• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Tor Browser

 1. Чому варто завантажити Tor Browser на комп'ютер?
 2. Tor Browser Bundle що відкриває функціонал браузера?

Tor Browser Bundle - це спектр комплект програмного забезпечення, який дозволяє, не вдаючись у технічні елементи, оперативно і легко здійснити використання конфіденційними програмами Tor. В основі техніки Tor браузера лежить використання віртуальних тунелів, які пов'язують комп'ютери по всій земній кулі. Тор Браузер складається з декількох утиліт, які потрібні для функціонування (сама система і графічна оболонка Vidalia), а також декілька платформ варіант браузера FireFox, який вже налаштований для використання мереж Tor (з вбудованим аддоном Torbutton, який блокує скрипти No Script з дозволом HTTPS Everywhere, який дозволяє примусово застосовувати протокол HTTPS на відвідуваних Вами інтернет ресурсах. Поспішай встановити і завантажити Тор Бразер безкоштовно останню версію, і відкрити для себе інтернет з іншого боку.

Після того як ви скачаєте Тор бразуер безкоштовно, запустивши Tor Browser Bundle, Ви значно підвищите рівень своєї конфіденційності свого борожденія по просторах інтернету і Ваш адресу IP не буде світитися, а передається і отримується трафік персональним комп'ютером буде зашифрований, що виключає ймовірність перехоплення і аналізу на рівні провайдера.

У комплект утиліт входить Portable браузер MozillaFireFox, система Tor, яка забезпечує анонімний і надійний перегляд сайтів в мережі Інтернет, а також панель управління Vidalia, де можна переглянути графік журналу, а також журнал повідомлень і внести свої корективи в налаштування доступу до інтернету.

Чому варто завантажити Tor Browser на комп'ютер?

Система забезпечує зміну вашого IP-адреси, так як перегляд Інтернет-порталів стане абсолютно безпечним і конфіденційним. Зміна IP-адреси також забезпечує скачування документів з файлообмінника, де існують обмеження на один IP-адреса. Якщо ваш обліковий запис з IP-адресою заблокована на якомусь певному порталі, тоді за допомогою TorBrawserBundle Ви зможете зареєструватися знову. Система не дозволить дізнатися ваше реальне місце нахожеденія і провести аналіз переглянутих вами сайтів. Програма має декілька мовних локалізацій, тому можна скачати Tor Browser російською мовою, при чому саму останню версію.

Функції Тор браузера:

 • Зміна IP-адреси;
 • Обмеження на видачу інформації про місцезнаходження користувача;
 • Обмеження перегляду інтернет порталів, які переглядає користувач, сторонніми особами;
 • Видалення документів Cookies після закриття браузера;
 • ретрансляція трафіку всередині мережі Tor.

Характеристики функціонування Тор браузера:

Браузер забезпечує оперативний і зручний перегляд сайтів в мережі Інтернет. У комплекті утиліт Тор Браузер Bundle даний оглядач нічим не відрізняється від інших варіантів. Тому робота в системі буде для вас звичною і цілком зрозумілою. В утиліті Vidalia існує можливість ретранслірованія вашого трафіку. Ця функція забезпечує змішування трафіку всіх користувачів для блокування можливості стеження вашого трафіку.

Переваги Tor Browser:

 • Система російськомовна;
 • Конфіденційний і безпечний перегляд сайтів в інтернеті;
 • Чи не потрібна установка (Portable);
 • Можливість завантажити безкоштовно TorBrowserBundle;
 • Налаштування зовнішнього вигляду системи;
 • Створення віртуального IP-адреси з метою обмеження відстежувати ваше місцезнаходження;
 • Зручний і звичний браузер для перегляду інтернет порталів.

Недоліки бразуер:

В основі даного комплекту утиліт лежить стандартний браузер Mozilla FireFox. Tor Browser є потужною системою для конфіденційного і абсолютно безкоштовного перегляду інтернет порталів. Ви можете безкоштовно завантажити Tor російською мовою. Система для конфіденційного та надійного перегляду сайтів. Ви можете завантажити абсолютно безкоштовно систему Tor російською мовою. Встановлена ​​утиліта Vidalia забезпечить вам зміну IP-адрес з метою завантаження документів з файлообмінниками, новою процедурою реєстрації на заблокованих порталах і заборони контролю вашого місця знаходження.

За рахунок ретранслірованія Інтернет-трафіку перелік відвідуваних вами інтернет порталів НЕ буде доступний для проведення аналізу іншими людьми. Після здійснення закриття браузера, документи Cookies видаляються з метою безпеки. Якщо ви цінуєте конфіденційність своєї особистої інформації, рекомендуємо вам завантажити пакет Tor Browser Bundle для операційної системи Windows.

Tor Browser Bundle - це спеціальний інтернет портал, яким забезпечується надійне і безпечне перебування в мережі Інтернет, як для шахраїв, так і для спецслужб в процесі відвідування певних інтернет порталів. Користувачі завжди можуть бути спокійні за анонімність своїх даних і зможуть захистити себе від всіляких стежень.

Користувачі завжди можуть бути спокійні за анонімність своїх даних і зможуть захистити себе від всіляких стежень

Tor Browser Bundle що відкриває функціонал браузера?

Звичайно, користуючись функціоналом Tor Browser, можна успішно захистити свою професійну сферу діяльності від непотрібного шпигунства, реально загрожує особистому житті користувача та створює проблеми в здійсненні професійних обов'язків. За допомогою Tor Browser здійснюється переадресація всіх каналів виходу в мережу, адже званої службі розподілених ретрансляторів, через них і встановлюється з'єднання. Дана служба забезпечується роботою волонтерів по всій земній кулі, сам користувач програми може стати одним з них при бажанні. В результаті такого з'єднання встановити місцезнаходження Вашого персонального комп'ютера, як і те, які ресурси інтернету Ви відвідуєте, стає фактично нереальним.

Завдання Tor Browser Bundle полягає в регулярному взаємодії з різними системами, починаючи з браузера і закінчуючи всіма програмами, за допомогою яких ви здійснюєте обмін повідомлень. Основне, що потрібно від програми, для того щоб з нею була забезпечена зв'язок за допомогою утиліти TorBrowserBundle, це застосування в процесі роботи протоколу TCP. У Tor Browser зможе з легкістю розібратися навіть самий недосвідчений користувач, так як головні налаштування програми приховані. Важливо також, що є підтримка російської мови.

Чому варто завантажити Tor Browser на комп'ютер?
Tor Browser Bundle що відкриває функціонал браузера?
Чому варто завантажити Tor Browser на комп'ютер?
Tor Browser Bundle що відкриває функціонал браузера?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью