• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Топ 10 соціальних медіа плагінів для WordPress

 1. 1. Monarch
 2. 2. Revive Old Post
 3. 3. Кнопки Easy Social Share
 4. 4. Social Warfare
 5. 5. Social Share & Locker Pro
 6. 6. ShareThis
 7. 7. Shareaholic
 8. 8. Jetpack
 9. 9. SumoMe
 10. 10. WP Social Sharing

Д ля того, щоб залучити більше трафіку в соціальних мережах на ваш WordPress блог , Ви будете використовувати WordPress плагіни соціальних мереж. Ці плагіни дозволяють додавати гарний набір кнопок соціальних акцій на ваші пости, які будуть стимулювати ваших відвідувачів поділитися своїм змістом в своїх соціальних мережах. Це допоможе вашому сайту отримати кращий вплив, і це призведе до збільшення участі користувача.

Вкрай важливо для кожного блогера, включити кнопки соціального обміну на своєму блозі, так як він був запущений, тому що це не так легко досягти великої кількості трафіку на ваш блог, якщо у вас немає соціальної інтеграції, правильно? ВКонтакте, Facebook, Pinterest, Twitter, Google+, LinkedIn, Stumbleupon і Tumblr є найбільш популярними серед соціальних сайтів, хоча є багато інших соціальних сайтів, які також можуть бути настільки ж ефективними, якщо вони використовуються належним чином.

Перш ніж читати цей пост, ви можете бути зацікавлені в читанні наш список 8 незамінних плагінів WordPress кожен сайт повинен мати .

Давайте поглянемо на десятку кращих плагінів (деякі з них безкоштовні, а деякі платні), щоб відкрити кнопки соціальних медіа в постах і сторінок WordPress.

1. Monarch

Якщо ви шукаєте платний WordPress плагін Social Media, можете не дивитися далі - Monarch є те що вам потрібно.

Цей плагін розроблений Elegant Themes, і вони дійсно зробили велику роботу.

Мало того, що цей плагін дозволяє додавати кнопки для спільного використання соціальних медіа в декількох місцях на вашому блозі, кнопки створюються з метою заохочення своїх відвідувачів поділитися.

Монарх дозволяє додавати кнопки обміну в різних місцях, і це включає в себе "flight". Fly модулі зазвичай використовуються для додавання підписки по електронній пошті, а тому, існує велике значення соціальних медіа, ви можете розглянути питання про використання цієї опції для спільного використання соціальних медіа теж.

Те, що найбільше подобається в плагіні Монарх є те, що він також дозволяє додавати кнопки спільного користування на мобільних сайтах. Розміщення буде гарантувати, що ви отримаєте гарне кількість акцій, навіть від користувачів, які відвідують ваш блог за допомогою мобільних телефонів.

2. Revive Old Post

Revive Old Post тепер життєво важливе значення в соціальному медіа - ринку плагінів на деякий час. Це простий спосіб поділитися вмістом в соціальних мережах регулярно, і навіть на автопілоті.

Коротше кажучи, все, що вам потрібно зробити, це встановити і активувати плагін , Встановити тимчасові інтервали, в яких ви хочете, щоб зміст розміщувалося в соц медіа. З цього моменту, плагін працює в автоматичному режимі, і ми можемо підтвердити - бездоганно.

3. Кнопки Easy Social Share

З більш 7К продажів цей плагін пропонує практично всі можливі функції, які там можуть бути додані до плагіну соціального обміну. Конструкція кожного елемента дійсно відмінна і навіть панель управління адміністратора запропонує елегантний дизайн.

Панель управління пропонує опції настройки поряд з аналітикою, яка дозволить вам легко відстежити кожен клік і зберегти записи в безпеці з вами. Він також поставляється з 5 вбудованими візуальними елементами поряд з дев'ятнадцятьма шаблонами, дванадцять соціальних кнопок, і двадцять соціальних платформ. Ви можете встановити свій інструмент в одинадцяти різних місцях на вашому блозі.

4. Social Warfare

Social Warfare є одним з кращих плагінів соцмереж для WordPress. Цей плагін пропонує гарні і настроюються кнопки соцмережі для вашого сайту WordPress. Цей плагін дозволяє створювати по-пост цитати, які в подальшому можуть бути розділені для ваших відвідувачів, як призначені для користувача пости.

Він має можливість завантажувати на Pinterest конкретне зображення і опис, яке допоможе будь-якому блогу вести масовий трафік від популярної платформи обміну зображеннями. Він поставляється з віджетом, який допоможе вам відобразити найбільш популярний контент вашого сайту в залежності від кількості соціальних акцій, які у вас є.

Цей плагін також дає детальний і зрозумілий аналіз соціальних даних, він автоматично додає відстеження UTM, яка пізніше дозволить вам відслідковувати і подивитися, які соціальні акції показуються, і є кілька інших дивовижних особливостей, які роблять його одним з кращий соціальний плагінів соцмереж для WordPress.

5. Social Share & Locker Pro

Social & Share Locker Pro також ще один WordPress плагін , Який має можливість для створення "social share to pay" за зміст і кнопок акцій.

Ви можете легко додати до вашої теми WordPress, використовуючи генератор шорткод, а також налаштування адміністратора.

6. ShareThis

ShareThis є одним з найпопулярніших і найбільш поширених плагінів соціальних мереж для WordPress, і це також один з найпростіших, що дозволить користувачам ділитися контентом в понад вісімдесят соціальних сайтів (та 80 !!!), такі як Facebook, Twitter, Pinterest, WhatsApp, Linkedin і т.д., плагін поставляється з додатковими лічильниками акцій, що чудово, якщо ваші пости отримують багато акцій.

7. Shareaholic

функціональність плагіна Shareaholic схожа на те, що робить ShareThis, але в той же час, він пропонує набагато більше, ніж просто установки кнопки на акції на сайті. Якщо ви шукаєте простий і легкий плагін соціального обміну, це може бути занадто складним для вас, але якщо ви шукаєте більш багатофункціональний плагін, то це те що вам потрібно.

8. Jetpack

Jetpack самий універсальний доступний WordPress плагін. Вона включає в себе безліч модулів, і постійно додаються нові.

Модуль обміну є простим, легким у використанні і ефективним. Він підтримує дев'ять соціальних мереж, а також по електронній пошті і друку кнопки. Кнопки можуть бути включені на домашній сторінці, результати пошуку, архівів, постів, соц мереж і сторінок, а також етикетки і спільне використання Twitter.

9. SumoMe

Маючи більш ніж 50.000 + активних установок протягом короткого періоду часу, плагін SumoMe став дуже популярним і використовується на масових сайтах, як AirBnB.com і SocialMediaExaminer.com. За даними сайту SumoMe, налічується більше шести мільйонів відвідувачів користуються цей плагін.

Одна з кращих речей в SumoMe є те, що він показує загальний лічильник, з мережею, яка має максимальну кількість акцій автоматично розташований у верхній частині. Це робить кількість акцій більш і більш вражаючим і є функцією, яка зазначена як про особливість розробниками цього плагіна.

10. WP Social Sharing

плагін WP Social Sharing повністю чуйний. Ви можете додати кнопки спільного використання для шести основних соціальних мереж: Facebook, Twitter, Pinterest, LinkedIn, Google Plus, Xing.

WP Social Sharing дозволяє вам вирішити, які кнопки повинні з'являтися на постах, сторінок і призначених для користувача типів постів . Ви також можете додати текст перед кнопками акції і плагін інтегрується з будь-якою темою в WordPress. WP Social Sharing легкий, простий у використанні і найкраща частина це те що він не буде коштувати вам ні копійки.

У вас є який-небудь улюблений соціальний плагін обміну, який зазначений вище чи ні в списку? Ви можете залишити коментар нижче і запропонувати свій улюблений.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

У вас є який-небудь улюблений соціальний плагін обміну, який зазначений вище чи ні в списку?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью