• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

UC Browser для Андроїд: найшвидший браузер, огляд браузерів

 1. Огляд інтернет браузерів для OS Android: Відео
 2. Google Chrome
 3. Як встановити Opera на Андроїд: Відео
 4. UC browser

Цього разу ми розглянемо найпопулярніші програми для інтернет серфінгу в мобільній ОС Андроїд Цього разу ми розглянемо найпопулярніші програми для інтернет серфінгу в мобільній ОС Андроїд.

Серед учасників будуть такі як:

 1. UC browser для андроїд;
 2. Google Chrome;
 3. Opera Mobile;

Огляд інтернет браузерів для OS Android: Відео

Огляд браузерів для Android

І так, проведемо огляд браузерів для Android і з'ясуємо, який браузер є найзручнішим.

Google Chrome

Спершу увагу лягло на Google Chrome, так як у всіх свіжих пристроях Android він браузер за замовчуванням. Якщо раптом у вас його немає, то його абсолютно безкоштовно можна скачати, а так само встановити в Google Play. Хочу розповісти про найбільш цікавий функціонал в ньому.

У черговому оновленні браузер здобув режим контролю трафіку. Chrome приділяє увагу безпеці вашої інформації і девайса в загальному. Раптом що, попередить про шкідливі сайті. Якщо користувача цікавить питання чи підтримує браузер андроїда cookies, то відповідь позитивна, Chrome може приймати файли cookies, при необхідності цю функцію можна вимкнути в налаштуваннях.

Так само, він має досить зручну навігацію по відкритим вкладках, якщо сторінка не потрібна, її можна легко закрити провівши пальцем вправо або ж вліво. Є синхронізація вкладок між різними пристроями, наприклад, можна синхронізувати закладки з лептопом і телефоном.

Приватний інкогніто браузінг, який видаляє сліди відвідування веб-сайтів з включеним режимом. Так само Chrome не підтримує жоден браузерні плагін. Сам браузер легкий і зручний, і можливо в новій версії в ньому з'являться відсутні йому функції.

Як встановити Opera на Андроїд: Відео

Opera mobile

Далі один з найвідоміших Opera Mobile. Його теж можна знайти і встановити в Google Play аналогічним способом з Google Chrome.

Один з довгожителів від компанії Opera Software. У цій версії є стиснення сторінок, яку можна чи повністю відключити, або використовувати в мережах операторів стільникового зв'язку. Завдяки відключення компресії, браузер вміє відображати веб-сторінки на серверах Opera без змін, при стисненні будь-які «глюки» відсутні.

Так само є функція синхронізації сторінок Opera link. Підтримка скриптів (доповнень) як в деськтопной версії для більш легкого і зручного користування на деяких сайтах, наприклад плагін silverlight який потрібен для відтворення аудіо-відео роликів, анімації та векторної графіки.

UC browser

І завершив мій список дуже цікавий UC browser, теж безкоштовно доступний для скачування в Google Play.

Розробники цього продукту в ключових словах в описі використовували таку фразу як «найшвидший браузер для android», давайте ж розберемося що вміє дана програма.

Справді він має в собі все, що може захотіти користувач, а може навіть і більше. Хмарна синхронізація сторінок між пристроями; Можливість завантажувати файли з веб-сайтів через Browser безпосередньо в хмару, і навпаки, на девайс. Доступно 4 + 2 ГБ безкоштовне сховище. Підтримка стиснення (економії) трафіку, підсвічування екрану можливість завантажувати відео на пристрій з ВК, Youtube, орієнтація екрану і так далі завдяки доповненням, менеджер завантажень. Усіх додатків дуже багато - згаданий завантажувач роликів, виробник і сканер QR-кодів, можна зберігати сторінки собі на пристрій в PDF форматі і багато іншого.

Після установки, при запуску, як і в багатьох інших браузерах доведеться підтвердити ліцензійну угоду. У стартовому вікні самого браузера можна побачити пошукову та адресну рядки, розділений тематиками каталог Інтернет-ресурсів та посилання найпопулярніших сайтів.

Хочу звернути вашу увагу, що хоч пошукове і адресні рядки розділені, browser коректно розпізнає пошуковий запит введений в адресний поле. За замовчуванням використовується Яндекс пошук.

При зсуві стартової сторінки вліво, користувач перейде в «Експрес панель» з відкритими вкладками, так само там знаходяться додатки (посилання) UC Web Store.

У режимі веб-перегляду можна додавати посилання цікавлять веб-сторінки до закладок, на домашній екран або в експрес панель. У закладках так само можна виконувати сортування по папках. Попередньо непотрібні додатки і закладки можна видалити з експрес панелі.

Веб сторінки проглядаються аналогічним способом з іншими. Текст в UC browser масштабується добре. Так само в функціоналі цього додатка є можливість відображення тільки тексту, подібне рішення є в Opera mobile, такий крок зроблено для економії інтернет трафіку.

Про версію програми можна дізнатися перейшовши в пункт настройки, і опустити вікно в самий низ.

UC слід рекомендувати того, хто хоче мати від браузера хорошу функціональність, зберігаючи при цьому достатню швидкість для комфортної роботи програми.

Безкоштовно завантажити або оновити UC browser (білочку) можна в.

Браузер Google Chrome для Android: Відео

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью