• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

браузер

 1. 1. Визначення
 2. 2. Десктопні браузери
 3. 3. Програми перегляду інтернету речей
 4. 4. Конкретика

Короткий зміст  Ви дізнаєтеся, що таке браузер (веб-браузер), які вони бувають у звичайній ( «деськтопной») і мобільного версіях, що важливо знати при адаптації свого сайту під різні браузери, в т

Короткий зміст

Ви дізнаєтеся, що таке браузер (веб-браузер), які вони бувають у звичайній ( «деськтопной») і мобільного версіях, що важливо знати при адаптації свого сайту під різні браузери, в т.ч. під браузери мобільного інтернету, і т.д. Розглянуто кілька цікавих прикладів еволюції браузерів і в цілому інтерфейсів, каналів комунікації і віддаленої роботи з інформацією, включаючи такий відомий тренд, як інтернет речей. У розділі «Конкретика» дані корисні поради, і перераховані послуги, які компанія SeoTemple надає не тільки по адаптації сайтів під різні браузери, але і в цілому з аналізу та планування просування бізнесу в інтернеті. Суть в тому, що адаптація сайту під інтернет (браузери) - десктопний і мобільний - починається з найперших кроків інтернет-просування бізнесу, тобто з аналізу ситуації та відповідного планування цього просування.

Зміст

1. визначення
2. десктопні браузери
3. Браузери інтернету речей
4. конкретика

1. Визначення

Браузер [устар. броузер; він же веб-браузер, веб-оглядач, веб-навігатор (англ. web browser, web navigator)] - це загальна назва клієнтських програм, які представляють користувачеві інтерфейс для роботи в інтернеті. Тобто за допомогою браузера людина бачить інтернет-контент в зрозумілому (людському) вигляді і має можливість взаємодіяти з цим контентом: читати, дивитися, завантажувати і викачувати матеріали (текстові, відео, аудіо), переходити по посиланнях на сайтів і між ними, здійснювати пошук інформації в інтернеті, спілкуватися з іншими людьми, розміщувати власний веб-контент і т.д.

Сенс браузера відображений на зображенні зверху: зліва - веб-контент у вихідному коді (HTML), який бачать комп'ютерні програми, в т.ч. браузери; праворуч - то, що бачить людина через браузер. Але, як сказано, людина не просто бачить, а має можливість активно діяти в інтернеті - використовувати веб-інтерфейс (кнопки, посилання, меню та ін.), Який стає доступним саме через браузер. Тобто браузер грає роль посередника між машинним кодом, в якому спочатку створюється інтернет-контент, і людиною.

На сьогоднішній день існує досить багато браузерів. Вони можуть бути різними за своєю програмною базі, тобто представляють, фактично, різний програмне забезпечення (ПО). Але всі вони орієнтуються на міжнародний веб-стандарт W3C, прийнятий для подання та обробки даних в мережі Інтернет за допомогою універсальної мови HTML, на якому «пишеться» (верстається) веб-контент. Тому, незважаючи на відмінності браузерів - технічні та візуальні - у всіх них користувач бачить в цілому однаковий веб-контент. Тобто HTML-код і, відповідно, веб-сайти і їх сторінки в різних браузерах відображаються однаково, і робота користувача з веб-інформацією в різних браузерах також в цілому відбувається без істотних відмінностей (якщо комп'ютерні пристрої аналогічні, наприклад настільні комп'ютери - десктопи) .

Існують класичні браузери - «десктопні», тобто призначені для роботи з звичайних комп'ютерів (і ноутбуків), а також браузери, призначені для інтернет-роботи з інших пристроїв, в т.ч. мобільних (телефони та планшети). Є й ті, що придатні для обох цих випадків (десктопний, мобільний виходи в інтернет).

2. Десктопні браузери

Якщо говорити про комп'ютерні програми і онлайн-сервісах, слово «десктоп» спочатку відносилося до звичайних настільних комп'ютерів (англ .: desktop - на столі). Пізніше воно стало ставитися і до ноутбуків, або лептопам (англ .: notebook - записна книжка; амер. Англ .: laptop - зверху на колінах). Відповідно, браузери, які використовуються на всіх цих пристроях, також називаються десктопними.

У цих видах браузерів реалізується, по суті, звичне інтерфейсні рішення, які існують для роботи на звичайному комп'ютері. Засобами введення-виведення інформації є широкоформатний монітор (виведення інформації), а також миша і клавіатура (введення інформації), за допомогою яких на екрані монітора інформацію можна переглядати і працювати з нею: виділяти, копіювати, вставляти текст і зображення, переходити за посиланнями, запускати роботу аудіо і відеофайлів, працювати з вікнами та ін. (В деяких десктопних іграх також використовуються різні джойстики). Тобто десктопні браузери як інтерфейсні рішення по суті не відрізняються від інших інтерфейсів, які можна бачити в операційних системах (ОС), а також різноманітних локальних програмах, призначених для настільних комп'ютерів (і ноутбуків). Тільки браузери (веб-браузери) спеціально призначені для роботи в інтернеті. До речі, в ОС, наприклад Windows, є свій внутрішній браузер - НЕ веб. Це окреме засіб навігації на комп'ютері (пошук, перенесення, створення файлів і папок), яке операційна система надає в своєму програмному пакеті. Але та ж Windows в стандартному пакеті надає і браузер для роботи в інтернеті - Internet Explorer.

А взагалі, існує багато інших веб-браузерів, які сумісні з різними операційними системами (Mac OS, Linux і ін.), Але не є їх частина. Вони являють собою самостійні конкурують одна з одною продукти. При цьому всі вони безкоштовні (монетизуються не за рахунок надання користувачам).

Найбільш популярні десктопні браузери складають відому «п'ятірку»: Opera, Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari і Internet Explorer. Нещодавно до неї приєднався яндекс.браузер, який дуже швидко набирає популярність в Рунеті (особливо в Росії). Але в цілому ситуативний рейтинг тих чи інших веб-браузерів залежить від часу, версії, регіону (країни, міста) та інших факторів. Тобто, наприклад, зазначений порядок програм в «п'ятірці» (навіть у «шістці» разом з браузером Яндекса) не означає їх стале всюди і завжди популярність по відношенню один до одного.

3. Програми перегляду інтернету речей

Одним з найбільш потужних сучасних трендів інформаційних технологій є розвиток інтернету речей (англ .: IoT- Internet of Things). Він має на увазі розвиток можливостей виходу в інтернет не тільки з звичайних настільних комп'ютерів, але і з інших типів пристроїв, які можуть мати цілу низку інших функцій.

Сполучною ланкою до IoT послужили ноутбуки - перші мобільні комп'ютери. Далі з'явилися планшети і мобільні телефони з виходом в інтернет (смартфони, айфони). І якщо планшети - це все таки комп'ютери як такі, то мобільні телефони - це вже тип пристроїв, відповідний інтернету речей: головна функція - дзвінки, але при цьому гаджет можна використовувати як фото- і відеокамеру; відправляти за допомогою телефону текстові повідомлення (SMS), а також фото-, аудіо- і відеоінформацію (MMS); використовувати телефон як накопичувач даних і як органайзер (записну книжку, календар, планувальник завдань, будильник); користуватися телефоном як навігатором (GPS, ГЛОНАСС), елементом охоронної системи (наприклад в автосигналізація), вузлом домашньої автоматизації (управління «розумним будинком») - і, звичайно, користуватися телефоном для виходу в інтернет. І все це - за шаленої ( «кишенькової») портативності і відносно невисокій ціні даних пристроїв. Останні властивості (портативність, доступність за ціною і вихід в світову Мережа) якраз і зробили мобільні телефони такими популярними. Крім того, для мобільних телефонів і планшетів з'явилося окреме велике напрям роботи в цифровому середовищі - мобільні додатки: ігрові, побутові, комерційні та ін. - їх вже дуже багато за своїм призначенням. Це також підняло популярність цифрових мобільних гаджетів, особливо телефонів.

Відповідно, якщо мова про смартфонах (і планшетах), то встали два завдання: перше - адаптація інтернету (веб-контенту) до цих пристроїв, друга - адаптація цих пристроїв до інтернету. У першому випадку (адаптація інтернету до мобільних пристроїв) стала актуальною мобільна верстка сайтів - окрема (тільки для мобільних пристроїв) і адаптивна (для десктопів і мобільних пристроїв одночасно). Для вирішення другого завдання (адаптація мобільних пристроїв до інтернету) актуальною стала розробка мобільних браузерів (не тільки їх, звичайно, але в тому числі).

На відміну від класичних (десктопних) браузерів, мобільні браузери використовують принципово нові рішення в своєму інтерфейсі. Йдеться насамперед про сенсорної технології. Це був проривний вихід з важкої ситуації, пов'язаної з неможливістю використовувати на мобільних пристроях миша і обмеженою можливістю (незручністю) використання клавіатури. Відповідно, були розроблені сенсорні екрани - тачскрін (від англ. Touchscreen - дотик екрану), а також спеціальні стілуси - палички для торкання екрану в потрібних місцях. Але стілуси швидко втеснів звичайним тактильним інтерфейсом, тобто можливістю працювати з контентом простим дотиком до екрана пальцем. [Прим .: Це була ідея, яку наполегливо просував Стів Джобс (нині покійний) - глава корпорації Apple, в якій були розроблені перші мобільні телефони з виходом в інтернет - айфони.]

Крім тактильного в мобільних браузерах вже використовуються і інші види взаємодії з контентом (введення-виведення інформації), наприклад струшування, повертання пристрою, - а також голосове взаємодія, яке стає все більш і більш популярним (див. Нижче).

Мобільних браузерів існує також багато, як і десктопних, і їх кількість все збільшується. Деякі браузери можуть працювати тільки на конкретних моделях телефонів і планшетів, а також на певних мобільних ОС (Android від Google, iOS від Apple, Windows Phone від Microsoft). А деякі мобільні браузери є універсальними, тобто можуть працювати на різних типах пристроїв, в т.ч. десктопах, і різних ОС. Нижче представлений список найбільш популярних систем.

Для Android (Google):

Android Browser,

UC Browser,

Opera (Mini і ін. Версії),

Puffin Web Browser,

Мобільний Google Chrome,

Мобільний яндекс.браузер,

Dolphin Browser.

Для iOS (Apple):

Мобільний Safari,

Puffin Web Browser,

Мобільний яндекс.браузер,

Opera Mini, Coast,

Snowbunny,

Mercury Browser,

Мобільний Google Chrome,

Для Windows Phone (Microsoft):

Internet Explorer Mobile,

Microsoft Edge,

Opera Mini,

Мобільний яндекс.браузер,

Maxthon,

UC Browser,

Kaspersky Safe Browser

Таким чином, мобільні телефони, як сказано, є перші і найбільш розвинені пристрої (гаджети), які можна віднести до інтернету речей (точніше, до речей з інтернетом). Примітно, що вони також є характерний приклад злиття (конвергенції) різних каналів комунікації: звичайний телефонний зв'язок (мобільний), плюс обмін текстовими, графічними, аудіо та відео повідомленнями (SMS, MMS), плюс навігація (GPS, ГЛОНАСС) і, нарешті , плюс інтернет-комунікація. Тобто сьогодні всі канали комунікації об'єднуються в єдину комунікаційну середу з різними точками входу. Таким чином виникають нові - змішані - канали комунікації і пристрої їх використовують. Сучасні мобільні телефони - типовий, але не єдиний приклад, реалізації такої диверсифікованої і одночасно інтегрованої комунікації.

Сьогодні вже існують смарт-телевізори, які також підключені до інтернету і мають свої власні браузери. Крім цього розробляються смарт-годинник, на яких також можна бачити веб-контент. Розробляються різні пристрої, в яких реалізується віртуальна і доповнена реальність, в т.ч. з використанням веб-контенту. У «розумних будинках» взагалі багато систем - аж до кондиціонерів, пральних машин та холодильників - можуть бути пов'язані і контролюватися через різні канали, в т.ч. через Інтернет. І для всіх цих каналів і пристроїв розробляються свої інтерфейси і свої браузери, які знову ж таки об'єднуються в загальній комунікативної середовищі, тобто сумісні і використовують один одного.

Також вже існує індустріальний інтернет речей. Найбільш яскравим прикладом є телемедицина, коли через інтернет можуть проводитися, наприклад, віддалені і колективні операції при тому, що беруть участь лікарі можуть перебувати в різних точках планети. Існують логістичні центри, що керують вантажоперевезеннями через інтернет. Всі ці технології також використовуються свої інтерфейси, в т.ч. з функціями навігації (браузера). І цей процес - створення всіляких і інтегрованих систем віддаленої роботи з інформацією, в т.ч. віддаленого управління, - розвивається дуже швидко, охоплюючи і створюючи все нові канали зв'язку і пристрої з новими інтерфейсами.

Зокрема, на думку експертів в недалекому майбутньому класичні інтерфейси з використанням клавіатури, миші і сенсорних екранів будуть витіснені інтерфейсами, в т.ч. браузерами, з голосовим управлінням. І це не просто футуристичні проекти. За цими напрямками вже давно ведеться інтенсивна робота, і є перші досить вражаючі результати з практичним застосуванням. Наприклад, великою популярністю починають користуватися голосові персональні помічники, такі як Google Home, Siri, Cortana і Amazon Echo (є і багато інших, включаючи російські; див. Статтю « бот »Глосарію). Також інтенсивно розробляються і впроваджуються технології голосового пошуку, тобто коли користувач не друкує запит в пошуковому рядку, а промовляє його. Пошукова система розпізнає сенс такого усного запиту і видає користувачеві список релевантних веб-документів (причому, ще може і додатково коментувати результати пошуку).

Пошукова система розпізнає сенс такого усного запиту і видає користувачеві список релевантних веб-документів (причому, ще може і додатково коментувати результати пошуку)

Це все не просто дуже зручно, але і стає доступним для людей з обмеженими фізичними можливостями, наприклад з порушенням зору, рухових функцій і ін. В останньому випадку особливим прикладом є персональний інтерфейс, розроблений для відомого британського вченого астрофізика (фізика-теоретика), професора математики і світового інтелектуального авторитету Стівена Вільяма Хокінга (англ .: Stephen William Hawking), який є автором теорії Великого вибуху, відкриття чорних дір і інших великих наукових досягнень. Внаслідок важкого захворювання професор Хокінг не тільки повністю паралізований - у нього відсутня здатність навіть говорити: працюють тільки м'язи очей і мімічні м'язи обличчя на правій щоці. Проте, не дивлячись на ці важкі порушення, спеціально розроблені для нього пристрої з адаптованим інтерфейсом дозволяють професору вести повноцінну інтелектуальну життя, в т.ч. виступати з доповідями на симпозіумах і конференціях і навіть зніматися в кіно. Інтерфейс його пристрою розпізнає мову професора по руху мімічних м'язів щоки, а також для нього вже розроблена система розпізнавання думок - нейроинтерфейс! Каже ж Хокінг через мовний синтезатор. Тобто це приклад вже сильно просунутого інтерфейсу, в т.ч. веб-браузера, оскільки професор Хокінг активно працює і в інтернеті.

Випадок зі Стівеном Хокінгом демонструє не тільки хороші перспективи розвитку систем комунікації для людей з обмеженими можливостями. Це приклад принципово нових систем комунікації та роботи з інформацією, які приходять в наш світ і які незабаром (через кілька років) будуть широко використовуватися в звичайному житті. Зокрема, розробка нейроінтерфесов є одним із трендів IT-індустрії. Поки цей напрямок в цілому реалізується в лабораторних умовах, наприклад, управління за допомогою думки невеликими рухомими роботами (дронамі) через нейроінтерфейси. Але слідом за голосовими інтерфейсами, про які ми говорили вище, нейроінтерфесам також вже пророкують велике майбутнє. Уявляєте? - інтелект окремої людини безпосередньо підключений до глобальної мережі, до якої підключені мільярди інших людських інтелектів. Це вже глобальна нейросеть - головне з розуму не зійти (жарт, але не зовсім).

4. Конкретика

Вище ми коротко висвітлили ряд дуже цікавих прикладів в питанні браузерів і в цілому комунікації і роботи з інформацією. Але поки це питання, хоч і близького, але все ж майбутнього. А що актуально вже зараз - для тих, хто має свої сайти і просуває свій бізнес в звичному інтернеті через звичні браузери? Отже, на замітку:

По-перше, якщо ви тільки збираєтесь створювати ваш сайт, ви повинні подумати про те, щоб він був грамотно оформлений в HTML-коді (зверстаний) перш за все в деськтопной версії. HTML-код на сайті повинен відповідати W3 C-стандарту. Тобто в ньому не повинно бути помилок, які можуть невірно розпізнаватися браузерами і, відповідно, приводити до перекручення чи навіть випадання частин контенту. Крім цього, критичною є швидкість завантаження сайту. З одного боку, вона визначається швидкістю роботи сервера, на якому розташований сайт (хостингом), а з іншого - самим сайтом, - тим, наскільки його сторінки «важкі» для відтворення в браузері. На це впливають кілька параметрів: обсяг коду і наявність додаткових (підвантажуваних) скриптів, надмірність коду, «тяжкість» CMS ( «движка») сайту, «тяжкість» і кількість медіафайлів (зображень, аудіо, відео), що завантажуються на сторінці, і ряд інших факторів. Ваш сайт повинен подобатися браузеру, тобто браузер повинен правильно і швидко виводити його сторінки на екрані. І не один браузер. Сайт повинен подобатися всім браузерам, що забезпечується крос-браузерної версткою.

Як і друга, критичним є питання адаптації сайту під мобільний інтернет. Тут немає єдиної рекомендації, бо для кожного конкретного сайту, для кожного конкретного бізнесу існують свои решение. Але в цілому, в зв'язку із загальною «мобілізацією» інтернету, хоча б якесь наявність інформації про компанії в мобільному пошуку і на мобільних пристроях повинно бути. І в цьому випадку постає питання про адаптацію сайту під мобільні браузери. Рішень може бути кілька.

Вам може знадобитися або дві версії сайту - десктопна (основна) та мобільна (скорочена - під мобільні пристрої), або вам потрібен веб-ресурс з адаптивною версткою. Інакше це називається чуйний дизайн (англ .: responsive design). Це коли один і той же сайт, змінюючи дизайн (розмір і розташування елементів), повноцінно відображається як в десктопних браузерах, так і в мобільних. Є ще третій варіант - динамічний сайт, коли для десктопних пристроїв подгружается один контент сайту, а для мобільних - інший, наприклад, більш скорочений. Але технічно це реалізується більш складно. До того ж цей варіант не зовсім хороший для пошукової оптимізації (SEO). Пошуковики більше «люблять» статичний контент (незмінний на сторінці при всіх її загрузках), ніж динамічний (змінюється від завантаження до завантаження сторінки, в т.ч. в різних версіях браузерів - десктопних і мобільних).

Але в будь-якому випадку - в питанні, який варіант адаптації бізнесу під мобільний інтернет підходить саме вам, - потрібно виходити з вашого конкретного бізнесу, - з того, що це за бізнес, як багато в ньому інформації для клієнтів, і які завдання він повинен вирішувати в інтернеті через сайт. Все це і визначає, як сайт повинен виглядати і працювати. Ну і, звичайно, творча складова в створенні сайту також необхідна.

Якщо у вас великий і складний бізнес і, таким чином, передбачається великий і складний сайт з безліччю сторінок і описів, то, швидше за все, пріоритетною для нього буде десктопна версія. У цьому випадку варто робити просто додаткову скорочену версію для мобільного презентації. Якщо ж зробити адаптивну верстку, сайт може суттєво втратити в своїй якості (в UI / UX-дизайні) на робочому столі, що знизить загальну комерційну ефективність веб-ресурсу і, відповідно, бізнесу в інтернеті.

Варто також розуміти, хто ваша цільова аудиторія: з яких пристроїв вона в основному переглядає інформацію, яку ви їй пропонуєте. Якщо це серйозна інформація, що вимагає аналізу, швидше за все вона проглядається не на ходу, тобто ні з мобільних телефонів, а з нормального робочого місця - з робочого столу. Відповідно, вам потрібен повноцінний десктопний сайт - на нього основний упор в вашому інтернет-просуванні. До такого сайту можна зробити вже окрему (скорочену) мобільну версію.

Але є і маса бізнесів, в т.ч. солідних, для сайтів яких оптимальною є саме адаптивна верстка, оскільки частка мобільного аудиторії у них висока (див. нижче). Це можуть бути сайти ресторанів, кафе, турагентств, виклику таксі, різні інтернет-магазини, сайти ЗМІ (в т.ч. великих) і т.д. - перераховувати приклади можна нескінченно. Вам варто подивитися, в якому вигляді аналогічні успішні бізнеси існують в інтернеті.

Таким чином,

в питанні адаптації бізнесу під мобільний інтернет немає універсального, однозначно кращого рішення. Щоб відповісти на питання, в якому вигляді бізнес-сайт повинен бути представлений в деськтопной і мобільного версіях, необхідно розглядати конкретний випадок (бізнес), а також аналогічні успішні приклади в інтернеті - як вони реалізовані.

По-третє, - це теж про мобільний інтернет, але, коли у вас вже є сайт, і відчувається потреба в «мобілізації». Тут виникають все ті ж питання, що і в попередньому пункті, але з одним зауваженням. Якщо у вас на сайті стоять лічильники аналітики (Яндекс.Метрика, і / або Google Analytics, і / або ін.), Тобто є додаткова можливість оцінити частку і активність мобільного аудиторії на вашому сайті, - навіть якщо він десктопний. Про це, тобто про співвідношення мобільного і деськтопной аудиторії, ми вже говорили вище. Грунтуючись на даних веб-аналітики, тобто оцінивши це співвідношення, можна вже зробити висновок про те, чи варто вам переробляти свій сайт в адаптивний варіант, що технічно означає повну переробку сайту, - або буде достатньо додаткової мобільної версії. В останньому випадку виникає менше витрат і можливих втрат, пов'язаних з повною переробкою веб-ресурсу.

Нарешті, по-четверте: варто враховувати особливості роботи браузерів з сайтами, деякими їх елементами, а також з користувачами. В даному випадку, варто заздалегідь подумати про те, чи потрібно вам, наприклад, збереження у користувача файлів cookie з вашого сайту (це збереження може бути відключено в браузерах деяких користувачів), а також потрібна вам стороння банерна реклама на вашому сайті (її показ також відключений в браузерах багатьох користувачів).

Тобто всі ці та багато інших моментів заздалегідь продумуються так, щоб контент вашого сайту в браузерах більшості користувачів відбивався повноцінно - красиво і зі всіма необхідними елементами.

Можна ще багато перераховувати з того, що критично для сайту, щоб він коректно і швидко показувався браузерами - як десктопними, так і мобільними. Але, підсумовуючи, виділимо кілька найбільш значущих аспектів - стратегічних.

По-перше, має бути планування бізнесу в інтернеті. Сайт - це не модний аксесуар. Це інструмент, який повинен приносити гроші і працювати на розвиток бізнесу. Сайт - це ваш бізнес в інтернеті - інформаційному середовищі, в якій «живе» вже більшість населення. А для ряду бізнесів (Ecommerce) взагалі 100% клієнтів приходять з інтернету.

Таким чином, спочатку все ретельно аналізується - тобто проводиться маркетинговий аналіз бізнес-ніші, - потім майбутній бізнес в інтернеті планується. І в рамках цього планування визначається, як конкретно і в якому вигляді буде створюватися і працювати ваш сайт.

У планування входить і підбір технічних способів і інструментів реалізації сайту, до яких відносяться хостинг / сервер, CMS, спеціальні програмні рішення (наприклад, призначені для користувача сервіси на сайті, а також внутрішня система обробки та аналізу даних), адаптація під мобільний інтернет, пошукова оптимізація ( SEO), технічні аспекти подальшого розвитку сайту і т.д. - багато всього. І тільки після того, як все це буде визначено - продумано, можна сідати і починати малювати дизайн, писати тексти і власне програмувати. Якщо ж віз попереду коня - толку не буде. Будь-яка комплексна робота повинна виконуватися в своїй логічній послідовності. А сайт і в цілому просування бізнесу в мережі Інтернет - це дуже комплексна робота.

Як все складно? Для наших фахівців немає! Працюємо професійно:

- Маркетингові дослідження бізнесу.

- Комплексний аудит сайтів.

- Адаптація сайтів під всі браузери.

- Адаптацію під мобільний інтернет.

- Розробка сайтів з нуля: прототипирование, макетування, вибір хостингу, вибір CMS, дизайн, програмування, наповнення контентом, оптимізація та ін. - повний пакет.

- Пошукова оптимізація (SEO).

- Консультування та інша допомога з будь-яких питань інтернет-просування.

Звертайтеся. Ми будемо раді вам допомогти!

Ваш SeoTemple

Перейти в Глосарій

Уявляєте?
А що актуально вже зараз - для тих, хто має свої сайти і просуває свій бізнес в звичному інтернеті через звичні браузери?
Як все складно?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью