• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

яндекс.браузер

 1. Режим Турбо в Яндекс браузері

Яндекс Браузер - абсолютно новий веб-оглядач, представлений в 2012 році на технологічній конференції Yet another Conference

Яндекс Браузер - абсолютно новий веб-оглядач, представлений в 2012 році на технологічній конференції Yet another Conference.

Поговоримо про особливості програми. Що ж вибрати для Windows 7, 10, для Андроїд або іншої операційної системи - безкоштовний Яндекс, Хром, Opera або Mozilla Firefox? Чим же він відрізняється від інших інтернет-провідників? Відзначимо деякі переваги.

функції:

 • Синхронізація даних. Це дійсно перевага. Завдяки надійній роботі спеціального сервера Yandex, де зберігаються всі налаштування вашого браузера, може бути простий перенесення всієї інформації для планшета на комп'ютер або навпаки. Таким чином, при переході на інший пристрій, де вам знадобиться інтернет браузер, ви збережете всі свої паролі, вам буде доступна навіть історія відвіданих сторінок. Синхронізація забезпечує і перенесення налаштувань.
 • Режим Турбо. З листопада 2012 доступна спеціальна технологія Turbo, завдяки якій при малій швидкості каналів зв'язку можлива прискорена робота з HTTP. Ви можете прямо зараз скачати Яндекс Браузер безкоштовно на нашому сайті. Витратите всього кілька хвилин, і високу якість програми відчуєте відразу ж.
 • Швидкі посилання. Якщо ви зайшли на невідомий вам веб-сайт, можете розраховувати на допомогу браузера в навігації по новому для вас ресурсу. Програма розуміє, які розділи сайту в пріоритеті і відображає їх в адресному рядку, щоб ви змогли швидко в них перейти. Це може бути інформація про доставку або оплаті, наприклад.
 • Улюблені сайти. Самостійно виберіть сайти, на які ви зможете заходити в один клік! Крім цього, так само зручно в табло розташовані закладки - від однієї до п'ятнадцяти. Спростіть для себе візити на регулярно відвідувані вами ресурси.
 • Переклад з 14 мов. Ви можете миттєво переводити цілі сторінки тексту. А якщо вас зацікавило конкретне слово в процесі читання сторінки, наведіть курсор на нього і натисніть Shift - перед вами з'явиться переклад слова.
 • Зміна фону. Міняти фоновий малюнок можна легко і скільки завгодно.
 • Безпека. Заслуговує окремої похвали. Нові технології в сфері захисту від антиспаму і антивірусних атак в союзі з досягненнями Лабораторії Касперського забезпечили високий рівень безпеки. При завантаженні і перегляді сторінок, вони моментально перевіряються на присутність шкідливих елементів. Таким чином ризик зараження комп'ютера через мережу відсутня.

Режим Турбо в Яндекс браузері

Висока швидкість роботи - одне з першорядних переваг. Навіть при повільному з'єднанні з інтернетом і при відкритих вкладках у великій кількості ви можете включити режим Турбо і прискорити процес завантаження сторінок. Якщо швидкість не перевищує 128 Кбіт / с він включається автоматично. Ви побачите значок в правому кутку адресного рядка. При швидкості 512 Кбіт / с і вище значок пропадає. Після увімкнення режиму важкі елементи сторінки не завантажуються і блокуються заглушкою. Якщо захочете переглянути вміст, просто натисніть на неї!

Ми пропонуємо вам завантажити новий браузер від Яндекс російською мовою, і хочемо звернути вашу увагу - мова йде про скачування без реєстрації і смс. В каталозі Free Software все гранично просто!

Підтримувані версії Windows 7, 10, 8, XP, Vista

Ліцензія

безкоштовно

Російська мова є

Оновлене 2019-06-13

Кількість завантажень 68451

Що ж вибрати для Windows 7, 10, для Андроїд або іншої операційної системи - безкоштовний Яндекс, Хром, Opera або Mozilla Firefox?
Чим же він відрізняється від інших інтернет-провідників?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью