• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Три бренду віскі будуть розливати в Росії

4254 перегляду

Компанія Diageo вирішила локалізувати розлив трьох своїх брендів віскі на потужностях заводу «Кристал».

Один з найбільших виробників алкоголю в світі, Diageo, повідомив, що віскі Bell's, White Horse і Black & White розливатимуться на підмосковному заводі «Кристал» Один з найбільших виробників алкоголю в світі, Diageo, повідомив, що віскі Bell's, White Horse і Black & White розливатимуться на підмосковному заводі «Кристал». Як повідомляє « ред », Виробництво запустять до кінця першого півріччя 2018.

Виробник зазначає, що в Росії скроні буде тільки розливатися по пляшках - дистиляція, витримка і купажування будуть проходити в Шотландії.

За даними Euromonitor International, в Росії споживається близько 30 млн л на рік. В сумі Bell's, White Horse і Black & White за підсумками 2016 року припадало 18,9% ринку в натуральному вираженні.

Diageo - найбільший в світі виробник міцного алкоголю. У портфель брендів входять віскі Johnnie Walker, The Singleton, J & B, горілки Smirnoff, Ketel One, ром Captain Morgan, лікер Baileys, текіла Don Julio та ін. За підсумками першого півріччя 2018 фінансового року (завершилося 31 грудня 2017 року) виручка Diageo склала £ 6,5 млрд, натуральні продажу - 1,14 млрд л. У Росії компанія за контрактом вже випускає горілку «Смірнов '», ромовий напій Shark Tooth і Віскова напій Rowson's Reserve.

Локалізація виробництва дозволить знизити витрати за рахунок скорочення витрат на логістику і дешевших пляшок, які будуть закуповуватися в Росії.

- Економія може скласти в районі 20-30% на пляшку без урахування вартості спирту і акцизів, - вважає голова правління Beluga Group Олександр Мечетін.

Beluga Group розливає для Bacardi віскі William Lawson's.

Нагадаємо, що на аукціоні Sotheby's в Гонконзі продали пляшку односолодового віскі марки Yamazaki 50 years за $ 294 тис.

Retail.ru

Поділитися публікацією: Підписуйтесь на наш канал в Telegram і Яндекс.Дзен , Щоб першим бути в курсі головних новин Retail.ru.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью