• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Блог

Так-так, сайту Exler.ru сьогодні виповнилося рівно 20 років! Навряд чи я міг припускати, роблячи перший випуск на цьому сайті 14 січня 1999 року, що проект проіснує так довго. Але він проіснував і як і раніше непогано відвідується: щоденна аудиторія зараз становить десь 35-45 тисяч відвідувачів, щомісячна аудиторія - близько 730 тисяч унікальних відвідувачів.

перший випуск

Ми нарешті доробили і налагодили механізм платної підписки на цьому сайті: як я вже неодноразово говорив, я дуже не хочу закривати контент і робити до нього платний доступ - схема, по якій зараз працюють багато незалежні видання, - однак для тих, хто підписався ми будемо відключати всі банери на сайті. Ну а контент, як і раніше, залишиться повністю в вільному доступі.

Так, звичайно, ви спокійнісінько можете відключати банери на сайті баннерорезку (і ми цього ніяк НЕ перешкоджаємо, хоча можемо), але така підписка - це ваша участь в підтримці сайту, а мені ця підтримка в нинішніх умовах необхідна, щоб сайт міг і далі існувати .

Мінімальна розрахункова сума підписки - 84 рубля на місяць: це приблизно половина вартості чашки кави в пристойному закладі.

Звичайно ж, якщо ви готові щомісяця підтримувати мій проект на більшу суму - наприклад, на цілу чашку кави рублів в 150, ви цілком можете вказати ту суму, яку вважаєте за потрібну і можливою.

Оформити передплату можна в вашому особистому кабінеті тут на сайті. Зайти в налаштування - посилання над формою коментування в будь-яких коментарів.

Зайти в налаштування - посилання над формою коментування в будь-яких коментарів

Якщо не зареєстровані, зареєструватися можна ось тут (Потрібен тільки працюючий e-mail).

В особистому кабінеті з'явилися нові пункти - "Оплата підписки" і "Управління підпискою".

Ми ніяких платежів не торкаємося, оплата і подальше списування проводиться через захищений сервіс Robokassa . Скасувати продовження підписки можна в будь-який момент в "Управлінні підпискою" у вашому особистому кабінеті. Банери відключаться автоматично відразу після оплати (зрозуміло, ви повинні бути залягання на сайті). Наступні списання щомісяця будуть робитися автоматично "Робокасса": вам про це буде приходити повідомлення на e-mail і фіскальний чек.

Важливий момент: підписку можна оплатити тільки пластиковою карткою. (Ну, точніше, сплатити щось можна чим завгодно з того, що пропонує Robokassa, але це буде разовий переклад, а не підписка. Підписка - оплата картою.)

Ми ніби все перевірили в роботі, але якщо раптом з підпискою виявляться якісь глюки або ж у вас будуть пропозиції щодо поліпшення - ось запис , Де в коментах це все можна писати. Також можна писати мені на пошту на [email protected]

Для тих, хто не хоче оформляти підписку, але готовий підтримати мій сайт разово на його ювілей - нижче всі можливі варіанти. З цих грошей формується фонд, який витрачається на рішення різних питань функціонування сайту і з цього фонду зазвичай купуються гаджети для оглядів. Заздалегідь величезне спасибі всім, хто візьме участь.

Якщо вам подобаються мої кінорецензії, якщо вам допомагають мої огляди і статті для "лікнеп", якщо ви читаєте мій блог - підтримайте раз в рік мій проект, це дозволить йому і далі існувати.

Ну і традиційне прохання: якщо при перекладі ви захочете мені щось написати або ж про щось попросити, найкраще це зробити на [email protected], тому що перевірити всі переклади на предмет наявності там коментаря - малореально. Ще раз - дякую велике візьмуть участь від мене і від кота Бублика.

"Робокасса" (купа всіляких способів оплати, включаючи банківські карти, банківські рахунки, Яндекс.Деньги, QIWI, телефонні рахунки і так далі; реєструватися не потрібно).

"Яндекс.Деньги" (номер гаманця 4100120674079).

Paypal (для тих, кому зручніше на адресу PayPal - можна сюди: на toffler (собачка) gmail.com). Там один рахунок в трьох валютах - рублі, євро, долари. Можливо, при перекладі можна вибрати, але я це перевірити не можу.

Карта (російська): 5106218030379085 (по групах: 5106 2180 3037 9085)

Карта (іспанська): 4160817280148037 (по групах 4160 8172 8014 8037)

Рахунок в Альфабанк: 40817810706080005468

Європейський рахунок IBAN: ES8821004614092200075403 (Alexei Eksler)

Гаманець Bitcoin: 14w1vkmXpXnc5sXJo68s5fitA9KZ3iqEv1

Upd: Спасибо большое всім за привітання і побажання! Величезне спасибі всім, хто підписався або разово підтримав сайт - мені це важливо. Цього року активність зовсім не така, як в минулому році, але тим більше подяк тим, хто все-таки прийняв участь.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью