• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Топ 10 кращих чоловічих журналів онлайн

Звичайна картина: жінка пірнув з головою в новий випуск улюбленого журналу, або дівчина з жадібним поглядам поглинає останні новини, плітки і поради жіночого сайту. А що ж чоловіки? Хлопці теж бажають мати порадника, який дає відповіді на питання, які не встигли прозвучати вголос, бути в курсі останніх новин і при цьому обходиться без всяких там жіночих історій і інтриг.

Чоловічі журнали - це саме той світ, в якому чоловік відчуває себе, як риба у воді. Стиль, відпочинок, кар'єра, секс, здоров'я, останні новинки техніки, дорогі авто, красиві дівчата і найактуальніші новини, все це в Топ 10 кращих чоловічих журналів онлайн.

Але перед початком статті, советуюем вам відвідати магазин ITMag в якому зможете вибрати крутий гаджет для справжніх чоловіків!

1. Журнал Esquire , Створений в 1932 році жителями Чикаго Девідом Смартом і Арнольдом Гінгрічем, як видання для справжніх джентльменів. З тих пір журнал підтримує початковий імідж. Основні теми сайту: культура і мистецтво, мода і стиль, бізнес, політика, технології і здоров'я. Журнал Esquire часто називають чоловічий фешн біблією.

2. Men's Health - щомісячний чоловічий журнал, на сьогодні видається в 45 країнах світу. Перший номер журналу вийшов у США в 1988 році, в Росії Men's Health з'явився через 10 років. Журнал наголошує на здоровий спосіб життя, в його рубриках є розділ Форма (про спорт), Здоров'я, Їжа. Існує також українська версія видання Men's Health.

3. GQ був створений, як додаток до відомого Esquire в 1957 році. Незабаром став самостійним виданням і більш того одним з лідерів серед чоловічих журналів. Перший російський номер GQ вийшов в 2001 році.

4. Батьківщина журналу Maxim - Великобританія, де він і був заснований в 1995 році. Сьогодні Maxim видається в 24 країнах світу і являє собою міжнародний чоловічий журнал з елементами еротики

4. Інтернет- журнал Menslife входить в число кращих чоловічих ресурсів онлайн і володіє величезним архівом інформації про здоровий спосіб життя, харчування, спорт, кар'єрі і відпочинку. Число відвідувачів сайту в місяць становить близько 200000 чоловік.

5. Головна особливість сайту Mens.by - це невимушений, дружній тон статей. Матеріали журналу походять радше не на суворі поради як зробити життя кращим, а на дружні бесіди чоловіків, що оповідають про свій досвід. Стиль, спорт, секс, кар'єра, техніка - основні рубрики чоловічого журналу, які мають у своєму розпорядженні великою кількістю цікавої інформації.

6. Журнал з чоловічим характером XXL , Якому є не тільки що розповісти, а й показати. Крім рубрик Секс, Авто, Техно, Стиль і спорт, видання може похвалитися збіркою фотосесій найсексуальніших і знаменитих жінок в рубриці Дівчата.

7. EGO - стильний журнал для чоловіків з рубриками Стиль, Техно, Культура, Здоров'я, Географія, Їжа.

8. Щоденний чоловічий онлайн журнал Menstime публікується в інтернеті з 2005 року і за цей час зарекомендував себе як видання для зрілих, розумних чоловіків. Статті про стилі, чоловіче здоров'я і про відносини з жінками доповнені новинний стрічкою, що дозволяє оперативно отримувати найцікавішу інформацію.

9. Чоловік онлайн-журнал M PORT довгий час був розділом сайту bigmir) net, але в 2013 році став самостійним ресурсів, число відвідувачів якого на сьогоднішній день постачає 30 тис людей.

10. Онлайн видання FFM допоможе Жити яскравіше, Виглядати краще і Знати більше. Принаймні так звучать назви рубрик журналу, які містять статті про моду, красу, спорті, грошах, секс і відпочинку.

Вибираючи журнал, перш за все, потрібно відштовхуватися від своїх інтересів або ж скороминущого настрої. Серйозний Esquire допоможе не тільки бути в курсі останніх новин, але задовольнить естетичні потреби. Тому всім справжнім джентльменам, які не можуть прожити і дня без мистецтва і культури, ласкаво просимо. Більш легкий і розважальний характер має журнал Maxim, XXL, EGO, цікаві пости сайтів видань допоможуть розслабитися після важкого робочого дня і поповнити свої запаси корисної інформації. Шукаєте золоту середину? Тоді варто звернути увагу на Men's Health, де інформаційні новини доповнюються статтями про здоров'я і спорт - прекрасна мотивація до здорового способу життя.

А що ж чоловіки?
Шукаєте золоту середину?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью