• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Софт

 1. 1. Хронометр
 2. 3. Пінговалка
 3. 4. Блевантон
 4. 5. Link Compressor
 5. 6. Я математик
 6. 7. Windows-клієнт для DelphiFeeds.ru

На цій сторінці представлені всі програми, написані авторами блогу WebDelphi.ru. Всі програми безкоштовні.

1. Хронометр

Хронометр - це невелика утиліта, що дозволяє вести вам список важливих завдань прямо на робочому столі вашого комп'ютера. При додаванні нового завдання в Хронометр автоматично запускається таймер, що відраховує час виконання завдання, що може послужити додатковим стимулом до виконання завдань. Крім того в програмі виключені всякого роду спливаючі вікна, що нагадують про незавершені завдання - замість цього Хронометр має анімовану іконку, яка перестає моргати в TrayBar тільки після того як весь список завдань буде виконано.

Останню версію програми «Хронометр» Ви завжди можете завантажити з сайту програми .

2. WP Checker

WP Checker - невелика програма для перевірки шаблонів WordPress на наявність в них шкідливого і небажаного коду
WP Checker - невелика програма для перевірки шаблонів WordPress на наявність в них шкідливого і небажаного коду. Програма вміє визначати посилання на сторонні ресурси, а також закодовані ділянки коду. Частина закодованих ділянок може бути розкодувати з використанням WP Checker 'а. Отримати додаткову інформацію про роботу з програмою Ви можете на цій сторінці .

3. Пінговалка

Пінговалка - це невелика утиліта для відправки повідомлень (пінгів) в он-лайн сервіси для прискорення індексації сторінок блогу пошуковими системами. Програма вміє зберігати / завантажувати списки сервісів з txt / xml-файлів, автоматично видаляти неробочі сервіси з використанням фільтрів.

версія 0.1.

Інформація за версією знаходиться тут . Програма доступна в двох збірках - під Windows і Linux.

Програма доступна в двох збірках - під Windows і Linux

версія 0.2.

У новій версії додана багатопоточність, виправлені деякі помилки і додані нові функції про яких можна отримати додаткову інформацію тут .

4. Блевантон

Блевантон

Блевантон - програма для перевірки Вашого тексту для сайту або блогу на показання напівемпіричної параметра «нудота сторінки». За всіма словами тексту вибудовується хмара (на подобу хмари тегів в блогах) за яким можна візуально оцінити наявність слів-паразитів в тексті. Більш детальна інформація про програму знаходиться на цій сторінці .

5. Link Compressor

Програма Link Compressor призначена для роботи з сервісами скорочення посилань
Програма Link Compressor призначена для роботи з сервісами скорочення посилань. Вводите посилання, тиснете «Стиснути» і на виході отримуєте укорочений посилання і готовий HTML-код для вставки укорочених посилань в форум або блог. Більш детальна інформація про першу версію програми та сервіси коротких посилань знаходиться в цьому пості . Відомості про останню версію знаходяться тут .
Остання версія Link Compressor

6. Я математик

Я математик

Програма призначена для тренування усного рахунку. Реалізовано рішення таких видів завдань як «Множення чисел від 1 до 10 на 9», «Множення чисел від 1 до 99 на 5», «Витяг квадратного кореня» і т.д. Для кожного типу завдань може виводитися своя підказка, що дозволяє тому, якого навчають розібратися з суттю завдання і швидко вирішувати підготовлені програмою приклади. В архіві міститься сама програма і вихідний код на Delphi XE2 (програма написана з використанням FireMonkey)

7. Windows-клієнт для DelphiFeeds.ru

ru

Невеликий windows-клієнт для спільноти DelphiFeeds.ru. Дозволяє автоматично отримувати нові публікації з сайту, голосувати за записи, робити вибірку статей по автору публікації і т.д. Програма може працювати з флеш-накопичувачів і використовує в роботі СУБД SQLite.

Завантажити програму можна тут.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью