• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

У Києві ятках видадуть спеціальний захист від зносу

Нелегалів демонтують. Фото: facebook.com

Голограми проти нелегалів: в Києві ятках видаватимуть спеціальну емблему Ірина Гінжул https://cdn.segodnya.ua/img/article/11605/42_main_new.1533631611.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11605/ 42_tn.1533631611.jpg 2018-08-07T11: 45: 09 + 03: 00 Інші новини Законні автокав'ярні і торгові намети промаркують до кінця місяця

Законні МАФи на колесах і торгові намети почали маркувати спеціальної голограмою. Пілотний проект запустило КП "Міський магазин".

Як пояснили на підприємстві, голограма формату А5 являє собою інформаційну емблему, захищену водяними знаками. На ній вказано назву КП, ім'я, прізвище та по батькові підприємця, номер договору і термін його дії. Отримати такі емблеми в двох примірниках можуть власники автокав'ярень, пересувних причепів і сезонних палаток, які мають договори.

"Емблема убезпечить від підробок дозволів на торгівлю", - розповіли в департаменті промисловості КМДА.

За словами директора КП "Міський магазин" Андрія Андрущенка, в рамках пілотного проекту 8 голограм уже видали торговим точкам в парку "Партизанської слави".

"До кінця місяця плануємо забезпечити ними все легально встановлені точки в Києві", - повідомив Андрущенко і додав, що всі незаконні точки будуть демонтовані.

Нагадаємо, найближчим часом демонтують ринок біля Шулявського моста . Жвавий коридор з торгових точок поруч зі входом на станцію метро вже помітно спорожнів. Більшість магазинів, а їх тут кілька десятків, були наглухо закриті ролетами, на яких висіли оголошення про переїзд за новими адресами. Деякі ще продовжують працювати, паралельно пакуючи свій товар у мішки.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью