• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Android

У стандартному Android відсутня можливість вивести в рядку стану відсоток заряду акумулятора. Причому в самій системі така можливість є, просто вона захована усередині і її просто так не включити.

Це можна зробити за допомогою команд Android Debug Bridge або за допомогою простенької утилитки , Однак це не має сенсу робити, так як альтернативно обдаровані розробники цей відсоток виводять білими буквами на білому тлі графічного індикатора заряду.

Чому це зроблено настільки через дупу - залишається тільки здогадуватися. Втім, це Android, тому ніхто не заважає зайти в Google Play і вибрати будь-яку вподобану утиліту з сотень, які вирішують цю проблему. Але мені все-таки незрозуміло, чому для цього треба качати якесь стороннє додаток. Дурість якась.

До речі, зараз пишу огляд планшета Nexus 9 (його від "Бандерольку" люб'язно прислали зі Штатів), так ось, коли я в огляді поставив заповітну точку, планшет мені люб'язно повідомив, що він готовий перейти на Android 6.0 - і таки перейшов. Тепер переробляти половину скріншотів. Важка ти, шапка Мономаха.

Але зате буде огляд шістки, що цікаво.

Upd: Ще раз. У чистому "Андроїд" 4-5-6 немає такої можливості. У смартфонах від Samsung, Sony, HTC, Huawei, Lenovo, де стоять фірмові оболонки, така можливість є - як фіча від розробника. У чистому Android - немає. Перевірено. У мене як раз зараз є пристрої на голому Android версій 4.4.2, 5.1.1 та 6.0.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью