• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Точка доступу wifi windows 7 на ноутбуці. Як зробити з ноутбука точку доступу wifi

 1. Для Windows XP
 2. Для Windows 7
 3. Для Windows 8.0 і Windows 8.1
 4. Відео уроки
 5. Загальна інформація
 6. вбудовані можливості
 7. Командний рядок
 8. З'єднання «comp-comp»
 9. програми
 10. Як вибрати програму
 11. Налаштування роздачі

У цій статті ви знайдете поради, як створити з ноутбука точку доступу wi-fi , Що дозволить расшарівать інтернет для кімнати або будинку. Така система буде зручною, якщо ви захочете влаштувати вечірку, конференцію, а також полегшить спосіб установки мережі без використання мережевих кабелів.

Нижче ми розглянемо способи і методи для найпопулярніших ОС серед користувачів. Для створення такої точки вам потрібен ноутбук, у якого налаштований інтернет, а також є адаптер з можливістю забезпечувати wi-fi. Серед переваг, які возникаю в результаті такого підключення, можна назвати доступність і мобільність. З підключеної wi-fi точкою ви зможете без проблем використовувати планшети, інші ноутбуки, перебуваючи в іншій кімнаті, сидячи на зручному дивані або ліжку.

Для Windows XP

1) Відкриваємо меню «Пуск» і переходимо через «Панель управління» в «Мережеві підключення»
2) Далі, потрібно включити Wi-Fi, для цього потрібно два рази клацнути (лівою кнопкою на мишці) по значку «Бездротове мережеве з'єднання». Після цього клацають на значку, відкриваємо вікно контекстного меню і в ньому клацають на «Властивості». У новому віконці слід вибрати закладку «Бездротові мережі» і відзначити галочкою пункт «Використовувати Windows для настройки мережі». В кінці тиснемо «Додати».
3) У віконці вам потрібно вбити бажане, нову назву для вашого підключення (наприклад Home або інше). Продовжуємо налаштовувати інші параметри мережі:

 • Встановлюємо «крапочку» навпроти пункту «Підключається навіть якщо не веде мовлення».
 • «Перевірка автентичності» виставляємо її відкритою.
 • Для шифрування даних, вибираємо «WEP».
 • «Ключ мережі», виставляємо значення 13 або 5 символів.
 • Прибираємо позначку з пункту, який повідомляє про надання ключа в автоматичному режимі.
 • Вказуємо ключовий індекс як «1».
 • Відкриваємо вкладку «Підключення» і ставимо тільки одну галочку.
 • В кінці натискаємо «Ок».

4) У налаштуваннях бездротового підключення до мережі відкриваємо вкладку «Загальні» і відзначаємо галочкою «Протокол (TCP / IP)», після чого переходимо до властивостей цього пункту. У віконці відзначаємо галочкою пункт «Використовувати наступний IP-адреса», після чого заповнюємо наступні поля:

 • У рядку з IP-і адреси прописуємо «192.168.0.1»
 • У рядок, яка відповідає за подсетевой маску пропишіть «255.255.255.0»
 • А в графі із зазначенням DNS-сервера вписуємо - «192.168.0.1»
 • Підтверджуємо все, клацають «Ок», і виходимо. Тепер ваш ноутбук працює як роутер для Wi-Fi.

Для Windows 7

Для створення Wi-Fi точки на ноутбуці з такою ОС, можна використовувати вбудоване програмне забезпечення або завантажити спеціальне програмне забезпечення.

1) Метод з вбудованими інструментами:

 • Відкриваємо «Центр управління мережами і загальним доступом», для цього можна клацнути по значку внизу праворуч на панелі.
 • У меню, клацають на «Налаштування нового підключення або мережі», а потім - «Налаштування бездротової мережі комп'ютер-комп'ютер ».
 • Тиснемо на клавішу «Далі» і створю нове з'єднання. Вказуємо ім'я створеної мережі, пароль для доступу і вибираємо систему для безпеки (найкраще вибирати WPA2-Personal).

2) Використовуємо спеціальну програму
Сьогодні з'явилася величезна кількість програм, які дозволяють переналаштувати ваш переносний комп'ютер і змусити його працювати «в режимі» роутера. Однією з кращих в цій справі можна вважати «Connectify Hot Spot Pro», вона є найпростішою. Для того щоб налаштувати з її допомогою Wi-Fi вам потрібно її встановити, запустити, після чого ввести у відповідні графи: «Назва мережі», «Пароль» і «Мережевий адаптер», який використовується для Wi-Fi.

Для Windows 8.0 і Windows 8.1

У цих версіях ОС розробники продовжили тенденцію попередніх версій і включили можливість створення і підключення за допомогою вбудованих можливостей. Саме про них ми вам і розповімо:

 1. перевірте працездатність мережевого адаптера , При цьому повинен горіти індикатор.
 2. Відкриваємо меню за допомогою поєднання клавіш «Win» і «X». В меню тиснемо «Командний рядок».
 3. вписуємо в командному рядку команду: «netsh wlan show drivers».
 4. Знаходимо пункт «Підтримка розміщеної мережі», для правильної роботи підключення повинна бути напис «Так».
 5. Вводимо тепер команди, які задають назву з'єднання і пароль до нього: «netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid =" Назва вашої мережі »key =" пароль для неї »».
 6. Після виконання команди потрібно включити точку, вбиваємо з клавіатури нову команду для програми: «netsh wlan start hostednetwork». Якщо ви захочете подивитися властивості підключення, вбийте: «netsh wlan show hostednetwork»
 7. Тепер потрібно дозволити доступ до інтернету іншим користувачам, які будуть використовувати ваше підключення. Відкриваємо «Мережеві підключення» і тиснемо комбінацію клавіш «R» з «Win». У новому віконці, в графі набираємо команду ncpa.cpl і тиснемо "ок".
 8. Відкрилося віконце «Мережевих підключень», в папці з'явився новий значок з нашою точкою для підключення. Тиснемо по значку, який відповідає за ваше підключення до інтернету і в віконці меню відкриваємо «Властивості». В меню заходимо в закладку «Доступ» і відзначаємо «точечкой» «Дозволити іншим користувачам використовувати підключення до Інтернету цього комп'ютера». У який з'явився переліку відшукуємо зроблену нами точку вай-фай і підтверджуємо (натиснувши «ок»).

Відео уроки

Доброго времени суток, відвідувачі блогу.

Вже сьогодні багато користувачів комп'ютера не можуть уявити своє життя без Інтернету. Причому він тепер є не тільки на комп'ютерах, але і смартфонах, планшетах, телевізорах. Дедалі популярнішими стають бездротові технології, і головним чином це стосується отримання можливості в будь-якому місці приміщення потрапити в «світову павутину». З цим завданням чудово справляються спеціальні пристрої. Але, що робити якщо подібного обладнання не передбачено? Далі в статті я розповім, як організовується точка доступу wifi Windows 7 на ноутбуці різними способами.

Загальна інформація

Технологія Wi-Fi надає можливість всім користувачам об'єднувати кілька комп'ютерів і додаткових периферійних пристроїв в домашні групи. Це дозволяє збільшити швидкість передачі інформації, прискорити спілкування, поліпшити робочий процес.

В основному подібна система організовується за допомогою спеціального обладнання - роутера. Але цей пристрій не завжди буває під рукою. А що робити, якщо вам терміново необхідно встановити зв'язок з новим компонентом або відкрити доступ до Інтернету? На щастя все сучасні ноутбуки мають вбудований адаптером Wi-Fi . Саме цей елемент можна налаштувати в якості бездротового модуля зв'язку.

Для цього існує безліч програм. Крім того, в самій операційній системі передбачені деякі інструменти, що дозволяють виконати задумане.

вбудовані можливості

Відразу варто сказати, що цей метод не вимагає від користувачів установки будь-якого додаткового програмного забезпечення.

Даний спосіб допоможе без роутера отримати бездротову точку доступу - вона буде налаштована на ноутбуці. При цьому пристрій, як роздає, так і приймає сигнал.

І перше, що необхідно для цього перевірити - драйвери на потрібний нам модуль. Вони повинні бути останньою версією. Якщо це не так, на програмному рівні може не підтримуватися потрібна нам функція.

Роздачу Інтернету можна організувати через командний рядок або за допомогою підключення «comp-comp». У будь-якому варіанті результат буде однаковим.

Головне все виконувати покроково, щоб чогось не пропустити.

Командний рядок

Щоб домогтися потрібного результату, необхідно виконати ряд дій:


Щоб домогтися потрібного результату, необхідно виконати ряд дій:

У деяких випадках користувачам може знадобитися загальний доступ до інформації. Для цього виконуємо наступне:


Для цього виконуємо наступне:

Якщо ви раптом отримали обмежене підключення, а потрібно налаштувати Інтернет для всіх учасників, необхідно виконати кілька рухів:


Якщо ви раптом отримали обмежене підключення, а потрібно налаштувати Інтернет для всіх учасників, необхідно виконати кілька рухів:

Тепер точка доступу розрахована не тільки для комп'ютерів або ноутбуків, але і для телефонів і планшетів.

З'єднання «comp-comp»

Сама процедура проста. Для цього виконуємо наступне:


Для цього виконуємо наступне:

Якщо через деякий час апарат не роздає Інтернет, можливо допоможе перезавантаження обладнання. В іншому випадку перевірте настройки.

програми

Цей спосіб цілком можна назвати одним з найпростіших. Для цього існує маса програм, які викачуються безкоштовно. В цілому робота в подібних програмах зводиться до чотирьох основних дій:

 1. Введення назви.
 2. Вибір безпеки.
 3. Введення ключа.
 4. Вибір з'єднання для виходу в «світову мережу».

Варто відзначити, що, якщо ви задумали подібне провернути за допомогою стаціонарного комп'ютера, він повинен володіти відповідними компонентами. Так, наприклад, звичайна мережева карта не підійде. Задумане вийде здійснити через USB-модем, що підключається до зовнішнього порту.

Сподіваюся, ви зможете легко досягти поставленої мети. Підписуйтесь, і ви завжди знатиме, що робити зі своїм комп'ютером в будь-якій ситуації.

Бездротовими мережами в наш час нікого не здивуєш: Wi-Fi-точка доступу є практично в кожному будинку, і ми успішно використовуємо цю технологію в своїх цілях кожен день. А якщо трапляються моменти, коли під рукою немає роутера, можна роздати мережу з ноутбука. Тут ми розберемо, які є програми для роздачі Wi-Fi з ноутбука з Windows 7. Завдяки такому софту ви легко перетворите свій комп'ютер в справжнісінький роутер.

Існує безліч способів, як роздати мережу з ноутбука:

Далі мова піде саме про третьому пункті - які є програми для роздачі Wi-Fi з ноутбука з Windows 7. Подібних програм дуже багато. Звичайно, вони відрізняються між собою різними властивостями, способами настройки ПК і так далі.

Деякі програми вимагають права адміністратора, інші - ні. Однак працюють вони за схожим принципом і використовують одні і ті ж ресурси. Ще одна якість, яке об'єднує всі подібні програми для роздачі Wi-Fi з Windows 7, полягає в простоті настройки і використання.

Як правило, вся настройка зводиться до кількох кроків:

 1. Призначити ім'я мережі.
 2. Вказати пароль безпеки.
 3. Вибрати активну інтернет-підключення.
 4. Натиснути кнопку для початку роботи - «Start sharing».

Як вибрати програму

Як вже говорилося вище, подібного софта в інтернеті повнісінько. Однак, ми виділимо кілька, які вже перевірені і неодноразово показали стабільність роботи:

 • Connectify.
 • Switch Virtual Router - працює на Windows XP і 7.
 • mHotspot.

Відмінності між цими програмами полягає в додатковому наборі функцій. Наприклад, mHotspot дозволяє відстежувати кількість підключених пристроїв, витраченого трафіку і має досить гнучкі настройки.

Особливість Switch Virtual Router полягає в тому, що її можна застосовувати і для Windows XP, при цьому вона теж має безліч налаштувань і досить широкий ряд функцій, однією з найбільш зручних є можливість автоматичного запуску програми при старті ОС Windows.

Яка програма для роздачі Wi-Fi на Windows 7 буде найбільш зручною в тій чи іншій ситуації - вирішувати вам, враховуючи свої вимоги. На мій погляд, Virtual Router Plus - найбільш «легка» для комп'ютера утиліта, вона не змінює конфігурацію системи і не переналаштовує мережу. Virtual Router Plus безпечна і проста, не переобтяжена зайвими функціями, які тільки сповільнюють роботу.

По суті, Virtual Router Plus просто налаштовує роздачу в командному рядку, автоматично виконуючи дві команди - для створення роздачі і для запуску віртуальної мережі . Висловлюючи свою суб'єктивну думку, можу сказати, що вважаю за краще простоту без надмірностей, і тому віддаю перевагу саме цій програмі. Ви ж, можете використовувати будь-яку із запропонованих утиліт. Налаштовуються вони практично однаково (якщо не говорити про додаткові функції).

Налаштування роздачі

Отже, короткий список найбільш популярних і стабільних утиліт ви вже знаєте. Тепер розглянемо, як налаштовується роздача Wi-Fi c Windows 7: програма Virtual Router Plus буде взята для прикладу.

Отже, відразу скажу, що можна завантажити інсталяційний файл або портативну версію програми, яку навіть не треба встановлювати. Отже, після того як ви запустили програму, вам залишається виконати кілька простих кроків:

 1. У рядку «Network name (SSID)» потрібно написати ім'я створюваної мережі. Ця назва буде відображатися при пошуку точки доступу, і до нього треба буде підключатися. По суті, ця назва вашого віртуального роутера.
 2. Password - в цьому рядку ви вказуєте пароль безпеки. Його потрібно буде вводити при підключенні до віртуальної мережі.
 3. Shared connection - тут треба вказати активне підключення до інтернету. Як правило, програма сама автоматично розпізнає потрібне підключення, але якщо це не відбулося, то натисніть кнопку «Оновити» (вона має позначення у вигляді двох стрілок, протилежно спрямованих один одному).

Але, що робити якщо подібного обладнання не передбачено?
А що робити, якщо вам терміново необхідно встановити зв'язок з новим компонентом або відкрити доступ до Інтернету?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью