• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Топ-5 міфів про безпеку web-сайту, які потрібно переосмислити в 2018 році

 1. 1) Власники малого бізнесу менш схильні до ризику бути зламаними
 2. 2) Ваші співробітники не можуть вплинути на Вашу мережу або безпеку web-сайту
 3. 3) Досить брандмауера (програмного комплексу) і антивірусного програмного забезпечення
 4. 4) Ваш пароль достатньо сильний
 5. 5) Якщо Ви не зберігайте інформацію про кредитну картку клієнтів, Вам не потрібен сертифікат SSL / TLS

Раніше, кіберзлочинці не сприймали всерйоз. Але тепер, коли хакерство і кіберзлочинність знаходяться на передньому краї загального слухаючи, їх бояться навіть найбільші компанії світу.

І, незважаючи на загальні протести, майже кожен, у всьому світі, кричить про те, що Росія зламала вибори президента США в 2016 році.

Як і в попередні роки, кібербезпека і раніше є грою в кішки-мишки. Ставки постійно зростають.

Отже, які кроки Ви можете зробити, щоб залишатися в безпеці в 2018 році? Ось п'ять міфів про безпеку web-сайтів, які необхідно залишити в 2017 році:

1) Власники малого бізнесу менш схильні до ризику бути зламаними

Раніше, кіберзлочинці не сприймали всерйоз

Безумовно, Ви можете сказати, що статистично малий бізнес має менше шансів бути зламаним, ніж велика корпорація. Це велика помилка. Малий бізнес піддається ще більшому ризику, коли справа доходить до злому.

Хакери знають, що, хоча великі компанії мають більш високі прибутки і цінність, вони також більш добре охороняються і здатні не тільки відбити атаку, але і зловити зловмисника. У менших компаній можуть бути відсутні ті ж самі ресурси, що робить їх менш стійкими. Не обманюйте себе, думаючи, що Ви занадто малі і не цікаві, щоб Вас зламали. Саме Ви можете стати золотою жилою для злочинців.

2) Ваші співробітники не можуть вплинути на Вашу мережу або безпеку web-сайту

Здавалося б, що цей міф був повністю розвіяно, мабуть, деякі компанії все ще не розуміють, що їх співробітники насправді є однією з найбільших загроз для їх безпеки в мережі і на web-сайті. Люди не захищені від випадкових помилок. Почасти це пов'язано з неправильним сприйняттям на рівні співробітників, яке вже зроблено з точки зору компанії.

Випадковий відповідь на фішингову пошту, може привести до серйозних наслідків. Таке відбувається часто. Чи не припускайте, що Ваші співробітники самі розуміють всі тонкощі web-безпеки. Навчайте їх і регулярно спілкуйтеся з ними. І будьте реалістами щодо того, що Ваші співробітники - пролом в стіні, з точки зору безпеки.

3) Досить брандмауера (програмного комплексу) і антивірусного програмного забезпечення

На жаль, ці дні закінчилися. Ми вступаємо в епоху, де безпеку в Інтернеті коштує на першому місці. Ви вже бачите, що в цей простір входять такі великі гравці, як Venafi і Comodo, і важко сперечатися з перевагами нових технологій. Витрати на групи безпеки для підприємств усіх розмірів коливаються. Ми говоримо про покупку устаткування, наймання і навчання персоналу і т.д.

Продукти SaaS допомагають компаніям і організаціям уникати цих витрат, по суті, незалежно від джерел. Це тому, що в наші дні Вам потрібно більше, ніж просто брандмауер і антивірусне програмне забезпечення. Вам необхідно цілодобове спостереження, виявлення і видалення шкідливих програм, ймовірно, розумно мати хороший CDN для підвищення безпеки і продуктивності, плюс Вам знадобиться команда системних інцидентів і управління подіями для будь-яких великих криз.

Це все, за що Вам потрібно буде заплатити, щоб мати достатню безпеку всередині компанії. У 2018 році брандмауера і антивірусного програмного забезпечення вже недостатньо, прийшов час вкладати кошти в систему безпеки як послугу.

4) Ваш пароль достатньо сильний

Почнемо з того, що паролі часто ставляться прості або використовуються для всіх своїх облікових записів. Так, звичайно, це набагато простіше. І хто хоче запам'ятати купу різних паролів для купи різних облікових записів? Ми не збираємося Вас переконувати ставити купу паролів, але переконайтеся, що Ваш буде складно вгадати. І не тільки людиною, але і машиною.

І пам'ятайте, що, якщо Ви повторно використовуєте паролі, будь-хто, хто його дізнається, отримає доступ до всіх інших облікових записів, які також використовують цей пароль. Для компаній найкращим рішенням є просто використовувати генератор паролів, такий як LastPass, для захисту Вашого сайту.

Крім того, не зупиняйтеся тільки на паролі. Завжди включайте двухфакторную аутентифікацію. Додавання додаткових кроків може дратувати. Але це також надзвичайно важливий рівень захисту, який Ви повинні використовувати.

5) Якщо Ви не зберігайте інформацію про кредитну картку клієнтів, Вам не потрібен сертифікат SSL / TLS

Так, це правда, що SSL колись був продуктом, розробленим більше для електронної комерції та web-сайтів, які збирали особисту інформацію. Це тому що SSL-сертифікат - це, по суті, частина програмного забезпечення, яке Ви встановлюєте на web-сервері для захисту зв'язку. Після правильної установки і настройки сертифікат забезпечує безпечні HTTPS-з'єднання, які запобігають крадіжку або обробку даних, що передаються всередині.

Але, браузери, очолювані Google і Mozilla, визначили, що HTTPS повинен стати новим стандартом для Інтернету. Або, інакше кажучи, всі з'єднання між -Сайти і людьми, які їх переглядають, повинні бути зашифровані - всі вони повинні бути безпечними.

Це має сенс, але це також викличе досить масовий зсув в Інтернеті. Однак, значна частина Інтернету, в даний час не використовує SSL-сертифікати. І це стане проблемою приблизно з березня місяця, коли Google Chrome почне відзначати будь-web-сайт, c HTTP-з'єднанням «незахищеними».

І ніщо не призведе до краху Вашого бізнесу і сайту, як напис в браузері, що він «не безпечний».

Тому в 2018 році, незалежно від того, яку особисту інформацію Ви зберігаєте і обробляєте, Вам необхідно додати сертифікат SSL / TLS на свій сайт.

Отже, які кроки Ви можете зробити, щоб залишатися в безпеці в 2018 році?
І хто хоче запам'ятати купу різних паролів для купи різних облікових записів?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью