• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

$ Як заробити в інтернеті новачкові з нуля, або Заробити гроші в інтернеті може кожен! $

 1. Мотивація - перший крок до заробітку в інтернеті
 2. Гроші повинні працювати на вас
 3. Щоб заробити в інтернеті, потрібно ставити перед собою цілі
 4. На чому можна заробити новачкові в інтернеті?

Ви вирішили заробляти в інтернеті, але не знаєте як

Ви вирішили заробляти в інтернеті, але не знаєте як? Ця стаття допоможе вам дізнатися про те, як заробити в інтернеті новачкові з нуля. Але перед тим, як я почну розповідати де і як можна заробити гроші на щасливе проживання, я хочу щоб ви зрозуміли одну важливу істину - ви повинні робити ту справу, яку вам подобається, яке не набридне через 1-2 роки, з яким ви зможете приділяти більшу частину свого часу. Робота повинна стати для вас справжнім хобі, а не бути якимось рутинним заняттям.

Отже, для зручності, я розіб'ю цю статтю на кілька частин:

Мотивація - перший крок до заробітку в інтернеті

Мотивація - перший крок до заробітку в інтернеті

Нещодавно я зайшов на сервіс питань і відповідей Mail.ru і побачив там таке питання: «Чи можна заробити в інтернеті? Якщо так, то як? ». Нижче в коментарях я побачив відповідь від одного хлопчини, який мене просто шокував: «Ти що! В інтернеті заробити не можна - це ж всім відомо! ». Блін, ну навіщо говорити таке, якщо ти не в курсі? В інтернеті заробити можна - в ньому крутяться мільйони! Тому якщо ви де-небудь побачите таких неадекватний, які говорять що заробити в інтернеті неможливо, просто скиньте посилання на цю сторінку - нехай просвітлюються :).

Тепер, щоб ви ще більше загорілися бажанням заробляти в інтернеті, я хочу трошки мотивувати вас фінстріп інших блогерів (блогер - людина, яка веде свій блог і, при можливості, намагається заробити на ньому; фінстріп, фінансовий стриптиз - стаття, в якій діляться інформацією про свої заробітки). Отже, ось як заробляють деякі блогери:

бідний Студент за минулий місяць заробив в інтернеті 1141.25 долар (і це при тому, що свій блог він завів тільки 1 рік тому!).

Олександр , Автор блогу 9seo.ru, за лютий місяць заробив 97681 рубль.

лінивий Бомж за 2010 рік заробив .. 2900000 рублів! Ви можете собі уявити ?! Людина без проблем заробив таку суму в інтернеті!

Alex Pro за лютий заробив 82931 рубль (правда витрати за цей же місяць склали 44500руб).

Але не думайте, що тільки чоловіча стать вміє заробляти в інтернеті - дівчина Алла за лютий 2011 року заробила 75000 рублів, і це при тому, що вона почала заробляти на своїх сайтах лише з осені 2010 року!

Ну як вам? Є ще люди, які думають що в інтернеті можна заробити? Думаю після таких цифр таких «невіруючих» зменшиться.

Гроші повинні працювати на вас

Гроші повинні працювати на вас

Якщо у вас запитають, для чого потрібна робота людині, що ви відповісте? Думаю 95% з вас відповіли б: «Для того, щоб заробляти гроші». Начебто нормальний відповідь, да? Але насправді це велика помилка! Це стереотип, який з року в рік нам нав'язують будинку, в школі, в інституті. Чи не тому у нас в країні так багато людей, які відносяться до категорії «бідний і середній клас»? Багаті роблять по іншому - вони змушують гроші працювати на себе. Як звичайній людині, який заробляє в інтернеті, змусити ці самі гроші, яких як завжди не вистачає, працювати на себе? Все дуже просто - потрібно щоб наш активний заробіток в інтернеті з часом перетворився на пасивний.

Наприклад: зараз я кожен день займаюсь своїм блогом, його просуванням, популяризацією. Крім цього я пропоную консультації з просування сайтів , Займаюся просуванням клієнтських сайтів, складаю семантичні ядра на замовлення і.т.д. Все це - активний заробіток в інтернеті.

Через час у мене з'явиться більше рефералів на різних сервісах і проектах, які почнуть приносити мені певний заробіток. Цей заробіток згодом буде все більше і більше (адже реферали теж не стоять на місці, і розвиваються з кожним днем). Ось - тепер у мене з'явився невеликий пасивний заробіток. Тепер я можу витратити частину від цього доходу на те, щоб найняти людину, яка б могла вести замість мене блог.

Все - я тепер нічим не зайнятий: блог веде інша людина, роботу якого я оплачую грошима, які я отримав від залучення рефералів. Ну а мені, природно, в цей час капають гроші, які приносить блог. Ось що я розумію під поняттям пасивний заробіток. Повірте, це не вигадка - зараз все більш-менш маститі блогери саме так і заробляють.

Тому, моя вам порада - розвивайтеся, навчайтеся, щоб гроші працювали на вас!

Щоб заробити в інтернеті, потрібно ставити перед собою цілі

Щоб заробити в інтернеті, потрібно ставити перед собою цілі

Вчора до мене в аську постукав один хлопчина з проханням - допомогти йому зробити блог (купити домен , Встановити вордпресс на хостинг , вибрати шаблон , Налаштувати всі потрібні плагіни ). Тут би деякі люди відразу потерли ручки від щастя, адже на цьому можна заробити пару сотень рублів. Але я не став виконувати це замовлення. Чому? Зараз поясню.

Хлопчина у мене почав відразу ставити запитання: «Скільки ви заробляєте?», «А це постійний заробіток чи ні?». Тут то я і зрозумів - людина думає, що можна зробити блог, навішати на нього реклами, заповнити його копіпастом і все - гроші потечуть рікою. Це помилка! Я відразу ж порадив йому для початку почитати статті на моєму блозі і інших блогерів, у яких я сам вчився ( Сосновський , Шакин ), Щоб увійти в курс справи, зрозуміти що з себе представляє блогосфера, а потім вже звертатися до мене - встановити блог це не проблема :). Проблема вчасно зрозуміти навіщо він вам потрібен, чи можете ви приділяти щодня по кілька годин на його розвиток.

У чому помилка цього хлопця? Начебто: що поганого в тому, що він хоче заробляти в інтернеті? Насправді поганого тут нічого немає, але він не розставив пріоритети, не поставив собі чітку мету: я хочу заробляти гроші на блозі -> але для того, щоб їх заробити має пройти якийсь час -> за цей час я повинен дуже плідно працювати над блогом -> а щоб з ним працювати, я повинен зрозуміти, що з себе представляє «професія блогер».

Тому, дорогі мої друзі, ставте перед собою мети (якими б вони нереальними здавалися), розкладіть по поличках ваш шлях, до її досягненню, і у вас все вийде. Немає такого слова «не можу», є слово «не хочу»! Тому, якщо ви дійсно хочете чогось досягти, ви обов'язково зробите це!

На чому можна заробити новачкові в інтернеті?

На чому можна заробити новачкові в інтернеті

Ну а тепер залишився останній питання: як заробити в інтернеті новачкові з нуля? Насправді, варіантів дуже багато.

Думаю кожному з вас приходило на пошту пропозицію скачати руководстово, після прочитання якого, нібито, ви почнете заробляти мало не по 100 баксів в день? Не введи - це самі що ні є лохотрони! Точно також лохотроном є те, що ви будете кликати по посиланнях, відкривати рекламні листи (і все в цьому роді) - навіть якщо ви після тривалого очікування за цією справою пару годин, але все одно не зможете заробити і цента. Не витрачайте свій час даремно.

Фріланс. У мене таке відчуття, що через фріланс пройшли всі люди, які заробляють в онлайні. І це насправді так. Якщо у вас є хоч якісь знання в області програмування, дизайну, копірайтингу або какой0лібо інший затребуваною в інтернеті області - сміливо йдіть на фріланс. Як я працював на фрілансі можете прочитати у цій статті .

Блогінг. Як я вже сказав вище: входимо в курс справи, встановлюємо WordPress, налаштовуємо блог, пишемо в нього пости, оптимізуємо його. Бажано робити блог для людей - на ньому можна краще заробити (для говноблогов ж підійдуть сервіси типу sape.ru).

Дуже важливо на початковому етапі визначитися з тим, на чому ви хочете заробляти. Якщо ви хочете торгувати посиланнями (постовими) на блозі, то вам потрібно зайнятися збільшенням показників блогу (тИЦ і PR). Для тільки створених блогів вони будуть нульовими. Що таке тИЦ і що таке PR докладно описано в Вікіпедії, не буду на цьому зупинятися.

Тепер, коли у нашого блогу є хоча б 10 тИЦ і йому виповнилося півроку, то сміливо додавайте його в біржу Gogetlinks і ротапост - там Ви зможете заробити такі гроші, які заробляють ваші батьки у себе роботі (прокурорів і депутатів не беремо до уваги :)). На даний момент, за 1 проданий постової з цього блогу, я отримую більше 300 рублів. А тепер порахуйте, якщо таких постових публікувати по 3-5 штук в день;).

Другим, більш вигідним варіантом заробітку на сайтах є заробіток на трафіку (відвідуваності сайту). Чим більше цільових відвідувачів прийдуть до вас на сайт, тим більше ви зможете заробити на цьому. Заробляти будемо на тому, що відвідувачі будуть кликати на контекстну рекламу (реклама від Google і Яндекс, яку ви можете побачити на багатьох інтернет-сайтах), або ж, якщо у вас сайт розважальної тематики, то і на кліках по тізерній рекламі.

Заробіток на відвідуваності сайту є більш безпечним, ніж заробіток на продажі посилань. Продаючи посилання, ви збільшуєте кількість зовнішніх посилань на своєму сайті, що може негативно позначитися на ставленні пошукових систем до вашого ресурсу. Заробляючи ж на контекстній рекламі, ви не тільки нічим не ризикуєте, але і ще не витрачаєте час на розміщення посилань (а це досить таки нудна робота, скажу я вам). Досить тільки 1 раз встановити код Adsense або РСЯ , налаштувати рекламні блоки і спостерігати за тим, як клацають на рекламу відвідувачі вашого сайту.

ось на цій сторінці ви зможете побачити, скільки грошей може приносити сайт з відвідуваністю 3500 чоловік.

Ну а в ідеалі, я б не радив вам розміщувати на сайті рекламу, поки він трохи не зміцніє. У себе на блозі, першу рекламну рядок ( Nolix ) Я поставив, коли блогу було десь 3 місяці. До цього часу я не використовував жодної реклами - щоб пошукачі не забанили молодий блог.

Заробіток в соціальних мережах. У соціальних мережах (Вконтакте, Фейсбук) можна не тільки грати в додатки, спілкуватися зі своїми друзями, коментувати фотки, але і можна непогано заробити. Для цього, вам навіть не знадобиться заводитися свій сайт). Не вірите? Тоді читайте мою статтю: Заробіток Вконтакте для початківців і Заробіток на Твіттері .

Заробіток в інтернеті на файлообмінниках і платних архівах. Про файлообмінники (Letitbit, Depositfiles.com) думаю ви чули вже: завантажуєте цікавий файл, поширюєте посилання на цей файл, його скачують і ви отримуєте за це гроші. Тепер про платні архівах: думаю у вас не раз бувало так, що ви завантажуєте заархівований файл, розпаковуєте його, і коли залишається 1-2% вибиває повідомлення «Відправте смс на номер ..». Так ось - на цьому можна дуже добре заробити.

Припустимо, ми знаємо що через 5 місяців вийде гра ProEvolutionSoccer. Робимо блог на цю тематику, заповнюємо його статтями. Потім за допомогою wordstat.yandex.ru (або в adwords.google.com) підбираємо запит, у якого не більше 20000 запитів на місяць (наприклад «! Pes 2011» = 19695 запитів). йдемо в Rookee і просуваємо цей, і ще парочку подібних запитів в топ 3. На той час, коли вийде гра, наш блог (або сайт) вже буде в топ 3. Тепер йдемо на торрент, викачуємо гру, і архівуємо її за допомогою платного архіву ( безкоштовно завантажити цю програму ), Ставимо вартість розпакування рублів 100 (приблизно). За місяць цей архів завантажать 10000 раз (наприклад). З цих 10000 осіб 1-3% відправлять заповітну смску. 100 * 100 = 10000рублей / міс.

Ось найбільш популярні методи заробітку в інтернеті для початківців, про які я хотів вам розповісти. Сподіваюся, що після прочитання цієї статті, ви тепер знаєте, як заробити в інтернеті новачкові.

Sidash

Ви вирішили заробляти в інтернеті, але не знаєте як?
Ru і побачив там таке питання: «Чи можна заробити в інтернеті?
Якщо так, то як?
Блін, ну навіщо говорити таке, якщо ти не в курсі?
Ви можете собі уявити ?
Ну як вам?
Є ще люди, які думають що в інтернеті можна заробити?
Начебто нормальний відповідь, да?
Чи не тому у нас в країні так багато людей, які відносяться до категорії «бідний і середній клас»?
Як звичайній людині, який заробляє в інтернеті, змусити ці самі гроші, яких як завжди не вистачає, працювати на себе?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью