• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

systemd

 1. Що це?
 2. Ліцензія
 3. Орфографія
 4. Hackfests і Sprints
 5. IRC

Ласкаво просимо до Fedora 20 (Heisenbug)! [OK] Досягнуто цільові віддалені файлові системи. [OK] Прослуховування затримки затримки. [OK] Прослуховування сумісності / dev / initctl Названа труба. [OK] Досягнуто цільових шляхів. [OK] Досягнуто цільових зашифрованих томів. [OK] Прослуховування журналу. Встановлення файлової системи величезних сторінок ... Встановлення файлової системи черги повідомлення POSIX ... Встановлення файлової системи відладки ... Початок служби журналу ... [OK] Запущено службу журналу. Встановлення файлової системи конфігурації ... Встановлення файлової системи керування FUSE ... [OK] Створено фрагмент Root Slice. [OK] Створено фрагмент користувача і фрагмент сеансу. [OK] Створено фрагмент системного фрагмента. [OK] Досягнуто цільових фрагментів. [OK] Досягнуто мін. Встановлення тимчасової директорії ... [OK] Досягнута цільова локальна файлова система (попередньо). Початкове завантаження випадкового насіння ... Початок завантаження / збереження випадкового насіння ... [OK] Встановлена ​​файлова система великих сторінок. [OK] Встановлена ​​файлова система черги POSIX повідомлення. [OK] Встановлена ​​налагоджувальна файлова система. [OK] Встановлена ​​файлова система конфігурації. [OK] Встановлена ​​контрольна файлова система FUSE. [OK] Встановлена ​​тимчасова директорія. [OK] Початок завантаження випадкового насіння. [OK] Початок завантаження / збереження випадкового насіння. [OK] Досягнуто цільової локальної файлової системи. Початок відновлення волатильних файлів і каталогів ... Початок запуску тригера з журналу до стійкого сховища ... [OK] Початок відновлення волатильних файлів і каталогів. Запуск оновлення UTMP про перезавантаження / вимикання системи ... [OK] Запущено вимивання тригера журналу до постійного сховища. [OK] Запущено Оновлення UTMP про перезавантаження / вимикання системи. [OK] Досягнення цільової ініціалізації системи. [OK] Досягнуто цільових таймерів. [OK] Прослуховування роз'єму шини системного повідомлення D-Bus. [OK] Досягнуто цільових сокетів. [OK] Досягнута базова система Basic. Запуск сеансу дозволу користувача ... Запуск шини системного повідомлення D-Bus ... [OK] Запущено шину повідомлень D-Bus. Початок служби входу ... Початок очищення тимчасових каталогів ... [OK] Запущено дозвіл сеансів користувача. [OK] Початок очищення тимчасових довідників. Запуск консолі Getty ... [OK] Запущено консоль Getty. [OK] Досягнуто підказок щодо входу в обліковий запис. [OK] Запуск служби входу. [OK] Досягнута цільова багатокористувацька система. Випуск Fedora 20 (Heisenbug) Ядро 3.9.2-200.fc18.x86_64 на консолі x86_64 (fedora):

Що це?

systemd - це набір основних будівельних блоків для системи Linux. Вона забезпечує системний і сервісний менеджер, який працює як PID 1 і запускає решту системи. systemd надає можливості агресивного розпаралелювання, використовує активацію сокета і D-Bus для запуску сервісів, пропонує запуск демонів на вимогу, відстежує процеси, що використовують контрольні групи Linux, підтримує точки монтування та автоматизованого керування, а також впроваджує складний контроль на основі транзакційних послуг логіка. systemd підтримує ініціативи SysV і LSB і працює як заміна sysvinit. Інші частини включають демон реєстрації, утиліти для керування базовою конфігурацією системи, такі як ім'я хоста, дата, локаль, підтримка списку вхідних користувачів і запущених контейнерів і віртуальних машин, системних облікових записів, каталогів і налаштувань виконання, а також демонів для керування простою мережею конфігурацію, синхронізацію часу мережі, переадресацію журналу та дозвіл імен. Подивитися Історія Леннарта для більш довгого введення, і три статус оновлення Відтоді. Також див Стаття Вікіпедії . Якщо вам цікаво, чи є systemd для вас, будь ласка, подивіться при цьому порівняння ініційних систем одним з творців systemd .

Ліцензія

Ця програма є вільним програмним забезпеченням; ви можете розповсюджувати його та / або змінювати відповідно до умов Загальної громадської ліцензії GNU Lesser, опублікованої Фондом вільного програмного забезпечення; або версії 2.1 ліцензії, або (за вашим вибором) будь-якої пізнішої версії. Ця програма розповсюджується в надії, що вона буде корисною, але БЕЗ БУДЬ-ЯКОЇ ГАРАНТІЇ; навіть без передбачуваної гарантії придатності або придатності для конкретної мети. Докладнішу інформацію див. У Загальній громадській ліцензії GNU.

Орфографія

Так, це написано systemd , а не система D або System D , або навіть SystemD . І це не система d . Чому? Тому що це системний демон, а під Unix / Linux вони знаходяться в нижньому регістрі, і отримують суфікс з нижнього регістру d . А оскільки systemd керує системою, вона називається systemd. Це так просто. Але знову ж таки, якщо все, що здається вам занадто простим, називайте його (але ніколи не пишіть це!) System Five Hundred, оскільки D - римська цифра для 500 (це також пояснює відношення до System V, чи не так? Єдиною ситуацією, коли ми вважаємо, що OK використовує велику літеру в назві (але це не подобається), є якщо ви починаєте речення з systemd . На великих святах ви також можете писати це слово . Але знову ж таки Система D не є прийнятним написанням і чимось зовсім іншим (хоча й придатним).

Hackfests і Sprints

Списки розсилки

Звіти про помилки

Звіти про помилки

Також перевірте різноманітні дистрибутиви bugtrackers:

IRC

Завантажити

Головне, Git

Пакетні сховища різних розподілів

Безперервна інтеграція

Посібники та документація для користувачів і адміністраторів

Відео для користувачів і адміністраторів

Systemd для серій блогу адміністраторів

Також доступні: російський переклад ; інший, більш повний російський переклад як PDF ; в'єтнамський переклад

Документація для розробників

Що це?
Чому?
Е також пояснює відношення до System V, чи не так?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью