• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

У браузері Opera з'явився безкоштовний і безлімітний VPN для анонімного доступу в інтернет

21 квітня, 2016, 18:00

7695

У версії браузера Opera для розробників з'явився вбудований безлімітний VPN. VPN-сервіси поступово набирають популярність у користувачів, що бажають зберегти анонімність в інтернеті або отримати доступ до заблокованих урядом ресурсів.

Головні переваги VPN-клієнта від Opera - відсутність обмежень по переданому трафіку і його безкоштовність, в той час як більшість якісних VPN-сервісів платні. Нову функцію браузера надає компанія SurfEasy, відома як розробник платних VPN-сервісів для браузерів, ПК і мобільних пристроїв. Тому можна очікувати, що вбудований в Opera VPN також буде і якісним.

Поки для маскування користувачів доступні сервера з США, Канади та Німеччини, але кількість країн планують збільшити до моменту запуску стабільної версії сервісу.

VPN доступний в останній версії браузера Opera для розробників. Для активації сервісу потрібно зайти в «Налаштування» і включити функцію в розділі «Політика конфіденційності».

За даними Global Web Index , На які посилається Opera, кожен четвертий користувач інтернету пробував або постійно практикує VPN-сервіси. При цьому, 38% з них за допомогою VPN отримують доступ до розважального контенту більш високої якості, близько третини - зберігають анонімність в інтернеті, 28% - відвідують заблоковані в країні або на робочому місці сайти, а кожен четвертий - спілкується з друзями або родиною за кордоном. Найчастіше використовує VPN молодь віком від 16 до 34 років.

Як повідомляє Opera в своєму офіційному блозі, функціонал нового VPN той же, що і у більшості подібних сервісів:

 • Приховати IP-адреса - Opera замінить IP-адреса користувача на віртуальний IP-адреса, щоб було складніше визначити його місце розташування і визначити комп'ютер.
 • Розблокувати фаєрвол і веб-сайти - в багатьох країнах, а також досить часто в школах і офісах блокують онлайн-сервіси відеострімінга, соціальні мережі та інші сервіси. Використовуючи VPN, можна отримати доступ до свого улюбленого контенту, де б не перебував користувач.
 • Безпека в громадському Wi-Fi - кожен раз, підключаючись до публічного Wi-Fi, ми стаємо вразливими для потенційних зловмисників, які можуть досить легко отримати доступ до наших персональних даних. Завдяки VPN, значно підвищується рівень захищеності персональної інформації.

Раніше AIN.UA писав про користувача Reddit, який порівняв в таблиці 125 сервісів VPN.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити нам.

Помітили помилку?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью