• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

UC Browser - швидкий і безпечний російськомовний браузер. Завантажити Програму для Windows!

 1. Опис UC Browser
 2. Інтерфейс UC Browser
 3. Переваги UC Browser
 4. Завантажити UC Browser російський для Віндовс
 5. Безкоштовні програми скачати безкоштовно

Використовуйте можливість UC Browser скачати безкоштовно російську версію з офіційного сайту, не йдучи з programswindows Використовуйте можливість UC Browser скачати безкоштовно російську версію з офіційного сайту, не йдучи з programswindows.ru, для швидкої і безпечної роботи в Internet. Інноваційна технологія стиснення HTML-сторінок і відео в турбо режимі дозволяє заощадити до 90% трафіку і значно прискорити завантаження WEB-сайтів. При критично повільному Інтернеті можна перейти в режим тільки тексту, що істотно вплине на швидкість веб-серфінгу. УС Браузер підтримує високий рівень безпеки та конфіденційності, в тому числі і максимальний рівень приватності в режимі Інкогніто без збереження історії переглядів, файлів Cookies і пошукових запитів.

Опис UC Browser

Безліч позитивних оцінок у відгуках і коментарях в соціальних мережах Odnoklassniki, VK, Google+, Facebook проставлено UC Browser для Андроїд. Однак, не всі знають, що мега популярний на мобільних платформах UC Browser можливо завантажити безкоштовно на комп'ютер з OS Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10 (x86 і x64) і без проблем встановити на десктоп, ноутбук і нетбук. Віндовс УС Браузер для комп'ютера схожий на популярну мобільну версію. Він також схожий на Гугл Хром, але володіє додатковим функціоналом і в більшій мірі дозволяє персоналізувати інтерфейс. Хоча переваги УС браузера не настільки істотні, щоб видалити з комп'ютера Firefox або Google Chrome, все ж завантажити UC Browser безкоштовно для Windows 7, 8, 8.1, 10, а також Vista і XP (32-bit і 64-bit) і інсталювати в як другого або третього WEB-оглядача на ПК варто.

Дана безкоштовні програми від компанії UCWeb Inc. зі штаб квартирою в Китаї базується на движку Chromium Webkit, як Google Chrome і ряд інших WEB-навігаторів, а в китайській версії додатково ще і Trident, як Microsoft Internet Explorer. Щоб простіше, швидше і безпечніше відвідувати сайти і інші ресурси в Інтернеті, доцільно безкоштовно скачати UC Browser російською мовою. Він вміє адаптуватися до різних мереж з будь-якими маршрутизаторами, проксі, брандмауер. З UC Free WIFI комп'ютер легко перетворюється в точку доступу Wi-Fi, відкриваючи доступ до Інтернету для смартфонів, планшетів та інших портативних пристроїв з Wi-Fi. Використовуйте можливість завантажити УС Браузер безкоштовно на комп'ютер з офіційного сайту, не йдучи з сайту programswindows.ru без реєстрування та СМСок, одночасно для стаціонарних комп'ютерів, ноутбуків, нетбуків. На сьогодні є версії для операційних систем Windows, iOS (iPhone і iPad), Android, Symbian і Java-версія.

Інтерфейс UC Browser

Інтерфейс UC Browser

Інтерфейс UC Browser зрозумілий, простий і зручний для кожного, а всі базові функції знаходяться на відстані одного кліка. Русифікація не ідеальна, але цілком достатня, щоб відразу приступити до роботи. Уже під час запуску програми видно меню і кнопку повернення на домашню сторінку. У самому зручному місці знаходиться адресний рядок. Без зайвих кліків можна переходити на популярні сайти, розподілені за категоріями. Користувачеві дозволено вибрати стартовий екран, або по типу Speed ​​Dial у Opera, або в дизайні з бульбашок, де можуть оселитися улюблені WEB-ресурси. Цікава особливість інтерфейсу УС браузера - це вибудовування закладок в два, а якщо необхідно, то і в три ряди, без зменшення і згортання.

Інтерфейс UC Browser легко налаштовується відповідно до індивідуальних переваг користувача. Кілька тим на вибір і велика колекція бекграунд дозволяють персоналізувати графічну оболонку на будь-який смак. Для зручності роботи в нічний час можна включити спеціально розроблений нічний режим. Користувачеві доступні зміна пошукової системи, синхронізація персональних даних і налаштувань, установка безлічі розширень і плагінів від Google Сhrome з Гуглівского Інтернет-магазину.

Переваги UC Browser

Використання компресії HTML-сторінок і відео до 90%, потужних проксі і оптимізують налаштувань дозволяє УС Браузеру обігнати будь-який веб-оглядач, навіть яндекс.браузер і Турбо Оперу. Крім швидкості роботи, скачати UC Браузер безкоштовно для OS Win 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP (32-біт і 64-біт) коштує в силу наявності у нього таких переваг:

 • сильне стиснення веб-сторінок і відео,
 • економія до 90% трафіку,
 • коректна генерація веб-сторінок будь-якої складності,
 • розумна візуалізація закладок,
 • швидкий доступ до часто відвідуваних веб-ресурсів,
 • попередній вкладок при наведенні,
 • швидке відкриття недавно закритих вкладок,
 • автозавершення набору URL-адреси сайту,
 • зміна тем оформлення і фонових зображень,
 • настроювання жестів миші,
 • докачка і завантаження файлів у фоновому режимі,
 • пошук тексту на HTML-сторінці,
 • копіювання тексту і зображень в буфер обміну,
 • Adblock реклами і спливаючих вікон,
 • повноцінна робота в вікні Інкогніто,
 • можливість хмарної синхронізації,
 • створення точки доступу Wi-Fi,
 • підтримка плагінів і розширень для Google Chrome,
 • високий рівень безпеки та конфіденційності.

Багато користувачів в своїх оцінках в соціальних мережах вКонтакте, Однокласники, Фейсбук, Гугл плюс і інших Інтернет-ресурсах відзначають зручність програми UC Browser. Приємні емоції від роботи в Інтернеті з використанням зручної програми - це важливий аргумент, щоб УС Браузер завантажити з офіційного сайту за посиланням з programswindows.ru без реєстрації і SMS. До переваг ЮС браузера відноситься швидке додавання сайтів в закладки, зручне сортування закладок, стильне smart-відображення візуальних закладок, імпорт закладок з інших веб-навігаторів. Якщо відкрити занадто багато вкладок, вони не зменшуватися і не згорнуться, а вишикуються в два, а якщо місця не вистачить, то і в три ряди. УС Браузер незамінний, якщо важлива коректна синхронізація інформації, вкладок і налаштувань комп'ютера з ноутбуком, планшетом, мобільним телефоном та іншими пристроями. UC Browser забезпечує швидку закачування фільмів, серіалів, музики, електронних книг та іншого контенту з Інтернету, в тому числі і з torrent-трекерів, в кілька потоків з можливістю докачки при збої, а також зручний пошук в автоматично відсортованих завантажених файлах. Активні завантаження можна зупинити, продовжити або, закривши додаток, перевести у фоновий режим.

Завантажити UC Browser російський для Віндовс

Оновлено:

13.01.2018 Остання версія: 7.0.185.1002 Синоніми: us, uk, yc, ys, yk, ис, ук, юс броузер Операційна система: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP (32-bit і 64-bit) Розмір файлу: 41,5 МБ Завантажити безкоштовно:

Безкоштовні програми скачати безкоштовно

Зараз Ви знаходитесь на сторінці "UC Browser - швидкий, зручний і безпечний браузер на російській мові" сайту programswindows.ru програми для Microsoft Windows , Де кожен має можливість легально безкоштовні програми для комп'ютера з Майкрософт Віндовс завантажити без капчі, без вірусів і без смс. Ця сторінка створена / істотно оновлена ​​13.01.2018. Спасибі, що відвідали розділ браузери .

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью