• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

У браузері Chrome реалізований примусовий вхід в акаунт при авторизації на сервісах Google

 1. У чому полягає проблема?
 2. Синхронізація без дозволу?
 3. Як відключити автоматичний вхід в Chrome
 4. Альтернативна збірка Chrome з акцентом на приватність

З виходом Chrome 69 була виявлена ​​цікава особливість нової версії браузера - коли користувач входить в обліковий запис Google на будь-якому сервісі, то він автоматично виконує вхід в акаунт Chrome, хоче він того чи ні

З виходом Chrome 69 була виявлена ​​цікава особливість нової версії браузера - коли користувач входить в обліковий запис Google на будь-якому сервісі, то він автоматично виконує вхід в акаунт Chrome, хоче він того чи ні

Оновлене: Google прислухалася до користувачів і скоректує непопулярні зміни в Chrome

У чому полягає проблема?

Один з провідних розробників Google Chrome , Адріаном Портер Фельтен (Adrienne Porter Felt), не бачить в цьому поведінці серйозної проблеми. Вона вважає, що це варто розцінювати як візуальний індикатор того, що користувач авторизований в обліковий запис Google, але це не означає, що його дані фактично завантажуються.

З іншого боку, Метью Грін, професор криптографії Університету Джона Хопкінса, вважає, що даний аспект має дуже важливе значення, оскільки в даному випадку браузер фактично асоціюється з обліковим записом Google. Така поведінка не повинно відбуватися, якщо тільки користувач сам не захоче увійти в обліковий запис Chrome. Навіть якщо дані браузерної активності і синхронізація відключені, деякі дані можуть бути зібрані тільки на стадії самого процесу аутентифікації.

Також примітний той факт, що за рахунок примусової авторизації користувачів в обліковий запис Chrome при використанні сервісів Google, таких як Gmail, браузер підпадає під зовсім іншу категорію політики конфіденційності Chrome. Зокрема, в політиці конфіденційності зазначено, що після того, як ви увійшли в обліковий запис, на сервера Google буде завантажена різна інформація.

Коли ви входите в Chrome або Chromebook, використовуючи дані облікового запису Google, ваші дані веб-перегляду зберігаються на серверах Google і синхронізуються з обліковим записом. Ось які налаштування можуть синхронізуватися:

 • історія переглядів;
 • закладки;
 • вкладки;
 • паролі і параметри автозаповнення;
 • інші настройки браузера, наприклад встановлені розширення.

Ці настройки стануть доступні, як тільки ви ввійдете в браузер Chrome на будь-якому комп'ютері або мобільному пристрої. Вказати, яка інформація повинна синхронізуватися, можна в меню Налаштування.

Все це призводить до плутанини. З одного боку, представники Google заявляють, що ваші дані не будуть завантажуватися, але згідно політики конфіденційності обмін даними з серверами Google запускається після входу в обліковий запис.

Той факт, що Google вирішила примусово авторизувати вас в браузері без вашого дозволу, також викликає у Гріна стурбованість тим, що в один прекрасний день технологічний гігант запустить синхронізацію ваших даних, коли ви втратили пильність.

Синхронізація без дозволу?

Коли ви входите в обліковий запис Chrome, одна з функцій, яка автоматично включається - це синхронізація. Ця функція дозволяє автоматично синхронізувати ваші закладки, історію переглядів, паролі та інші налаштування з обліковим записом Google.

Після включення синхронізації, статус функції можна подивитися в меню Налаштування.

Однак, Портер запевнила, що при примусової авторизації в Chrome після авторизації на сервісах Google, синхронізація не включається.

Однак, Портер запевнила, що при примусової авторизації в Chrome після авторизації на сервісах Google, синхронізація не включається

Дійсно, якщо зайти в налаштування, то функція синхронізації в цьому випадку залишається неактивною. Проте, частина персональної інформації може бути отримана на етапі процесу аутентифікації.

Як відключити автоматичний вхід в Chrome

Якщо ви хочете продовжити використовувати Google Chrome, але не хочете, щоб стан авторизації на сервісах Google синхронізувати з вашим браузером, ви можете відключити дане поведінки, використовуючи прапор Identity consistency between browser and cookie jar з наступним описом:

При включенні, браузер самостійно керує входом і виходом з акаунтів Google. - Mac, Windows, Linux, Chrome OS, Android

 1. Відкрийте Chrome
 2. Введіть chrome: // flags / # account-consistency в адресний рядок і натисніть Enter
 3. Встановіть значення Disabled для прапора Identity consistency between browser and cookie jar.
 4. Chrome попросить перезапустити браузер, щоб відключити функцію.

Після виконання цих кроків автоматичний вхід в Chrome не виконуватиметься при авторизації на GMail або інших сервісах Google.

Альтернативна збірка Chrome з акцентом на приватність

Для тих, хто хоче використовувати більш приватну, але більш стару версію Chrome, можна протестувати сторонній форк Chrome під назвою ungoogled-chromium .

В описі сховища повідомляється, що «ungoogled-chromium - це Google Chromium, без інтеграції з Google. У ньому реалізовані деякі зміни для поліпшення конфіденційності, контролю та прозорості ».

Згідно загальнодоступної інформації про проект розробники спробували поліпшити конфіденційність за рахунок наступних заходів:

 • Відключення або видалення сервісів і функції, які взаємодіють з Google або послаблюють конфіденційність.
 • Поділу довічних файлів з вихідного дерева і використання модифікованих версій, наданих системою або створених з джерела.
 • Відключення функцій, які перешкоджають контролю та прозорості, а також додавання або зміни функції, які їх просувають (ці зміни незначні і не роблять істотного впливу на загальний користувальницький інтерфейс).

Для тих, хто не хоче компілювати вихідний код і просто бажає скористатися прекомпілірованние двійковими файлами, існують версії для Linux, macOS і Windows. Версії Linux і macOS побудовані на Chrome 68, а в Windows-версії в якості бази використовується Chrome 67.

за матеріалами Bleeping Computer

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter

У чому полягає проблема?
Синхронізація без дозволу?
Синхронізація без дозволу?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью