• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Chromium

 1. переваги
 2. висновок

Відкритий проект, який став основою Google Chrome і інших браузерів

Відкритий проект, який став основою Google Chrome і інших браузерів.

Chromium - це браузер з відкритим вихідним кодом, метою якого є забезпечення швидкого, безпечного і стабільного доступу в інтернет для всіх користувачів. Проект підтримується і розробляється спільнотою The Chromium Authors, компанією Google і рядом інших компаній і розробників. Chromium служить основою для самого популярного в світі браузера Google Chrome. Також на базі проекту Chromium створені Opera, яндекс.браузер, Vivaldi, Cent Browser, Slimjet, Comodo Dragon, Brave і безліч інших менш відомих браузерів.

переваги

Chromium використовує браузерні движок Blink, який є Форком WebKit і високопродуктивний V8 JavaScript Engine, самостійно розроблений Google. Браузер відрізняє висока швидкість роботи і продуктивність. Він забезпечує широку підтримку сучасних технологій, веб-стандартів і форматів.

Мал. 1. Ласкаво просимо в Chromium

У Chromium використовується многопроцессность архітектура. Це означає, що браузер, движок рендеринга, розширення і модулі працюють в окремих процесах, що гарантує Chromium надійність і стабільність. Для збільшення безпеки, розробники перенесли роботу движка браузера в пісочницю. Крім того, в Chromium присутній захист від фішингу, захист від шкідливого програмного забезпечення і «режим інкогніто», в якому не зберігаються файли cookie, журнал завантажень і історія відвідувань веб-сайтів.

Крім того, в Chromium присутній захист від фішингу, захист від шкідливого програмного забезпечення і «режим інкогніто», в якому не зберігаються файли cookie, журнал завантажень і історія відвідувань веб-сайтів

Мал. 2. Меню браузера

Інтерфейс Chromium виконаний в простому мінімалістському стилі, в якому немає нічого зайвого, при цьому працювати в ньому зручно і легко. Chromium підтримує синхронізацію, тому, якщо у вас є Google аккаунт, ви можете користуватися своїми закладками, паролями, історією перегляду сторінок і іншими настройками на будь-якому пристрої.

Мал. 3. Налаштування браузера

Важливою перевагою Chromium є підтримка розширень. В інтернет-магазин Chrome є велика кількість різних доповнень, які можуть істотно збільшити можливості браузера. Там же, ви знайдете теми для браузера. Вони змінять зовнішнє оформлення вашого Chromium і додадуть йому максимальну індивідуальність.

висновок

Chromium - простий, зручний і безпечний браузер. Від Google Chrome, в функціональному плані, він відрізняється відсутністю системи автоматичного оновлення і системи відправки звітів про збої та статистики.

Необхідно відзначити, що протягом дня браузер постійно оновлюється, тому деякі збірки можуть бути нестабільні. Швидше за все, Chromium зацікавить веб-розробників. Звичайним користувачам я б рекомендував встановити Google Chrome .

оновлено 17.12.2018

Завантажити Chromium для Windows 32 біт Завантажити Chromium для Windows 32 біт

Безкоштовно На російській Версія 73.0.3643.0

Завантажити Chromium для Linux 32 біт Завантажити Chromium для Linux 32 біт

Безкоштовно На російській Версія 73.0.3643.0

Завантажити Chromium для Linux 64 біт Завантажити Chromium для Linux 64 біт

Безкоштовно На російській Версія 73.0.3643.0

Завантажити Chromium для macOS Завантажити Chromium для macOS

Безкоштовно На російській Версія 73.0.3643.0

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью