• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Троянський коін: торрент-трекер використовує комп'ютери відвідувачів для Майнінг

У мережі розгорілася дискусія: одні називають вторгнення на чужі комп'ютери неправомірним, інші бачать в цьому майбутнє монетизації онлайн-ресурсів. Чи може «троянський» Майнінг стати новою нормою? У мережі розгорілася дискусія: одні називають вторгнення на чужі комп'ютери неправомірним, інші бачать в цьому майбутнє монетизації онлайн-ресурсів

Фото: depositphotos.com

Pirate Bay таємно використовує комп'ютери відвідувачів для Майнінг криптовалюта. Піратський торрент-трекер випробував новаторський спосіб монетизації сайту. На час перегляду на комп'ютери відвідувачів таємно завантажується міні-програма, яка видобуває криптовалюта на користь власників Pirate Bay.

Майнінг криптовалюта - це, фактично, підтримання реєстру операцій в цій криптовалюта, що дозволяє забезпечити чистоту розрахунків для всіх користувачів. Оскільки єдиного центру у більшості криптовалюта немає, системі необхідно, щоб користувачі самі виділяли під це обчислювальні потужності. Щоб стимулювати їх, система нагороджує Майнер - за певний обсяг обчислень користувач отримує нові Коін.

Проблема в тому, що розрахунків потрібно зробити дуже багато: персонального комп'ютера недостатньо, а спеціалізовані сервери коштують грошей. Pirate Bay придумав інший спосіб: а що якщо як би «позичати» у відвідувачів сайту їх обчислювальні потужності? Для власника - ніякої шкоди, тільки комп'ютер трохи пожужжіт і може пригальмовувати, поки не закриєш сторінку. Проблема в тому, що користувачів про це ніхто не попередив, зазначає засновник і генеральний директор крипто-краудфандінговой платформи KICKICO Анти Данилевський.

З іншого боку, Pirate Bay входить в сотню найбільш відвідуваних сайтів світу. Хоча троянський скрипт використовує комп'ютер користувача для Майнінг всього кілька хвилин; кріптокопейка кріпторубль береже. Особливо ефективним такий метод може виявитися для онлайн-ЗМІ, яким зараз доводиться вибирати між підпискою, що обмежує аудиторію, і продажем реклами, що змушує гнатися за сенсаційним контентом. Продовжує регіональний представник блокчейн-платформи Lisk в Росії і блокчейн-консультант Lisk Денис Смирнов:

Pirate Bay не першими придумали «займати» обчислювальні потужності відвідувачів для Майнінг криптовалюта. Аналогічна методика застосовувалася на маловідомих сайтах і раніше, але тепер знайшла глобальну популярність. Власники багатьох сайтів зараз напевно думають: «У більшості комп'ютерів завантаження процесора рідко перевищує 50% - що добру пропадати?»

Додати BFM.ru в ваші джерела новин?

Чи може «троянський» Майнінг стати новою нормою?
Pirate Bay придумав інший спосіб: а що якщо як би «позичати» у відвідувачів сайту їх обчислювальні потужності?
Власники багатьох сайтів зараз напевно думають: «У більшості комп'ютерів завантаження процесора рідко перевищує 50% - що добру пропадати?
Ru в ваші джерела новин?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью