• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

ТОП-5. Найпопулярніші CMS-системи для колективного блогу

 1. 1. BuddyPress
 2. 2. LiveStreet
 3. 3. Cogear
 4. 4. InstantCMS
 5. 5. vBulletin

Якщо ви хочете створити сайт типу Хабрхабр, ви будете шукати движок, який дозволить вам вести колективні тематичні блоги.

Для вас ТОП-5 Систем для такого типу сайтів.

1. BuddyPress

BuddyPress

BuddyPress - це плагін, який додає можливості соціальної мережі, до базового функціоналу WordPress. Наприклад, додавши розширений профіль для авторів блогу, можна легко перетворити звичайний сайт в повноцінну соціальну мережу. Більшість можливостей BuddyPress не мають аналогів в інших плагінах, а в зв'язку з ростом його популярності, можна без кінця дивуватися наскільки складні сайти можна створювати на основі WordPress.

2. LiveStreet

LiveStreet - система керування вмістом з відкритим вихідним кодом, написана на мові PHP. Застосовується для створення блогів і соціальних мереж, а також може застосовуватися в якості PHP фреймворку. Завдяки архітектурі MVC, плагинам і шаблонами smarty може гнучко розширюватися під потрібні цілі.

3. Cogear

Cogear

Cистема управління сайтами Cogear . Мета проекту - оптимізувати ресурсні витрати разработчков на створення веб-сайтів за допомогою набору базових компонент, які отримали назву «шестерінки» (від англ. - gears). Завдяки модульній структурі і гнучкій системі подій, разом з Cogear можна реалізувати практично будь-яку ідею.

На даний момент система забезпечує функціонал особистого блогу і сайту-візитки. Це найпоширеніші і затребувані типи сайтів в Інтернеті.

4. InstantCMS

InstantCMS (Читається «інстент-сі-ем-ес») - система управління вмістом з відкритим вихідним кодом і відкритою ліцензією. Написана на мові програмування PHP, використовує для зберігання даних СУБД MySQL. InstantCMS розробляється командою ентузіастів, в яку входять представники Росії, Білорусії, Казахстану і України.

5. vBulletin


vBulletin

vBulletin (скорочено vB) - комерційний формений движок, а також (з 2009 року) WCMS, що розробляється компанією Internet Brands Inc. Це програмне забезпечення написано на мові PHP і використовує для ведення своєї бази даних сервер MySQL.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью