• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Товари за покази - Українська Банерна Мережа - Банерна реклама в Інтернет

Шановні учасники,
Ві маєте можлівість оплатіті товари та послуги компаний, что вказані нижчих, Банерна показами Української Банерної Мережі.
Як це сделать:
1. вібрато Компанію та товар / послугу, якові ви бажаєте оплатіті баннеропоказами.
2. Зверніться до служби підрімкі даної компании та уточніть наявність товару та деталі покупки.
3. За помощью сервісу "Покази" - "Переказ" на странице управління Вашим сайтом треба перевести необхідну Кількість показів на рахунок компании в УБМ. Номер Рахунку Вказаним у Наступний списку.

Реєстратори доменних імен. Хостингові компанії.

 • ХОСТИНГ ПРОВАЙДЕР HIVE пропонує послуги з хостингу, реєстрація доменів і web-програмування та дизайну. В якості оплати компанія приймає і банерні покази УБС. Рахунок для переказів: 23375
  Подробиці тут ...
 • Хостинг і домени від UAhosting.com.ua Послуги хостингу в Україні та США, реєстрація доменів за банерні покази.
  Рахунок для перекладів 41838
  Подробиці тут ...
 • Хостинг-послуги та реєстрація доменів - Hosting Hutor.com Фіксовані тарифні плани, а також індивідуальні тарифи на розміщення сайтів будь-якої складності, реєстрація доменів (com, net, org, com.ua, ru, su і т.д.).
  Рахунок для перекладів 60968
  Подробиці тут ...
 • Хостинг «Qlayer.net» Qlayer.net - займається наданням послуг реселлінга, віртуального хостингу, а також послуги реєстрації доменних імен.
  Рахунок для переказів: 52270
  Подробиці тут ...
 • PrimaryHost.com.ua - якісний, недорогий PHP хостинг. Ми надаємо професійний PHP хостинг з підтримкою MySQL. Наш хостинг оптимізований для обслуговування важких, високонавантажених сайтів, для яких критична продуктивність і надійність.
  Рахунок для переказів: 87420
  Подробиці тут ...
 • Дата центр - офіційний реєстратор доменів в Україні. Реєстрація доменів в будь-якій доменній зоні, включаючи IDN і newTLD.
  Рахунок для переказів: 105711
  Подробиці тут ...

Інтернет магазини

компанії

 • Скан-студія пропонує якісне сканування будь-яких фото-плівок із записом на CD за банерні покази УБС. Аматорські або професійні, негативні, слайдові і чорно-білі плівки мають шанс знайти друге, цифрову життя. Архівні плівки тепер легко перетворити в електронні фотоальбоми і портфоліо для обміну в Internet. Максимальна сума, яку можна оплатити банерними показами - 100 грн
  Рахунок для перекладів 13502.
  подробиці тут
 • CodEX World Studio - весь спектр веб-послуг на професійному рівні. Реєстрація доменів, хостинг, створення, просування і підтримка веб-сайтів будь-якої складності, виготовлення логотипів і банерів, flash-розробки і т.д. Можлива оплата за послуги студії Банерна показами УБС до 100%. Курс оплати договірної.
  Рахунок для переказів: 13447
  Подробиці тут ...
 • Туристична компанія RENDEZ VOUS - Організація ділових і туристичних поїздок - Франція, Австрія, Великобританія, Скандинавія, Італія, Швейцарія, Туреччина, Туніс, Кіпр, Греція, а також екзотичні і спеціальні тури на Сейшели, Мальдіви, Маврикій, Кариби, в Таїланд, Сінгапур, Малайзію, Китай , Гонконг, Єгипет, Емірати, Балі, Австралію, Нову Зеландію, Непал-Бутан-Тибет, ПАР, Полінезії, круїзи, США, Мексику, Латинську Америку і багато інших країн.
  Рахунок для переказів: 71001
  Подробиці тут ...
 • Нерухомість за кордоном "Kievinvest International" - Продаж апартаментів, будинків, замків, готелів і приватних островів в 40 країнах світу, оренда яхт і вілл в Європі, Азії і на екзотичних островах Тихого океану. Реєстрація зарубіжних компаній, покупка готового бізнесу і отримання виду на проживання. Берлін, Прага, Відень, Рим, Лондон, Париж, Нью-Йорк, Монте-Карло, Пальма-де-Майорка, Канни, Ніцца, Женева, Давос, Шамоні, Ванкувер, Ріо де Жанейро - від гірськолижного курорту до мегаполісу. Будь-який каприз за ваші гроші!
  Рахунок для переказів: 50638
  Подробиці тут ...
 • IT-Service ПП Куликов М.М. Послуга «Антивірус Dr.Web» за моделлю SaaS (Software as a Service) - це сама швидко окупається інвестиція в IT, яка допоможе Вашому підприємству заощадити на сукупну вартість володіння антивірусом (TCO) до 70%! Онлайн-послуга інформаційного захисту, адмініструється кваліфікованими фахівцями постачальника послуги.
  Рахунок для переказів: 98300
  Подробиці тут ...

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью