• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

У триваючій боротьбі за онлайн глядача продовжують з'являтися нові учасники, переможці, переможені і просто статисти. Деякі сайти і сервіси вже давно пішли на спокій, не витримавши конк

У триваючій боротьбі за онлайн глядача продовжують з'являтися нові учасники, переможці, переможені і просто статисти. Деякі сайти і сервіси вже давно пішли на спокій, не витримавши конкуренції. Деякі змінили профіль або адаптувалися, ну а сьогодні експерти AIR Academy підготували для вас добірку найбільш актуальних платформ. Сервіси «все-в-одному» В рамках даного посту ми розглядаємо платформи, які дозволяють користувачеві отримувати контент на вимогу, переважно безкоштовні (за винятком преміум-сегментів) і доступні на всіх девайсах.

YouTube

Хто про нього не чув Хто про нього не чув? Сайт номер один для відео в світі, з істотним відривом від інших. Google витратив чимало зусиль і часу на розвиток сервісу, але всі старання окупилися сповна і лідируючі позиції YouTube зараз виглядають непохитними. З огляду на більш ніж мільярд користувачів завантажують близько 500 годин відео щохвилини і мільйони компаній розміщують свою рекламу через платформи Google, а також можливість монетизувати свій контент, складно сказати, чи є зараз у YouTube справжні конкуренти.

Facebook Video

Facebook Video генерує близько 8 мільярдів переглядів в день Facebook Video генерує близько 8 мільярдів переглядів в день. У вас вже напевно є аккаунт, а якщо немає, то створити його дуже легко - як людині, так і бренду. З огляду на поточну фокусування Facebook на більш тісному впровадженні в свою соціальну мережу відео і просуванні прямих трансляцій, зараз досить вдалий час запостити ваше відео саме сюди. З введенням Rights Manager, питанням часу стає і усунення всіх недоліків в сфері управління правами і системи ідентифікації контенту. Також присутня можливість монетизації робить Facebook, мабуть, найпривабливішою платформою за межами YouTube. Втім, якщо поглянути на поточні тренди, то з часом у Facebook є шанси замахнутися і на лідируючі в галузі позиції Google.

Vimeo

Сервіс, який можна уявити як родича YouTube, який захоплюється мистецтвом Сервіс, який можна уявити як родича YouTube, який захоплюється мистецтвом. Набір функцій і можливостей дуже схожий на платформу Google, але сюди вважають за краще постити короткометражки і епізодичний контент. Незважаючи на те, що YouTube володіє набагато більшою аудиторією, на Vimeo виходять з метою привернути увагу користувачів, які віддають перевагу добре зроблені креативні фільми замість коротких розважальних роликів, якими прославився YouTube. Сервіс надає кілька моделей монетизації контенту, таких як «Tip Jar» і «Vimeo On Demand», що надає креаторам досить гнучку середу з відсутністю реклами. Зворотною стороною медалі є той факт, що підписка на частину сервісу, яка надає можливість встановлювати ціну за перегляд вашого контенту, платна. Додатки для мобільного відео Розвиток мобільних технологій призвело не тільки до масового споживання відео на смартфонах і планшетах, а й породило цілий ринок нових, спеціально орієнтованих на потребонсті мобільних користувачів, додатків.

Vine

У міру відходу YouTube від короткометражного контенту, нішу, що утворилася заповнив Vine, яким володіє Twitter У міру відходу YouTube від короткометражного контенту, нішу, що утворилася заповнив Vine, яким володіє Twitter. Шестісекундним кліпи легко споживати і засвоювати, що робить сферу застосування сервісу досить великою. Безумовно, можна використовувати його і як основний, але відсутність вбудованих можливостей монетизації більш розташовує до використання цієї платформи для налагодження зв'язків з потенційною аудиторією і залучення уваги. Vine також є відмінним місцем для вашого своєчасного контенту. Якщо щось вийшло в тренди по соц. мереж, дуже легко підключитися до обговорення за допомогою короткого «вайну». У 2013-му році, в останній раз коли сервіс надавав дані по своїм користувачам, їх кількість склала 40 мільйонів чоловік. Також в 2015-му Vine повідомили про те, що отримують близько півтора мільярда роликів в день. Instagram Video

Instagram, перш за все, відомий фотографіями, але всього через рік після того як Facebook придбав його за один мільярд доларів в 2012-му році, в сервіс додали і підтримку відео Instagram, перш за все, відомий фотографіями, але всього через рік після того як Facebook придбав його за один мільярд доларів в 2012-му році, в сервіс додали і підтримку відео. Як і на Vine, ролики обмежені за тривалістю, але тепер ліміт становить уже одну хвилину, замість оригінальних 15 секунд. Збільшений хронометраж зацікавив багато брендів і вони не забарилися скористатися новою можливістю, адже Instagram пропонує доступ до 400 мільйонам користувачів і це навіть не враховуючи його тісної інтеграції з Facebook. Instagram добре показує себе як сполучна ланка між різними платформами, але не має в своєму розпорядженні будь-якими вбудованими механізмами монетизації.

Snapchat

Snapchat

Стрімко набирає популярність сервіс Snapchat впевнено займає своє місце в списку лідируючих інструментів маркетингу. Функціонування сервісу влучно описується гаслом «тут і зараз» - а після додавання Snapchat Stories, контент можна підсумувати і зберігати у вигляді такого собі особистого фида за добу. Snapchat теж дуже здорово проявляє себе в діалозі з вашою мультиплатформенной аудиторією і чудово підходить для актуального контенту - той факт, що повідомлення мають обмежена термін зберігання, надає посту відчуття ексклюзивності і приваблює користувачів оперативної сумісності. Сервіс генерує 10 мільярдів переглядів відео в день, успішно створюючи практично нескінченний діалог з аудиторією.

Twitter Video

Twitter - цікаве місце для відео Twitter - цікаве місце для відео. Компанія вже володіє Vine, який вельми популярний і добре інтегрований в сам Twitter, але має і рідний відео сервіс - одним з відмінностей якого є те, що ви можете завантажувати ролики тривалістю до 30 секунд. В іншому, набір можливостей більш-менш відповідає тому, що пропонують інші, так що можна зробити висновок, що з виходом цієї служби на ринок компанія злегка запізнилася. Звичайно, ви зможете зібрати аудиторію і за допомогою Twitter Video, але більш зміцнилися на ринку платформи використовуються набагато обширніше. Цей огляд був би неповним без пари слів про Twitter Video, але є хороший шанс на те, що в наступний огляд лідерів ця платформа не потрапить.

Сервіси для живого стрімінга Живий стрімінг, з такими його яскравими представники як Periscope або Blab, дозволяє креаторам і брендам транслювати свої івенти для мільйонів глядачів по всій планеті в будь-який час. З подібним охопленням, нескладно припустити що багато незабаром приєднаються і до такого способу спілкування з аудиторією. Facebook Live

Facebook Live доступний перевіреним власникам сторінок і дозволяє віщати в прямому ефірі для своїх друзів і передплатників Facebook Live доступний перевіреним власникам сторінок і дозволяє віщати в прямому ефірі для своїх друзів і передплатників. У користувачів є можливість вибирати свою цільову аудиторію, а також зберегти відео трансляції в хроніці або архіві. Відео можуть вбудовуватися на зовнішні сайти, включаючи і інші соц.сети. Приділяючи розвитку прямих трансляцій максимум уваги, раніше в цьому році компанія оголосила про те, що вони отримають пріоритет над іншим відео контентом при відображенні в фідах користувачів. Facebook також підтвердили що живе відео залучає в 10 разів більше користувачів ніж решта відео контент, так що чекайте повідомлень про нові Стрім на вашому Facebook. YouTube Live

У квітні цього року, YouTube анонсували підтримку 360-градусного відео при живому стрімінга - першою ластівкою нововведення стала трансляція з музичного фестивалю Coachella У квітні цього року, YouTube анонсували підтримку 360-градусного відео при живому стрімінга - першою ластівкою нововведення стала трансляція з музичного фестивалю Coachella. Також не вщухають чутки про програму YouTube Connect - потенційному «вбивці» Periscope, в якому, як і каналі автора, буде доступна сама трансляція і доданий чат.

Twitch

Хоча більшістю він сприймається як призначений виключно для прямих ефірів, Twitch також записує і зберігає трансляції на каналі автора для повторних переглядів Хоча більшістю він сприймається як призначений виключно для прямих ефірів, Twitch також записує і зберігає трансляції на каналі автора для повторних переглядів. Сервіс, в тому числі, має в своєму розпорядженні і партнерською програмою для реалізації можливостей монетизації і платної підписки на канали з додатковими бонусами. Для стрімінга, особливо з ПК, Twitch в даний момент є лідером галузі. У 2014-му році компанія була придбана Amazon, який заплатив за право володіння сервісом близько мільярда доларів.

Periscope

Ця програма є дітищем Twitter і встигло завоювати настільки велику популярність серед креаторів, що отримало нагороду «Додаток року» від компанії Apple в минулому році Ця програма є дітищем Twitter і встигло завоювати настільки велику популярність серед креаторів, що отримало нагороду «Додаток року» від компанії Apple в минулому році. На даний момент, Periscope був використаний для 200 мільйонів прямих трансляцій - 100 з них тільки за останні кілька місяців. Користувачі Twitter отримують сповіщення від автора або бренду перед початком трансляції і відразу можуть схвалювати стрім за допомогою «сердечок». Або не затверджувати такий, покинувши трансляцію.

Звичайно, існує ще безліч онлайн сервісів, але якщо у ваші плани входить нарощування аудиторії, широке охоплення для демонстрації ваших робіт або ж ви шукайте відповідну платформу для просування бренду, ми б рекомендували наведені вище платформи як найбільш актуальні. Лише невелика кількість сервісів прагнуть включити в себе всі існуючі інструменти та можливості, а інші є лідерами в своїх, більш вузьких, нішах. Пам'ятайте про це, коли зберетеся запостити черговий ролик або почати новий стрім і вибирайте платформу найбільш підходящу для ваших завдань і переваг.

Також, з радістю повідомляємо вам, що з 4-го червня стартують перші заняття в AIR Academy і запрошуємо всіх бажаючих на курс Basic. Записатися можна тут: academy.air.io/#registration

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью