• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

tor.exe - Що це таке?

 1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з tor.exe
 2. Інформація про фото tor.exe
 3. коментар користувача
 4. Кращі практики для виправлення проблем з tor
 5. tor сканер

Справжній файл tor.exe є одним з компонентів програмного забезпечення Tor Core, розробленого The Tor Project.

TOR - це абревіатура від T he O nion R outer

Tor.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є tor.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з tor.exe

 1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
 2. Оновлення програму Tor Win32 Service. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
 3. У наступних пунктах надано опис роботи tor.exe.

Інформація про фото tor.exe

процес Tor Win32 Service належить програмі Polipo або Privoxy або Telegram Desktop або ChrisPC Free Anonymous Proxy від невідомо.

Опис: tor.exe не є необхідним для Windows. Tor.exe знаходиться в підпапках "C: \ Program Files". Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 3,233,806 байт (60% всіх випадків), 2,897,422 байт і ще 18 варіанта . Опис: tor
Назва сервісу - tor.
Немає інформації про творця файлу. Додаток не видно користувачам. Це не системний файл Windows. Tor.exe здатний моніторити додатки. Тому технічний рейтинг надійності 66% небезпеки.
Якщо є проблеми з tor.exe, то ви просто можете її видалити (Пуск> Панель управління> Установка і видалення програм > Polipo або Tor).

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з tor.exe

 • Якщо tor.exe знаходиться в підпапках "C: \ Users \ USERNAME", тоді рейтинг надійності 84% небезпеки. Розмір файлу 2,233,344 байт (15% всіх випадків), 2,967,040 байт і ще 16 варіанта . Немає інформації про творця файлу. Це не файл Windows. У процесу немає видимого вікна. Процес слухає або шле дані на відкриті порти в мережі або по інтернету.
 • Якщо tor.exe знаходиться в підпапках C: \ Windows, тоді рейтинг надійності 98% небезпеки. Розмір файлу 2,967,040 байт (62% всіх випадків), 3,096,064 байт або 3,098,624 байт. У файлу немає інформації про творця цього файлу. Це невідомий файл в папці Windows. Додаток не видно користувачам. Це не системний процес Windows. Процес слухає або шле дані на відкриті порти в мережі або по інтернету.
 • Якщо tor.exe знаходиться в підпапках "Мої файли", тоді рейтинг надійності 64% небезпеки. Розмір файлу 2,233,344 байт.

Важливо: Деякі шкідливі програми маскують себе як tor.exe, особливо, якщо вони розташовані в каталозі c: \ windows або c: \ windows \ system32. Таким чином, ви повинні перевірити файл tor.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

Tor (The Onion Router) - безкоштовне програмне забезпечення для реалізації другого покоління так званої «лушпиння маршрутизації». Це система, що дозволяє встановлювати анонімне мережеве з'єднання, захищене від прослуховування. Розглядається як анонімна мережа, що надає передачу даних в зашифрованому вигляді (додаткова інформація)
Blago Процес [Tor.exe * 32] Належить Програмі [Tor - Browser Bundle / Vidalia Bridge Bundle etc] Знаходиться (За розум) в: [D: \ Program Files \ Tor Browser \ Tor \ tor.exe]
ShadowRoma

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото tor.exe: - на основі 2 голосів з 2 відгуками.

39 користувачів запитували про цей файл. Один користувач оцінив, як важливий для Windows або встановленої програми. Один користувач оцінив, як вважається за необхідне.

Кращі практики для виправлення проблем з tor

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з tor. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу tor.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

tor сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью