• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Віртуалізація

 1. Системні вимоги Xtravirt vSphere RDP Plug-in:

компанія Microsoft оголосила про вихід Community Technology Preview версії продукту Windows Thin PC (WinTPC), що представляє собою окрему гілку операційної системи Windows 7 для VDI-клієнтів (Virtual Desktop Infrastructure).

Windows Thin PC дозволить користувачам VDI-рішень від Microsoft (а також App-V) використовувати існуючі комп'ютери в якості клієнтів інфраструктури віртуальних ПК (типу як перетворити їх в тонкі з точки зору софта клієнти). Рішення можуть бачити інші користувачі з активною підпискою Software Assurance.

WinTPC дозволить використовувати такі можливості:

 • Технологію оптимізації графічного відображення RemoteFX
 • Підтримку System Center Configuration Manager (SCCM) для автоматизованого розгортання та управління образами клієнтів WinTPC
 • Фільтр для запобігання запису на диск користувачем і додатками

Завантажити CTP-версію Windows Thin PC можна по цим посиланням .


Таги: Windows 7, Microsoft, Thin PC, WinTPC, VDI, App-V

Як ви знаєте, якийсь час назад компанія VMware оновила своє рішення для віртуалізації корпоративних ПК підприємства, випустивши версію VMware View 4.5 . Минулого тижня вийшло ще одне важливе оновлення VMware View 4.6 .

Нові можливості платформи VMware View 4.6:

 • Security servers can now accommodate PCoIP connections - довгоочікувана можливість вирішення VMware View. Тепер роль Security Server включає компонент PCoIP Secure Gateway, який дозволяє туннелировать (або проксіровать, як вам подобається) PCoIP-трафік (раніше це було можливо тільки для трафіку RDP). Компонент PCoIP Secure Gateway дозволяє отримати кілька переваг:
  • Трафік PCoIP може ходити по WAN-каналах в датацентр в рамках захищеного з'єднання для аутентифицироваться користувачів.
  • Тепер не потрібно VPN-з'єднання з інфраструктурою датацентру, оскільки PCoIP-з'єднання йдуть не напряму до хостів VMware ESX / ESXi, а можуть йти через Security Server.
  • Роль Security server з підтримкою тунелювання PCoIP може бути встановлена ​​на Windows Server 2008 R2 з повною підтримкою 64-бітної архітектури.
 • Enhanced USB device compatibility - VMware View 4.6 підтримує перенаправлення USB-пристроїв для синхронізації iPhone і iPad з віртуальними ПК. Цей реліз також включає поліпшення для USB-сканерів і має підтримку додаткових USB-принтерів, які можна використовувати з тонкими клієнтами. Для отримання повного списку читайте Release Notes для View Client .
 • Keyboard mapping improvements - виправлено безліч багів і незручностей при використанні клавіатури з віртуальними ПК. Для отримання повного списку виправлень читайте Release Notes для View Client .
 • New timeout setting for SSO users - це настройка для функціональності наскрізний аутентифікації у віртуальних ПК (single-sign-on, SSO). Нова установка дозволяє встановити час, протягом якого можливість наскрізної аутентифікації залишається валидной. Тобто, якщо адміністратор встановив час в 10 хвилин, а користувач за допомогою SSO залогінився на View Connection Server, то якщо він відійде від комп'ютера після того як десктоп стане неактивним на 11 хвилин, то користувачеві буде потрібно ввести свої облікові дані.
 • VMware View 4.6 includes more than 160 bug fixes - Множинні виправлення помилок, які наведені в списку Resolved Issues .
 • Experimental support for Microsoft Windows 7 SP1 RC operating systems - експериментальна підтримка ОС Microsoft Windows 7 SP1 (яка вже є в релізі, а не в RC) в якості клієнтської ОС.

Завантажити пробну версію VMware View 4.6 можна по цим посиланням .

UPD. З'явилося відео з оглядом віддаленого доступу через VMware View Security Server за протоколом PCoIP:


Таги: VMware, View, Update, VDI, vSphere, Windows 7, PCoIP

Після анонса планшетного ПК Apple iPad багато потенційні користувачі так і не зрозуміли, для чого він може виявитися їм потрібен. Відсутність USB-портів, багатозадачності і підтримки Flash не тільки насторожує, але і вводить в подив як iPad можна використовувати не тільки вдома, а й на роботі.

Тим не менш, компанія Citrix, відома своїм клієнтським додатком Citrix Receiver for iPhone , Що дозволяє здійснювати роботу з Windows-додатками на iPhone за допомогою продукту XenApp, вже запропонувала рішення цієї проблеми .

Дуже просто - ви зможете встановити клієнтське ПЗ Citrix Receiver для XenApp на вашому iPad і отримати ось таку звичну картинку:


Таги: Apple, iPad, Citrix, XenApp, iPhone, Windows 7

Компанія Xtravirt знову і знову продовжує радувати користувачів безкоштовними програмами і утилітами для VMware vSphere / ESX. На цей раз випущена утиліта Xtravirt vSphere RDP Plug-in, що дозволяє додати в контекстне меню віртуальної машини в VMware vSphere Client опцію "Connect via RDP", що дуже корисно системним адміністраторам:

Системні вимоги Xtravirt vSphere RDP Plug-in:

 • VMware vCenter Server 4 або пізнішої версії
 • VMware vSphere Client 4.0.0 або новішої версії
 • Microsoft .NET Framework 3.5
 • Microsoft Remote Desktop Connection client 7.0 або більш пізньої версії

Завантажити Xtravirt vSphere RDP Plug-in можна по цьому посиланню .


Таги: VMware, vSphere, Xtravirt, Windows 7, ESX, VMachines, Безкоштовно, RDP

В ОС Microsoft Windows 7 є режим Windows XP Mode , Який представляє собою віртуальну машину з Windows XP SP3, запущену на платформі Microsoft Virtual PC. Ця ВМ може використовуватися для запуску успадкованих програм, несумісних з Windows 7, які будуть відображатися в безшовному вікні так, нібито вони запущені в самій Windows 7.

Однак, можливостей Virtual PC вам може виявитися недостатньо при роботі з ОС Windows XP - і тоді тут допоможе більш досконала (але платна) платформа віртуалізації VMware Workstation 7 . Якщо ви вже створили віртуальну машину Windows XP Mode і хочете перенести її в середу Workstation, немає нічого простішого - для цього у останньої є вбудований механізм імпорту.

Для початку перенесення віртуальної машини Windows XP Mode в VMware Workstation 7 в меню File виберіть пункт Import Windows XP Mode VM:

Розпочнеться процедура імпорту віртуальної машини в зазначену папку, після закінчення якої необхідно буде прийняти умови ліцензійної угоди та встановити (якщо необхідно) пароль адміністратора. Вводити ліцензійний ключ вам не буде потрібно.

Після створення віртуальної машини з Windows XP Mode не забудьте встановити в ній VMware Tools. Крім того, пам'ятайте, що таку машину можна клонувати (точніше не можуть бути запущені 2 таких ВМ одночасно відповідно до ліцензійної угоди).


Таги: VMware, Windows 7, XP Mode, Workstation, V2V, VMachines

Компанія Microsoft з випуском операційної системи Windows 7 надала користувачам спосіб запуску застарілих додатків, несумісних з цієї ОС, в спеціальному режимі Windows XP Mode . Цей режим є віртуальною машину під керуванням Virtual PC з гостьовою операційною системою Windows XP Service Pack 3, в якій можна працювати як в звичайному середовищі XP SP3, при цьому сам додаток буде відображатися так, ніби воно працює в Windows 7.


Таги: Microsoft, Windows 7, XP Mode, VMachines, Virtual PC, Workstation, VMware

Паралельно з випуском рішення для віртуалізації корпоративних ПК VMware View 4 , Який вже доступно для завантаження , Компанія VMware випустила також перший пакет оновлень для VMware vSphere. Update 1 тепер доступний для VMware ESX 4 і vCenter 4 і навмисно випущений з релізом четвертої версії VMware View 4, оскільки останнім з VMware vSphere 4 Update 1 буде працювати найкраще.

Отже, які нові можливості надає користувачам VMware vSphere 4 Update 1 :

 • Повна підтримка рішення VMware View 4.0 (View Manager, Composer і т.п.).
 • Підтримка Windows 7 і Windows 2008 R2 (32 і 64 бітні). Тепер VMware vSphere Client без додаткових налаштувань працює на Windows 7.
 • Підтримка кластерів Microsoft Cluster Server (MSCS) для Windows 2000, 2003 і Windows Server 2008 Failover Clustering при роботі в кластерах HA і DRS в обмеженою конфігурації.
 • Enhanced VMware Paravirtualized SCSI Support - тепер паравіртуалізованний адаптер SCSI-контролера можна використовувати і для завантажувальних (boot) дисків під гостьові ОС з Windows 2003 і 2008.
 • Improved vNetwork Distributed Switch Performance - прибрані гальма і збільшена швидкодія при операціях додавання / видалення хостів ESX / ESXi з vDS, а також зміні його конфігурації при великих навантаженнях.
 • Increase vCPU per Core Limit - тепер на одне ядро фізичного процесора можна використовувати до 25 віртуальних vCPU машин.

Завантажити VMware vSphere 4 Update 1 (ESX і vCenter) можна за адресою: http://www.vmware.com/tryvmware


Таги: VMware, vSphere, Update, ESX, View, vCenter, Windows 7

Рішення VMware View 4 для віртуалізації корпоративних настільних ПК буде доступно для завантаження вже сьогодні. Тому багато майбутні користувачі хотіли б знати, які саме вимоги висуває продукт VMware View 4 до серверів віртуалізації VMware ESX і віртуальної інфраструктури VMware vSphere 4. Як відомо, для VMware View 4 можна використовувати не тільки ESX 4, але і ESX 3.5 зі складу VMware Virtual Infrastructure 3.5.

Системні вимоги VMware View 4 для використання спільно з функціоналом View Composer:

 • Ліцензований vCenter Server 4.0 Update 1
  • Адміністративний доступ до vCenter Server
  • Можливість встановити VMware View Composer на vCenter
  • Можливість установки бази даних View Composer:
   • Існуюча БД SQL Server або Oracle
   • Рекомендується 2 ГБ дискового простору під БД
  • Пул ресурсів (Resource pool)
  • Шаблон віртуальної машини з настільної ОС, який буде використаний для розгортання ПК
  • Специфікація для автоматизованого розгортання QuickPrep (Guest customization specification)
 • Як мінімум один хост ESX / ESXi 4.0 Update 1
  • Віртуальне сховище для настільних ПК (Datastore)
  • Доступ до налаштування мережевої взаємодії віртуальних машин
 • Для віртуальної інфраструктури VMware Virtual Infrastructure 3.5 знадобиться:
  • Сервер vCenter 2.5 Update 3 або 4, керуючий як мінмум одним хостом VMware ESX / ESXi 3.5 Update 3 або 4.

У яких випадках і які версії VMware vSphere / vCenter і ESX можна використовувати для VMware View 4?

 • Якщо ви плануєте використовувати функціонал VMware View Composer 4, то буде потрібно ESX / ESXi 4.0 U1 і vCenter 4.0 U1.
 • Якщо ви плануєте використовувати функціонал VMware View Composer 4 і View 4 для VI 3.5, то знадобиться vCenter 2.5 U3 або вище, керуючий серверами ESX / ESXi 3.5 U3 або U4.
 • Більш старі версії ESX / ESXi і vCenter можуть бути використані, якщо не потрібно функціонал View Composer.
 • Ви можете використовувати VMware View 4 c vCenter 4.0 U1, керуючим старішими хостами ESX / ESXi, але не зможете використовувати повний спектр можливостей VMware vSphere, таких як, наприклад, hardware version 7.
 • Розширення View Composer 2.0 API було повністю переписано і оптимізовано для vCenter 4.x і ESX / ESXi 4.x з метою продуктивності і надійності. Цей API несумісний з vCenter 2.5.x і ESX / ESXi 3.5.x. View Composer 2.0 використовує legacy API для більш ранніх версій vCenter або ESX / ESXi. Цей legacy API може бути також використаний, поки ви не включите View Composer 2.0 API в налаштуваннях View Administrator.
 • Windows Vista підтримується на серверах ESX / ESXi, починаючи з версії 3.5. Windows Vista підтримується експериментально на серверах ESX Server 3.0.x.
 • Підтримка Windows 7 реалізована в VMware View 4 експериментально (в цьому режимі підтримуються клієнти і гостьові ОС). Проте, можливе використання Windows 7 на серверах VMware View 4 для тестових цілей.

Системні вимоги для View Connection Server (де встановлено VMware View 4 Manager):

 • Операційна система Windows Server 2003 (без встановленого веб-сервера). Рекомендується використовувати його у віртуальній машині для тестування можливостей.
 • Мінімум 2 ГБ RAM (рекомендується 3 ГБ)
 • Процесор 2 ГГц або швидший (рекомендовано 2 CPU)
 • Член домену Windows Active Directory
 • Доступ до сервера DHCP
 • Як мінімум 1 активний мережевий адаптер (рекомендується гігабітний NIC)

Що ще потрібно при тестуванні VMware View 4 на VMware vSphere / VI в інфраструктурі компанії:

 • Доступ до контролера Active Directory і можливість створювати такі облікові записи:
  • Domain administrator account
  • User accounts в домені
  • Привілеї на приєднання машини до домену
 • Доступ до сервера DHCP
 • Можливість додавати fully qualified domain names (FQDNs) в ваш DNS (переважно використовувати функції auto-register для віртуальних ПК)

Які вимоги пред'являє VMware View 4 при доступі з клієнтських пристроїв:


Таги: VMware, View, vSphere, Windows 7, ESX, View Manager, PCoIP

Не так давно компанія VMware випустила сьому версію продукту VMware Workstation 7 з повною підтримкою Windows 7 в якості гостьової та хостовой ОС. Тепер VMware безкоштовно пропонує пройти навчальний курс VMware Workstation 7: Fundamentals , Де розкриваються основні можливості цієї настільної платформи віртуалізації по роботі з віртуальними машинами:

Для проходження курсу буде потрібно створення аккаунта на VMware Education Services.


Таги: VMware, Workstation, Безкоштовно, Windows 7, Навчання

Компанія VMware випустила сьому версію своєї настільної платформи віртуалізації VMware Workstation 7 . Реліз "сімки" відбувся кількома днями пізніше, ніж випуск Windows 7, яку "метуть з прилавків магазинів" і у якій, до речі, є свій куций конкурент Workstation - Windows XP Mode . Продукт VMware Workstation 7 повністю підтримує всі видання Windows 7 і має стільки нових можливостей, що будь-якому з конкурентів (VirtualBox, Parallels і ін.) Його вже практично не наздогнати.


Таги: VMware, Workstation, Microsoft, Windows 7, XP Mode, ESX

Днями на сайті компанії VMware став доступний для завантаження реліз-кандидат настільної платформи віртуалізації VMware Workstation 7, а також продуктів VMware Ace 2.6 і VMware Player 3.0.

Нові можливості VMware Workstation 7:

 • Підтримка VMware ESX в якості гостьової ОС для тестових і демонстраційних лабораторій
 • Підтримка Windows 7 як в якості гостьової, так і хостовой ОС
 • драйвер WDDM для гостьової ОС Windows 7
 • OpenGL і Shader Model 3.0 для гостьових ОС Windows XP і Vista
 • Динамічне завантаження пакету VMware Tools
 • Багатоядерні і чотирипроцесорні віртуальні машини (4 vCPU), до 32 ГБ RAM на гостьову ОС.
 • Можливість друку з віртуальної машини без установки драйверів за рахунок коштів ThinPrint
 • Створення снапшотов через задані інтервали часу (функції AutoProtect)
 • Remote Replay Debugging - можливості налагодження для розробників і тестувальників
 • Захист віртуальних машин 256-бітовим шифруванням
 • Підтримка бібліотеки ALSA для гостьових ОС Linux, що дозволить грати музику з декількох віртуальних машин паралельно
 • Миттєва припинення віртуальної машини при необхідності звільнення системних ресурсів
 • Покращений Linux Virtual Network Editor, який нагадує такий для Windows

Цікава штука сталася з VMware Player - він тепер вміє створювати віртуальні машини за допомогою можливостей Easy Install:

При цьому багато можливостей VMware Workstation 7 з'явилися і в VMware Player 3.0.

Завантажити VMware Workstation 7 можна за цим посиланням: http://communities.vmware.com/community/beta/workstation .


Таги: VMware, Workstation, Windows 7, Microsoft, Player, ACE
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью