• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Триколор ТВ не показують безкоштовні канали: інструкція щодо вирішення проблеми

 1. Порядок перевірки працездатності обладнання системи
 2. Як повернути фабричні настройки
 3. Чи не показують безкоштовні канали, при цьому інформаційний канал працює
 4. Застаріло програмне забезпечення
 5. Інші можливі причини відсутності мовлення безкоштовних каналів

Як відомо, після закінчення оплаченого строку абонентського обслуговування провайдер Триколор повинен продовжувати поставляти клієнту десять безкоштовних телеканалів. Однак іноді буває і так, що по Триколор ТВ не показують безкоштовні канали. Що сталося? Чи потрібно відразу телефонувати в технічну підтримку або можна щось виправити самостійно?

Почніть діагностику з самого початку. Послідовно і методично перевіряючи кожну ділянку ланцюга від телестудії до екрану телевізора, можна вирішити більшу частину проблем з Триколор не вдаючись до сторонньої допомоги. Що не завжди швидко і частіше за все не безкоштовно.

Порядок перевірки працездатності обладнання системи

Для початку спробуйте зробити перезавантаження приймального пристрою. Вимкніть, увімкніть електроенергію. Можливо, в процесі підключення щось пішло не так, автоматичні настройки завершилися некоректно.

Крок другий. Інформаційний канал Триколор зобов'язаний працювати, навіть якщо у вас з ресивера вийнята карта доступу. Якщо він не працює, на екрані повинен бути напис «Немає сигналу».

Швидше за все, збилися налаштування. Насамперед зробіть скидання установок обладнання до фабричних настройок. Якщо сталися порушення в установках каналів - після повернення до налаштувань за замовчуванням сигнал повинен з'явитися.

Як повернути фабричні настройки

За інструкцією, скидати настройки до фабричних рекомендується у всіх проблемних ситуаціях з Триколор. Відкрийте меню, знайдіть Установки, введіть свій пін-код. Після цього вибираєте пункт Заводські установки, підтверджуєте вибір. З'явиться попередження про майбутній скиданні всіх призначених для користувача установок. Знову підтверджуєте своє рішення. Протягом десяти або п'ятнадцяти секунд відбудеться перезавантаження ресивера.

Тепер потрібно вказати свій регіон і заново провести автоматичний пошук каналів. Після того, як всі, хто працює канали будуть знайдені, збережіть поточні налаштування.

Примітка. Якщо до цього моменту у вас вже скінчився оплачений період обслуговування, платні канали більше не будуть показувати, а безкоштовні перекидаються в самий кінець списку. Тому, якщо ви відразу не знаходите звичайні безкоштовні канали на початку списку - швидше за все вони були автоматично переміщені в кінець. Тепер шукайте їх після сто першого каналу.

Якщо сигналу після скидання налаштувань все ще немає, необхідно перевірити шлях від тарілки до приймача - чи не відбулося обриву в кабельному з'єднанні? Якщо з проводами порядок, могли статися порушення установки і орієнтації самої тарілки. Спробуйте самостійно переорієнтувати тарілку за Інструкцією або, якщо не знаєте, як це зробити - викличте майстра з сервісної служби.

Чи не показують безкоштовні канали, при цьому інформаційний канал працює

Тут можливі три варіанти.

 1. Така ситуація може означати, що користувач ще не підтвердив свої дані абонента.
 2. Ресивер не бачить карту доступу.
 3. Карта заставлена ​​неправильно.

При непідтверджених даних користувача можуть також відключитися також платні канали під час оплаченого терміну дії Триколор ТВ. Як зробити підтвердження своїх прав користувача?

 • Зателефонуйте за безкоштовним номером 7.800.500.01.23, попросіть оператора підтвердити ваші персональні дані.
 • Відвідайте офіційний сайт постачальника послуг. Зайдіть в свій особистий кабінет абонента на головній сторінці сайту. В особистому кабінеті підтвердіть свої дані.
 • Щоб отримати пароль від особистого кабінету, потрібно ввести ID свого приймача або вказати номер абонентського договору, після чого замовити пароль. Пароль ви можете отримати або на приймач, або на вказаний в договорі стільниковий телефон текстовим повідомленням, також можна попросити вислати пароль на email.

Тепер пора перевірити - чи бачить ресивер карту доступу. Для цього відкрийте Меню, перейдіть в Умовний доступ, потім Модуль DRE. Подивіться - в пункті меню ID карти доступу повинен бути вказаний номер, такий же, як написаний на встановленої в приймальнику карті. Якщо номера немає - значить, ресивер карту не зміг виявити.

Іноді користувач через неуважність вставляє карту зворотною стороною. Це теж потрібно перевірити. Якщо вона встановлена ​​правильно - перевірте її на іншому пристрої. Якщо є така можливість, звичайно.

Якщо на альтернативному устаткуванні ваша карта нормально виявилася, все запрацювало - несправний ресивер і його необхідно віднести в сервісний центр для діагностики та ремонту.

Застаріло програмне забезпечення

Для оновлення програмного забезпечення необхідно знайти в меню пункт оновлення та запустити процес. Будьте уважні: під час поновлення не можна виключати обладнання, тому що програма буде перезаписувати файли і якщо вони будуть перезаписані лише частково, то і працювати вони будуть частково - тобто не працюватимуть зовсім і обладнання буде виведено з ладу з Вашої вини!

Інші можливі причини відсутності мовлення безкоштовних каналів

Передачі були припинені на кілька годин для проведення планових профілактичних робіт або для ремонту. У такому випадку потрібно просто деякий час почекати. Спробуйте зв'язатися з іншими абонентами і дізнатися - чи працює телевізор у них. Зайдіть на офіційний сайт Триколор і подивіться, чи не оголошений технічну перерву.
У вас старий ресивер, він погано сумісний з оновленими технологіями телевізійного вещанія- прийшов час оновити обладнання.

Якщо ніщо з вищеописаного не допомогло вирішити вашу проблему, залишається написати електронного листа клієнтської службі або спробувати додзвонитися оператору.

Що сталося?
Чи потрібно відразу телефонувати в технічну підтримку або можна щось виправити самостійно?
Якщо сигналу після скидання налаштувань все ще немає, необхідно перевірити шлях від тарілки до приймача - чи не відбулося обриву в кабельному з'єднанні?
Як зробити підтвердження своїх прав користувача?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью