• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

* Word | Записи в рубриці * Word | Щоденник Millena-Li: LiveInternet - Російський Сервіс Онлайн-Щоденників

Що таке ICE Book Reader Professional?

Тепер ICE Book Reader Professional підтримує стилі, лінки і картинки в книгах Тепер ICE Book Reader Professional підтримує стилі, лінки і картинки в книгах

ICE Book Reader Professional - це потужна читалка електронних текстів (книг). Також можна використовувати ICE Book Reader Professional як телепромптера. ICE Book Reader Professional - це перша альтернативна читалка для .LIT, .CHM і .ePub файлів не используюшую компоненти Microsoft Reader або Microsoft HELP. Також можливо використовувати ICE Book Reader Professional як конвертер файлів: TXT-HTML, HTML-TXT, TXT-DOC, DOC-TXT, PDB-TXT, LIT-TXT, FB2-TXT і т.д. з конвертацією різних кодових сторінок.

ICE Book Reader Professional - це не тільки потужна читалка електронних текстів (книг). Це потужна книжкова база даних:
ICE Book Reader Professional - це не тільки потужна читалка електронних текстів (книг) ICE Book Reader Professional дозволяє зберігати книги і керувати інформацією про них (до 250000 книг).
ICE Book Reader Professional дозволяє автоматично упорядковувати книжкові колекції. Просто додайте тисячі відсортованих книг в бібліотеку ICE Book Reader Professional, щоб отримати повністю впорядковану колекцію книг з мінімальними зусиллями.

Бібліотека ICE Book Reader Professional унікальна, так як зберігає всі книги як окремі файли. Ви можете вільно копіювати, видаляти або перейменовувати файли з книгами. Але в будь-якому випадку ICE Book Reader Professional забезпечить цілісність бази даних.
Бібліотека ICE Book Reader Professional унікальна, так як зберігає всі книги як окремі файли ICE Book Reader Professional використовує гетерогенну, розподілену, отказоустойчивую базу даних. Це гарантує цілісність даних, навіть в разі фізичного пошкодження будь-якої кількості даних.
Немає необхідності говорити, що ядро ​​бази даних ICE Book Reader Professional перевершує всі класичні бази даних. Просто спробуйте ...

ICE Book Reader Professional створений для того, щоб зробити читання текстових файлів (електронних книг) зручним і комфортним. Чому це важливо? Читання HTML сторінок, документації або пошти сильно відрізняється від читання електронних книг. Читання книг вимагає набагато більше часу. Тому навантаження на очі набагато сильніше. Крім того, читання книг це процес зазвичай безперервний. У той час як під час читання HTML сторінок, читання постійно чергується з коротким відпочинком.

Це означає, що для читання книг слід створювати більш комфортні умови. В іншому випадку очі будуть швидко втомлюватися і з'являється серйозний ризик погіршити свій зір. Основне завдання ICE Book Reader Professional - це зробити все можливе для запобігання погіршення зору під час тривалого читання.

Бережи зір, поки це можливо!

Крім того, ICE Book Reader Professional пропонує нову спосіб читання книг: читання книг з великої відстані від монітора, як якщо Ви дивитеся телевізор. Просто спробуйте цей метод і Ви побачите, що дуже зручно:

Немає необхідності впритул сидіти перед екраном монітора Немає необхідності впритул сидіти перед екраном монітора. Ви можете лягти на диван або сісти в кріслі на відстані 2-3 метрів від монітора. Ваш хребет не буде втомлюватися від тривалого сидіння на стільці.

Читання тексту з більшої відстані, ніж звичайне відстань від монітора, дозволить запобігти розвитку короткозорості.

Вам не потрібно напружувати зір, щоб розглядати дрібні літери з великої відстані. ICE Book Reader Professional дозволяє встановлювати будь-який розмір букв.

Читання книг з великої відстані означає, що Ви не зможете бігати до комп'ютера кожен раз, щоб перегорнути сторінку. Якщо Ви використовуєте ICE Book Reader Professional, то Вам не потрібно нікуди бігати. ICE Book Reader Professional автоматично налаштовує швидкість, залежно від щільності тексту на сторінці.

Багато людей не люблять читати текст під час скролінгу. Також, деякі старі рідкокристалічні монітори не можуть прокручувати текст без "хвостів". Це не проблема для ICE Book Reader Professional, так як в ньому є режим автоматичного перегортання. При цьому пауза між перегортання може бути як фіксованою, так і змінною, залежно від щільності тексту на сторінці. Також існує інше рішення - це хвильовий скролінг. Хвильовий скролінг (скролінг без рухомого тексту).

ICE Book Reader Professional може все, що потрібно для комфортного читання:

ICE Book Reader Professional може все, що потрібно для комфортного читання:

У ICE Book Reader Professional є п'ять режимів перегляду: плавний скролінг, режим автоматичного перегортання, автоматичний хвильовий скролінг, режим ручного перегортання сторінок і книжковий режим.

У ICE Book Reader Professional є п'ять режимів перегляду: плавний скролінг, режим автоматичного перегортання, автоматичний хвильовий скролінг, режим ручного перегортання сторінок і книжковий режим

ICE Book Reader Professional може читати тексти з TXT, HTML, XML, RTF, документи Microsoft Word, книги PALM (.PDB і .PRC), книги PSION / EPOC (.TCR), книги Microsoft Reader (.LIT), Microsoft HELP files (.CHM) і FictionBook файли (всі версії) (.FB2, .XML).

XML)

ICE Book Reader Professional має "книжковий" режим, що дозволяє використовувати скіни, створювані користувачем і показувати поряд 1, 2, 3 або більше сторінок з довільним їх становищем на екрані і довільного розміру.

ICE Book Reader Professional має книжковий режим, що дозволяє використовувати скіни, створювані користувачем і показувати поряд 1, 2, 3 або більше сторінок з довільним їх становищем на екрані і довільного розміру

ICE Book Reader Professional може читати файли безпосередньо з архівів: ZIP, RAR, ARJ, LZH і HA. Зовнішні архіватори не потрібні.

Зовнішні архіватори не потрібні

ICE Book Reader Professional використовує спеціальний контейнер для зберігання всіх книг. Цей контейнер дозволяє:

 • Швидку компресію на льоту з довільним доступом до будь-якої частини книги без розпакування всієї книги. Рівень стиснення ЗАВЖДИ краще, ніж найкраща ZIP компресія. Середній рівень стиснення 1: 4 - 1: 7
 • Динамічна зміна вмісту без перезапису всієї книги
 • Встановлювати різний рівень стиснення і різний розмір кластерів
 • Змінювати режим компресії в залежності від вмісту файлів
 • Стискати не тільки дані, але і всі системні таблиці контейнера
 • Використовувати різні алгоритми компресії або відключати компресію для будь-якої частини контейнера
 • Робити автоматичну дефрагментацію даних всередині контейнера на льоту
 • Автоматично повторно використовувати вільне місце всередині контейнера, якщо деякі файли були видалені всередині контейнера, використовуючи оптимальну стратегію для пошуку і вибору вільних блоків
 • Автоматично впорядковувати блоки всередині контейнера для мінімізації фізичних операцій доступу до файлу
 • Чи не втрачати вільне місце в кінці кластерів, якщо не весь кластер зайнятий
 • Використовувати потрійну систему кешування для швидкого доступу до вмісту контейнера з автоматичним контролем використаної RAM
 • Стежити за цілісністю даних, використовуючи подвійну систему захисту даних контрольними сумами з перемінним розміром довжини контрольної суми. Тепер кожен біт контейнера захищений від пошкодження HDD
 • Шифрувати алгоритмом (ICE Safe) всю інформацію контейнера, включаючи системні таблиці. Розмір блоку може досягати 8 мільйонів біт. Крім того, використовується спеціальна методика, що робить неможливим підбір пароля перебором. Тепер контейнер ICE Reader - це САМИЙ захищеності контейнер в світі. Рівень безпеки перевершує PDF і LIT
 • А також багато інших можливостей підтримуваних контейнером, але поки ще не використаних ICE Book Reader Professional

Рівень безпеки перевершує PDF і LIT  А також багато інших можливостей підтримуваних контейнером, але поки ще не використаних ICE Book Reader Professional

ICE Book Reader Professional дозволяє експортувати книги в TXT, HTML або MS Word DOC файли. Існує безліч різних режимів експорту, що дозволяють контролювати всі властивості тексту.

Існує безліч різних режимів експорту, що дозволяють контролювати всі властивості тексту

Спеціальний режим пошуку забезпечує надзвичайно швидке переміщення по тексту, швидкість перегортання до 30 сторінок в секунду.

Спеціальний режим пошуку забезпечує надзвичайно швидке переміщення по тексту, швидкість перегортання до 30 сторінок в секунду

ICE Book Reader Professional дозволяє змінювати розмір кеша. В межах кешу переміщення по тексту відбувається надзвичайно шви

В межах кешу переміщення по тексту відбувається надзвичайно шви

ICE Book Reader Professional автоматично розфарбовує будь-який текст. Перші букви кожного параграфа а також всі заголовки ро, незалежно від обраного режиму работи.автоматіческі розфарбовуються в обрані кольору. Це допомагає бачити очам додаткові опорні точки під час читання.

Це допомагає бачити очам додаткові опорні точки під час читання

Ультра плавний скролінг тексту зі швидкістю від 1 до 500 ліній в секунду. Прецизійний контроль швидкості скролінгу необхідний для комфортного читання. Скролінг тексту реалізований в інших додатках використовуючи третю кнопку миші не дозволяє точно контролювати швидкість скролінгу.

Скролінг тексту реалізований в інших додатках використовуючи третю кнопку миші не дозволяє точно контролювати швидкість скролінгу

Є два режими скролінгу: постійна швидкість скролінгу і змінна швидкість скролінгу. Змінна швидкість скролінгу автоматично змінюється в залежності від щільності тексту, ширини вікна, розміру шрифту і типу шрифту.

Змінна швидкість скролінгу автоматично змінюється в залежності від щільності тексту, ширини вікна, розміру шрифту і типу шрифту

ICE Book Reader Professional автоматично визначає Вашу швидкість читання і визначає необхідні швидкості скролінгу або перегортання. Для цього необхідно прочитати в ручному режимі дві сторінки.

Для цього необхідно прочитати в ручному режимі дві сторінки

Система штучного інтелекту дозволяє коректно розпізнавати кодування, мова і формат будь-яких текстових файлів (параграфи, відступи, пробіли) повністю автоматично.

Система штучного інтелекту дозволяє коректно розпізнавати кодування, мова і формат будь-яких текстових файлів (параграфи, відступи, пробіли) повністю автоматично

Повноекранне згладжування з різними масками (2x2, 3x3 і 4x4) може зробити читання більш комфортним. Нове мультіпотоковое ядро ​​дозволяє створювати згладжений текст без видимих ​​затримок.

Нове мультіпотоковое ядро ​​дозволяє створювати згладжений текст без видимих ​​затримок

Супер плавний скролінг дозволяє генерувати додаткові кроки з субпиксельной точністю. Замість одного кроку, під час роботи супер плавного скролінгу робиться 2, 3 або 4 кроку. Ця технологія схожа на технологію подвоєння частоти використовувану в телевізорах з розгорткою 100 Гц.

Ця технологія схожа на технологію подвоєння частоти використовувану в телевізорах з розгорткою 100 Гц

Деякі тонкі і дрібні шрифти можуть створювати ефект мерехтіння тексту. Для запобігання цьому, ICE Book Reader Professional має спеціальний фільтр, що пригнічує це мерехтіння.

Для запобігання цьому, ICE Book Reader Professional має спеціальний фільтр, що пригнічує це мерехтіння

ICE Book Reader Professional має повноцінну підтримку Unicode. Це означає, що ICE Book Reader Professional підтримує будь-які мови і кодування тексту, з доступних в MS Windows. *

*

ICE Book Reader Professional коректно показує файли на будь-якій мові, незалежно від версії Windows. Необхідно тільки мати відповідні шрифти.

Необхідно тільки мати відповідні шрифти

Існує два різних режими: автоматичне переформатування і оригінальне форматування. Перший режим дозволяє читати текст, використовуючи будь-який розмір шрифту. У другому режимі текст показується без зміни формату.

У другому режимі текст показується без зміни формату

ICE Book Reader Professional гарантує, що будь-який текст буде показаний без необхідності використання горизонтального скролінгу.

ICE Book Reader Professional гарантує, що будь-який текст буде показаний без необхідності використання горизонтального скролінгу

Під час читання тексту підтримується повне вирівнювання тексту, а також вирівнювання по лівому краю або центру.

Під час читання тексту підтримується повне вирівнювання тексту, а також вирівнювання по лівому краю або центру

Всі властивості шрифтів можна змінювати за бажанням: розмір, колір, атрибути (bold, italic, ...), кернінг (міжбуквений інтервал), міжрядковий інтервал, інтервал між параграфами. Більш того, тепер для всіх інтервалів допустимі негативні величини. Тобто, можна відображати текст з перехлестом букв без видимих ​​спотворень.

Тобто, можна відображати текст з перехлестом букв без видимих ​​спотворень

Тепер можливе використання в якості моношірних шрифтів будь шрифти.

Тепер можливе використання в якості моношірних шрифтів будь шрифти

ICE Book Reader Professional пам'ятає становище у файлі для кожного файлу. Також для кожного можна зробити необмежену кількість закладок.

Також для кожного можна зробити необмежену кількість закладок

ICE Book Reader Professional зберігає всі імпортовані тексти у власній бібліотеці. Це дозволяє швидко переглядати вміст файлів без відкриття самих документів.

Це дозволяє швидко переглядати вміст файлів без відкриття самих документів

ICE Book Reader Professional має систему, що визначає автора книги і її назва. Кілька книг одного автора автоматично об'єднуються в єдину групу в бібліотеці.

Кілька книг одного автора автоматично об'єднуються в єдину групу в бібліотеці

ICE Book Reader Professional блокує screensaver, прибирає мишачий курсор і підвищує свій пріоритет до рівня HIGH під час скролінгу.

ICE Book Reader Professional блокує screensaver, прибирає мишачий курсор і підвищує свій пріоритет до рівня HIGH під час скролінгу

ICE Book Reader Professional може легко міняти мову інтерфейсу.

ICE Book Reader Professional може легко міняти мову інтерфейсу

ICE Book Reader Professional має гнучку систему профілів. Ви можете вибрати будь-яке поєднання опцій, які можуть бути збережені як профіль. Пізніше Ви можете активувати цей профіль і відновити всі вибрані опції. Система профілів дозволяє як зберігати опції для різних користувачів ICE Book Reader Professional, так і встановлювати обрані опції окремо (зміна кольору, розміру шрифту, ...).

)

Разом з ICE Book Reader Professional можна використовувати будь-яку бездротову мишу як пульт дистанційного керування. Для цього необхідно помістити мишачий курсор над годинником на панелі інструментів і використовувати мишачі кнопки і коліщатко для навігації по тексту.

Для цього необхідно помістити мишачий курсор над годинником на панелі інструментів і використовувати мишачі кнопки і коліщатко для навігації по тексту

ICE Book Reader Professional дозволяє виділяти і копіювати в буфер обміну (clipboard) будь-яку частину тексту.

ICE Book Reader Professional дозволяє виділяти і копіювати в буфер обміну (clipboard) будь-яку частину тексту

ICE Book Reader Professional можна використовувати як телепромптера. Це може бути зроблено при використанні будь-якої відеокарти з відеовиходом або при використанні зовнішнього конвертора: "VGA-to-TV". **

**

Є повна підтримка читання вголос, використовуючи Speech API SAPI4.0 і SAPI5.1

1

ICE Book Reader Professional може створювати MP3 / WAV файли з книг. Підтримується автоматичне поділ файлів.

Підтримується автоматичне поділ файлів

При створенні MP3 книг не потрібно зберігати тимчасові многомегабайтние WAV файли перед кодуванням в MP3.

При створенні MP3 книг не потрібно зберігати тимчасові многомегабайтние WAV файли перед кодуванням в MP3

Завдяки мультіпоточному ядру, ICE Book Reader Professional забезпечує найшвидший спосіб створення MP3 книг. Кілька модулів синтезу мови (SAPI) можу "говорити" одночасно, зменшуючи час створення MP3 книг.

Кілька модулів синтезу мови (SAPI) можу говорити одночасно, зменшуючи час створення MP3 книг

Є підтримка словників вимови з підтримкою шаблонів. ICE Book Reader Professional дозволяє обробляти величезні словники вимов (мільйони слів) без видимих ​​затримок.

ICE Book Reader Professional має вбудований будильник ICE Book Reader Professional має вбудований будильник.

ICE Book Reader Professional може створювати відео книги, які можна читати використовуючи будь-який DVD плеєр.

Що таке ICE Book Reader Professional?
Чому це важливо?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью