

Перестановка слів уже не проходить (про це ми вже писали ). Не змінювати ж самі характеристики товару! Це вже обман покупця. І все ж спосіб є. І порівняно простий. Що називається, на раз-два.

Раз: картку товару робимо у вигляді малюнка. Тобто верстаємо її як звичайну інтернет-сторінку, а потім робимо з неї скріншот і саме його розмішати в інтернет-магазині. У параметрі alt записуємо назву товару. У нашому прикладі це буде пральна машина INDESIT WISN 82.

Два: нижче картки розміщуємо відгуки, де обов'язково має бути назва товару, а іноді і «куплю <назва товару>» (тобто ще раз - відгуки повинні розміщуватися на сторінці з товаром, а не на інший).

Малюнки пошукачі не індексують (крім тексту в параметрі alt), тому ви і покажете всю необхідну інформацію користувачам і, в той же час, не забрудните свій ресурс копіпастом. А необхідну релевантність і тИЦ / PageRank забезпечують відгуки, які можна замовити у копірайтера пір ціною 5 рублів за штуку!

Дорвеи - від ТОПу до бана

Дорвеями (або скорочено, дорамі) називають вхідні сторінки інтернет-ресурсу. Створюється сторінка, яка з точки зору пошукових систем ідеальна:

 • правильна щільність ключових слів, причому туди впихати все ключі, які тільки можливі по даній темі (іноді до сотні);
 • правильно написані мета-теги.

правильна щільність ключових слів, причому туди впихати все ключі, які тільки можливі по даній темі (іноді до сотні);  правильно написані мета-теги

В результаті виходить сторінка з хорошим вагою, її помічають пошуковики і ставлять високо у видачі. Але для відвідувачів ця сторінка марна, так як осмисленого тексту не містить. Його зазвичай отримують за допомогою генераторів контенту. Таким чином, завдання вхідної сторінки полягає в тому, щоб в тому числі і автоматично перенаправляти людини на нормальну, потрібну сторінку сайту. Все відбувається так швидко, що відвідувач навіть не встигає помітити перенаправлення! Правда, зараз пошуковики навчилися обчислювати такі дорвеи, за які серйозно карають.

Так що ще раз. Треба все робити чесно: писати хороші, якісні тексти для людей і просувати ними свій інтернет-ресурс. У цьому випадку успіх обов'язково буде!

Перегляди: 4 672

Де його шукати?
Адже де береться контент для автонаполненія?
Коли застосовується такий спосіб підготовки контенту для сайту?
Пам'ятайте, в «Золотому теляті» підприємливий Остап Бендер одному журналісту продав папірець з набором слів, жонглюючи якими, можна написати будь-який репортаж?
Як парсити контент сайтів?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью