• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Twitter підсилює захист від злому

Наганяючи конкурентів в особі Facebook і Google, Twitter доповнив захисний арсенал користувача двоетапної аутентифікації. Це дозволить забути про гучні зломи авторитетних акаунтів, таких як Associated Press і Fox news , Що приводили навіть до біржової паніці. Звичайно, наслідки «викрадення» особистого облікового запису менш масштабні, але настільки ж неприємні для власника. Користуючись нагодою, нагадуємо про правила безпечного користування Twitter. Наганяючи конкурентів в особі Facebook і Google, Twitter доповнив захисний арсенал користувача двоетапної аутентифікації

Надійність по максимуму. Завжди вибирайте максимальний рівень захисту облікового запису з доступних. Тепер це означає включення двоетапної аутентіфікаціі- при вході на сайт необхідно буде ввести не тільки пароль, але і 6-значний код, присланий по SMS. Завдяки цьому заходу, навіть вкравши або підглянувши ваш пароль, можна буде заволодіти обліковим записом. Щоб активувати нову захист, необхідно зайти в налаштування облікового запису, вибрати опцію «вимагати код підтвердження, коли я входжу в Твіттер», ввести свій номер мобільного телефону і слідувати підказкам по його первинної верифікації. Варто відзначити, що двоетапна аутентифікація поки доступна не у всіх регіонах і абонентам не всіх стільникових операторів. Якщо зараз ви не бачите цієї настройки, спробуйте ще раз через пару тижнів - Twitter впроваджує функцію поступово.

Якщо зараз ви не бачите цієї настройки, спробуйте ще раз через пару тижнів - Twitter впроваджує функцію поступово

У цього методу аутентифікації, правда, є недолік - він ускладнює роботу з сайтом в місцях, де немає покриття стільникового зв'язку. Якщо Google, запам'ятавши ваш пристрій, не вимагає SMS-коду протягом місяця, то Twitter планує питати захисний код при кожному вході на сайт. Але в багатьох випадках підвищена безпека стоїть того. Також виникає складне становище у власників корпоративних акаунтів, таких як уже згаданий Associated Press і наш власний. Зазвичай їх ведуть кілька людей, а телефон потрібно вказувати один. Поки ми вирішували, як краще працювати з цим обмеженням, хтось через публічний Wi-Fi підглянув пароль до нашого аккаунту Twitter на німецькій мові і пару годин розсилав через нього спам-посилання. Зрозуміло, контроль над аккаунтом був оперативно відновлено, а спам - видалений, але більше зволікати з включенням двофакторної аутентифікації ми не будемо.

використовуйте складний пароль . Двоетапна аутентифікація не замінює собою надійного пароля. Довгий, неочевидний, важко підбирається - він захистить вас від атаки на базу паролів, що зберігається в веб-сервісі. Злом самого Twitter показує, що ця загроза зовсім не примарна.

Бійтеся фішингових сторінок. Потрібно постійно бути насторожі, щоб не стати жертвою шахрайських розсилок. Пізнати їх легко - вони просять ввести пароль і іншу важливу інформацію. Якщо ви отримали лист з інформацією про зміну пароля, але самі зміну пароля не запитували, не натискайте ні на які посилання. Також в будь-яких підозрілих повідомленнях уникайте натискання на «скорочені» посилання з сервісів на зразок bit.ly, які стали улюбленим прийомом маскування для шахраїв, які приховують фінальний адресу своїх сайтів.

Не користуйтеся громадськими комп'ютерами і відкритими мережами Wi-Fi. На комп'ютері в кафе, готелі або аеропорту, навіть на ноутбуці одного, не варто заходити в акаунти пошти і соцмереж. Адже ви навіть не знаєте, що за шкідливі програми і скрипти працюють на ньому. Що стосується безкоштовного Wi-Fi, то він як правило, не зашифрований, і хакери частенько «слухають» ефір, вишукуючи звідти паролі. Якщо альтернативний громадської мережі немає - скористайтеся VPN-з'єднанням .

Господині на замітку:Проблеми з SMS-підтвердженням можна уникнути, використовуючи сторонні додатки.Раніше авторизовані клієнти Twitter продовжать працювати у вас і після включення двоетапної аутентифікації, а нові можна авторизувати, зайшовши на веб-сайт Twitter, але це лише переносить фронт з сайту Twitter в конкретний додаток, і вже його розробнику потрібно піклуватися про захист даних користувача.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью