• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

У рейтингу The Economist Київ традиційно зайняв низьку позицію: експерт пояснив причини

Фото: Alexandr Yaremchuk

Низька позиція в рейтингу The Economist: чи варто Києву турбуватися? Людмила Грубник https://cdn.segodnya.ua/img/article/11631/16_main_new.1534336998.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11631/16_tn.1534336998.jpg 2018-08-15T22: 30: 51 + 03: 00 Україна На думку Олександра Сергієнка, список кращих міст для життя потрібно розцінювати як конкурс краси

До рейтингу найкомфортніших міст для життя, який щорічно складає The Economist , І до 118-го місця Києва серед 140 учасників необхідно відноситься простіше і не сприймати як істину в останній інстанції. Про це заявив в коментарі сайту "Сегодня" директор аналітико-дослідницького центру "Інститут міста" Олександр Сергієнко.

На його думку, це умовний конкурс, і західні стандарти "ситого" Європи можуть не співвідноситься з ситуацією в різних містах і країнах світу.

"Це умовний конкурс, як" Міс Всесвіт ". Експерти The Economist все міряють на свій аршин і зовсім не враховують, що в різних країнах світу може бути різна ситуація. Ось, наприклад, в блоці" Освіта "прописано три позиції: можливість приватної освіти , якість приватної освіти, індекс публічної освіченості. А в Україні, наприклад, приватні навчальні заклади займають невелику частку освітнього ринку. Як вони взагалі можуть оцінювати якість нашої освіти, якщо у них такий підхід до цієї оцінки? ", - говорить Сергієнко.

Як вважає директор "Інституту міста", в цьому конкурсі є сенс лише в порівнянні з попередніми роками, а тут Київ в порівнянні в 2017 роком піднявся 13 позицій вгору, з 131 на 118 місце. Крім того, він погодився із заявою мера столиці Віталія Кличка, що на такий показник впливає сусідство Києва з зоною проведення бойових дій .

"З перших десяти комфортабельних міст світу - тільки два в Європі, інші вісім - в Австралії, Канаді, Японії. Ці країни не знають ні військових конфліктів, ні терористичних атак, ні проблеми біженців, ні злочинності. Цей фактор займає велику частку - 25% . Ми, кияни, живучи в Києві, не відчуваємо близькості фронту, хоча він знаходиться від нас всього в 700 кілометрах. Проте експерти ставлять питання безпеки на перше місце і надають йому велику вагу ", - доповнює Сергієнко.

До того ж, на думку експерта, The Economist оцінює важливі чинники, які повинні визначати комфортність.

"У блоці" Екологія "присутні фактори вологість і кліматний дискомфорт для мандрівників. При цьому немає показника, наприклад, забезпечення зеленими зонами. Хоча по ньому Київ займав би дуже високу позицію", - уточнює директор "Інституту міста".

Як відомо, рейтинг The Economist складається з п'яти категорій: стабільність, охорона здоров'я, культура і екологія, освіта та інфраструктура. Кожна категорія, за словами експертів, має свій коефіцієнт впливу на комфортність життя. У кожній категорії експерти виставляють свої оцінки, у тому числі виводиться середня. Потім оцінки по всіх категоріях підсумовуються.

Нагадаємо, Україна зайняла 66-е місце з 160 країн за логістичної ефективності , Набравши 2,83 бала, і стала третьою на пострадянському просторі. Про це свідчать дані рейтингу Світового банку Logistics Performance Index 2018.

Раніше ми писали, що Гонконг зайняв перше місце в рейтингу найдорожчих міст світу для проживання постійно працюючих іноземців - дослідження опубліковано міжнародної консалтингової фірмою Mercer.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Як вони взагалі можуть оцінювати якість нашої освіти, якщо у них такий підхід до цієї оцінки?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью