• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

знижки

 1. види знижок
 2. Тематичні
 3. Знижки на комплекти товарів
 4. Знижки за поліпшення озброєння
 5. персональна знижка
 6. Розрахунок знижок

Знижки - спеціальні пропозиції про покупку товарів зі зниженою ціною. В Гаражі такі товари позначаються ярликом Знижки - спеціальні пропозиції про покупку товарів зі зниженою ціною в правому нижньому кутку із зазначенням знижки в процентах. Підсумкова (зі знижкою) ціна товару на ній показується «Купити», при цьому на превью товару, якщо це гармата , корпус або модуль , Ціни навпаки модифікацій залишаються вихідними, щоб було видно, що знижка дійсно працює. Знижки можуть бути отримані від різних джерел і діяти обмежений час, при цьому ціна товару виводиться з урахуванням усіх знижок, що діють на поточний момент.

При одночасній дії декількох видів знижок вони не складаються, а діють як множники для ціни предмета (адже інакше можна було б отримати розмір знижки понад 100%). Так як від зміни місць співмножників твір не змінюється, то і порядок застосування знижок не важливий. Алгоритм розрахунку знижок з прикладами наведено в розділі « Розрахунок знижок ».

види знижок

святкові

Вводяться в гру на короткий термін в честь якої-небудь знаменної дати, наприклад: Новий рік, день народження «Танків», День танкіста і ін. Разом з іншими святковими заходами. Розмір знижки зазвичай варіюється в межах 25% - 50% (числа взяті з практики і не є офіційним підтвердженням знижок політики проекту). Паралельно зі знижками на озброєння в гаражі можуть з'явитися знижки на фарби , припаси , абонементи , подарунки і / або поліпшення (В залежності від задумів розробників на це свято). Знижки на поліпшення можуть поширюватися як на запуск прокачування, так і на її прискорення.

Тематичні

Зазвичай не прив'язані до свят, можуть з'явитися коли завгодно залежно від планів ком'юніті-менеджерів і маркетологів. Тематичні знижки можуть поширюватися на невелику групу товарів, можливо, різнорідну, і тривати обмежений час. Приклади: знижка 90% на міни 29-30 листопада 2013 року, годинна знижка 70% на Вікінг 26 жовтня 2014 р знижка на фарбу «З любов'ю» в дні Святого Валентина та ін. В даний час тематичні знижки досить рідкісні.

Поява святкових і тематичних знижок залежить тільки від розробників. Ці знижкові заходи супроводжуються анонсом на головній сторінці гри, темою на форумі, АЛЕРТ при вході в гру і повідомленнями в соціальних мережах та інших офіційних джерелах. Не ведіться на фішингові лже-повідомлення про «небаченого розміру знижки» від гравців в чаті!

Знижки на комплекти товарів

Періодично в гаражах танкістів з'являються комплекти - кілька товарів, об'єднаних в одне речення. Комплекти продаються зі значною знижкою і, крім того, часто дозволяють придбати озброєння, ще не доступне за рангом. Кожен комплект має індивідуальний термін дії (час, що залишився відображається на ярличку знижки) і діапазон доступності по рангах . Зазначена на комплекті знижка поширюється на кожен товар, що входить в нього.

Примітка: знижки будь-якого роду на окремі предмети, що входять до складу комплекту, не впливають на вартість цього комплекту.

Знижки за поліпшення озброєння

Максимально поліпшивши будь-яку гармату, корпус або модуль модифікацій М0, М1 і М2, ви отримаєте гарантовану і не обмежену за часом знижку 100% на покупку наступного грейда цього товару. Знижка включається тільки тоді, коли параметри покращені повністю - зупинившись на передостанньому кроці, знижку ви не отримаєте. Знижка поширюється тільки на наступну модифікацію предмета; якщо ви прокачиваете, наприклад, М1, а вам вже доступна М3, то знижку ви не отримаєте, тому що вона поширюється на М2, а ви можете купити тільки найвищу модифікацію з доступних (виняток - комплекти).

персональна знижка

При першому за час від рестарту до рестарту вході в гру ви можете отримати індивідуальну знижку на випадковим чином обрану гармату або корпус з числа тих, що ще не придбано вами. Пропонований предмет матиме максимальний доступний за рангом грейд. Знижка діє протягом обмеженого часу, верхній і нижній межі розміру знижки індивідуальні для кожного предмета, а сама знижка завжди кратна 5% - наприклад, знижки 10%, 15%, 20% і т.д. можуть випасти з однаковою ймовірністю.

Примітка: в Алерт зі знижкою відображається результуюча знижка з урахуванням всіх діючих на даний момент знижок на цей предмет, а не тільки персональна.

Розрахунок знижок

Якщо на предмет одночасно діють кілька знижок, то для розрахунку результуючої вартості предмета потрібно:

1) Отримати для кожної діючої знижки залишкову вартість предмета у відсотках від вихідної. Для цього потрібно кожну знижку окремо відняти з 100%. Наприклад, для знижки 20% отримаємо залишкову вартість 80% від початкової, для знижки 35% - 65% від початкової і т.д.
2) Уявити отримані числа як десяткові дроби, тобто перейти від відсотків до часток одиниці. Для цього потрібно поділити їх на 100. Для прикладу вище отримаємо 0,8 і 0,65.
3) Перемножити отримані числа і вихідну вартість предмета. Наприклад, для Ізіди М3 отримаємо 235 600 • 0,8 • 0,65 = 122 512. Округлення дробів відбувається до найближчого цілого вниз.
4) Таким чином, ми отримали підсумкову вартість предмета 122 512 кристалів з урахуванням всіх подіяли знижок, а результуюча знижка склала (1 - (0,8 • 0,65)) • 100% = 48%.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью