• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Ukraine Now: Кабмін прийняв єдиний бренд України

Кабінет Міністрів України прийняв на засіданні в четвер єдиний бренд, якого не було за роки незалежності.

На цьому наголосив під час засідання уряду Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Взагалі дивно те, що у нас 27 років нашої незалежності не було бренду України. І зараз ми зробили перший крок для того, щоб брендировать країну і зробити єдину рамку, і найголовніше - що ми можемо працювати з цим брендом з різними цільовими аудиторіями, з різними тематиками і, дійсно, відкривати всі можливості нашої прекрасної країни і робити це саме зараз ... Сьогодні в Україні, 10 травня 2018 року, з'явився бренд України - Ukraine Now ", - оголосив Гройсман .

Кабінет Міністрів України прийняв на засіданні в четвер єдиний бренд, якого не було за роки незалежності Єдиний бренд України

Він подякував Міністерству інформаційної політики, всю команду, включно з міжнародними партнерами, яка працювала над проектом.

"Команда уряду, Міністерства інформаційної політики разом з багатьма нашими партнерами працювали над створенням бренду України. Сьогодні фактично ця робота завершена", - сказав Прем'єр-міністр.

Читайте також: Гройсман заявив, що приватизація буде дійсно якісною і прозорою

Держсекретар Міністерства інформаційної політики Артем Біденко зробив презентацію колективної роботи, яка тривала майже рік, зі створення бренду України.

"Вперше технічні завдання для відкритих і прозорих конкурсів ґрунтуються на серйозних дослідженнях цільової аудиторії, на яку і орієнтований єдиний бренд. Адже саме іноземці є тією аудиторією, кому ми хочемо показати Україну як країну можливостей, країну свободи, нових емоцій", - зазначив Біденко.

Він додав, що таке дослідження було проведено британськими експертами в рамках співпраці з урядом Великобританії. І включало в себе 6 фокус-груп Великобританії, Німеччини та Польщі, які показали кілька концепцій промоції України. На початкових етапах розробки до цього процесу долучився Конрад Берд, який керував знаменитою кампанією просування Великобританії під назвою GREAT. У розробці остаточного варіанту бренду взяли участь саме українські експерти і креативщики. Учасникам конкурсу було надано результати дослідження і було запропоновано дати свої ідеї або пропозиції щодо доопрацювання тих рекомендацій, які були отримані від британців.

За словами Біденка, робота тривала протягом 9 місяців. Перед остаточним рішенням варіанти бренду були ще раз протестовані за сприяння Офісу з інвестицій на цільові аудиторії.

"Спираючись на ці результати і власну експертну думку, комісія визнала переможцем варіант бренду Ukraine Now, створений українським агентством Banda Agency", - сказав держсекретар Мінінформполітікі.

Він зазначив також, на основі цього єдиного зонтичного бренду, який містить ключові елементи комунікації, буде розроблений модульний бренд-бук, яким можуть скористатися будь-які органи влади, підприємства, громадські організації за умови дотримання технічних стандартів.

"Це означає єдиний голос України по всьому світу", - підкреслив Біденко.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью