• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

У AnalyzeThis.ru з'явився аналізатор комерційних апдейтів

У сервісі AnalyzeThis.ru з'явився новий аналізатор з комерційних апдейт . Він аналогічний аналізатору апдейтів, але досліджує динаміку змін в результатах пошуку по групі спеціально підібраних комерційних запитів, які активно просуваються посиланнями.

з комерційних апдейт

Новий аналізатор дозволяє оцінювати зміни у видачі по часу, регіонах, а також порівнювати середні показники ТИЦ і PageRank сайтів, які пошуковики знаходять по комерційним запитам.

Рішення про запуск аналізатора комерційних апдейтів було прийнято на тлі заяви Яндекса про скасування обліку посилань при ранжируванні сайтів з комерційних запитам. судячи за словами Олександра Садовського, нова технологія ранжирування повинна запрацювати в пошуковику з дня на день.

Аналізатор комерційних апдейтів дозволить відстежити, коли Яндекс почне ранжувати сайти з комерційних запитам по-новому. Однак за перші два місяці роботи аналізатора ніяких стрибків, не збігаються за часом зі стрибками в основному аналізаторі апдейтів, помічено не було.

До речі, оптимізатори також можуть стежити за змінами у видачі по комерційним запитам за допомогою сервісу SerpVizor. Він був запущений в режимі тестування в середині лютого 2014 року. Як і аналізатор комерційних апдейтів в AnalyzeThis.ru, він призначений для моніторингу обіцяного скасування посилання ранжирування в Яндексі.

Нагадаємо, на початку березня 2014 року проект AnalyzeThis.ru оголосив про закриття аналізатора SEO-пресингу. Це рішення було обумовлено тим, що розробники пошукових систем навчилися цілком успішно боротися з тиском з боку SEO-фахівців.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью