• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Тізерна реклама. Плюси і мінуси реклами в тизерних мережах

 1. Тізерна реклама. Плюси і мінуси реклами в тизерних мережах Тізерна реклама в наші дні стала одним...
 2. Як еволюціонувала тізерна реклама
 3. Що таке тізерна мережу?
 4. Плюси реклами в тизерних мережах
 5. Мінуси тізерній реклами
 6. Які ще бувають актуальні тизерну мережі для рекламодавців?
 7. Приклади успішної тізерній реклами в інтернеті
 8. Тізерна реклама. Плюси і мінуси реклами в тизерних мережах
 9. Що таке тізерна реклама?
 10. Як еволюціонувала тізерна реклама
 11. Що таке тізерна мережу?
 12. Плюси реклами в тизерних мережах
 13. Мінуси тізерній реклами
 14. Які ще бувають актуальні тизерну мережі для рекламодавців?
 15. Приклади успішної тізерній реклами в інтернеті
 16. Тізерна реклама. Плюси і мінуси реклами в тизерних мережах
 17. Що таке тізерна реклама?
 18. Як еволюціонувала тізерна реклама
 19. Що таке тізерна мережу?
 20. Плюси реклами в тизерних мережах
 21. Мінуси тізерній реклами
 22. Які ще бувають актуальні тизерну мережі для рекламодавців?
 23. Приклади успішної тізерній реклами в інтернеті
 24. Тізерна реклама. Плюси і мінуси реклами в тизерних мережах
 25. Що таке тізерна реклама?
 26. Як еволюціонувала тізерна реклама
 27. Що таке тізерна мережу?
 28. Плюси реклами в тизерних мережах
 29. Мінуси тізерній реклами
 30. Які ще бувають актуальні тизерну мережі для рекламодавців?
 31. Приклади успішної тізерній реклами в інтернеті

Тізерна реклама. Плюси і мінуси реклами в тизерних мережах

Тізерна реклама в наші дні стала одним з найпопулярніших засобів просування товарів і послуг в інтернеті, починаючи з біологічно активних добавок і закінчуючи курсами акторської майстерності і продажем нерухомості. Слово «тизер» чули напевно все, крім тих, хто взагалі жодного разу не виходив в інтернет. Однак що ж це таке насправді, мало хто знає. За запитом «що таке тізерна реклама в інтернеті» один лише Яндекс видає 81 000 000 результатів!

Але чіткий, лаконічний відповідь і в цьому випадку отримати досить проблематично: основна маса матеріалів на цю тему лише дезорієнтує читача. Давайте, нарешті, розберемося, що ж таке тизерну реклама для сайту, які плюси, мінуси та підводні камені її використання.

Що таке тізерна реклама?

Щоб відповісти на питання, що таке тизерну реклама, для початку потрібно розповісти, що ж собою являє сам тизер. Слово «тизер» походить від англійського дієслова «tease», що перекладається на російську мову як «дражнити». Дражнити - якраз і є основне завдання рекламного оголошення цього типу. Якщо говорити в загальному, тизер - це рекламне повідомлення виду картинка + посилання + заголовок, який привертає і інтригує користувача. Тізерна реклама повинна пробуджувати інтерес, а значить, і бажання клікнути по тізерного оголошенню, щоб перейти на сайт рекламодавця.

Як еволюціонувала тізерна реклама

Тізерна реклама - винахід далеко не нове, зародилася вона задовго до появи інтернету. Ось, наприклад, журнальне оголошення-тизер, опубліковане в далекому 1920 році і рекламує ще німий чорно-білий фільм «The Idol Dancer».

Ось, наприклад, журнальне оголошення-тизер, опубліковане в далекому 1920 році і рекламує ще німий чорно-білий фільм «The Idol Dancer»

Джерело зображення wikimedia.org

Цей плакат без сумніву можна вважати предком сучасної тізерній реклами. Як бачите, тут не вказано ні назва фільму, ні то, коли і де його будуть демонструвати. Зате є такі привабливі для публіки слова, як «Ніколи раніше ви не бачили такої героїні. Новий ВЕЛИКИЙ Перший Національний Спеціальний показ ». Ці прийоми досі стоять на озброєнні у тізермейкеров, що створюють тизерну оголошення для рекламних мереж.

Тізерній рекламою стали називати всю рекламу, яка працювала на інтризі. Ось так красиво, наприклад, шведський автовиробник Volvo вирішив подражнити покупців, продемонструвавши лише обриси свого нового представницького седана S90.

Ось так красиво, наприклад, шведський автовиробник Volvo вирішив подражнити покупців, продемонструвавши лише обриси свого нового представницького седана S90

Джерело зображення www.themotorreport.com.au

Сучасна тізерна реклама такою строгістю і красою не відрізняється, але вона зберегла головне - гру на цікавості, допитливості користувача. У наші дні, коли використовують вислови на кшталт «якісна тізерна реклама», мають на увазі такий формат оголошень-дражнилок:

Джерело зображення directadvert.ru

Всі напевно бачили подібні рекламні оголошення з картинкою і буквально одним реченням тексту. Як правило, вони розташовуються внизу, під контентом, або збоку на сторінці.

Чому ж тизери так популярні і у читачів, і у рекламодавців? Наприклад, під фотографією з різноманітними кондитерськими виробами написано: «Вчені назвали солодкість, яка зупиняє розвиток захворювань мозку». Ми поняття не маємо, про що йде мова. Що це за чудодійний засіб? Це шоколад, якась цукерка, особливий рецепт яблучного пирога або взагалі древнекитайская карамель з водоростей? І ось саме це бажання дізнатися подробиці і змушує читача кликати по тізерній рекламі, переходити на сайт рекламодавця і приносити своїми діями дохід сайту-партнеру.

Що таке тізерна мережу?

Тизерну мережу можна охарактеризувати як платформу, яка є посередником між продавцем трафіку і рекламодавцем. Правда, на простому «звідництві» робота системи не закінчується. Платформа робить так, щоб процес взаємодії двох зацікавлених у співпраці сторін проходив максимально просто, комфортно і вигідно як для перших, так і для других. А ще тизерну мережі допомагають контентним проектам обмінюватися трафіком. Наприклад, більше 10 років успішно функціонує безкоштовна некомерційна обмінна мережа NNN ( http://www.nnn.ru ). Принцип її роботи простий до неподобства. Ви завантажуєте свої новинні рекламні матеріали в мережу. Вони транслюватимуться на сайтах-партнерах. Натомість на власний сайт встановлюєте код, який буде показувати інформаційні матеріали інших учасників мережі. Відвідувачі вашої майданчики клацають по оголошенням, розміщеним в новинному блоці, а натомість на ваш сайт приходять нові відвідувачі по вашим тізерного оголошеннях.

Якщо ви - рекламодавець і хочете, щоб ваша реклама в тизерних мережах була помічена і привернула потенційних покупців, вам досить просто зареєструватися в тізерній мережі і виконати парочку нехитрих операцій. Як приклад розглянемо популярну платформу Directadvert.

Для того щоб зареєструватися в тізерній мережі Directadvert.ru, досить лише ввести ваш e-mail в спеціальну реєстраційну форму. Після цього ви потрапите в особистий кабінет, де зможете спробувати створити свій перший тізерного оголошення. Для цього потрібно підібрати картинку (мінімальний розмір - 300х300 pix), придумати заголовок (його максимальна довжина системно обмежується 75 знаками) і анонс (він не обов'язковий, але це поле не варто залишати без уваги - на анонс відводиться 150 знаків, і в ньому можна розмістити ту інформацію, яка не увійшла в заголовок). Готово! Далі налаштовуєте параметри рекламної кампанії: вказуєте час трансляції, якщо це необхідно, ставите обмеження на кількість переходів на добу (або встановлюєте бюджет кампанії) по буднях і у вихідні і так далі. Тут же поруч є націлювання. Можна старгетіровать кампанію на потрібний вам географічний регіон, вид пристрою (комп'ютер або смартфон) і навіть на оператора зв'язку.

Власне, на цьому майже все. Після того, як ваше оголошення перевірить модератор, воно почне транслюватися на сайтах-партнерах. Далі система вже сама підбере майданчика для розміщення реклами, які забезпечать вашому оголошенню максимальну ефективність з точки зору залучення публіки. У Directadvert налічується більше 15 000 якісних майданчиків з активною і платоспроможною аудиторією. Щомісячний охоплення мережі становить 200 000 000 чоловік. Це більше населення всієї нашої країни! Так що не сумнівайтеся - ви обов'язково знайдете свого покупця.

Якщо ж ви хочете монетизувати свій сайт, зробити це буде навіть простіше, ніж запустити тизерну рекламну кампанію. Вам достатньо зареєструватися в тізерній мережі і вибрати рекламні блоки, які підходять вашому сайту по оформленню. Поставити тизерну рекламу на сайт елементарно - копіюйте наданий тізерній мережею код і вставляйте його в відповідне місце сторінок свого проекту. Ось і все - далі справа піде по накатаній: виплати проводяться автоматично 2 рази в місяць (в середині і в кінці місяця). Мінімальна сума для виведення становить 100 рублів на WMR-гаманець, 600 рублів - на пластикову карту і 10 000 рублів за безготівковим розрахунком.

Плюси реклами в тизерних мережах

 1. Низькі ціни для рекламодавців.

  Тизер реклама - чи не найдоступніший за ціною рекламний механізм в інтернеті. Так, при оплаті за кліки вартість одного переходу в середньому коливатиметься від 40 копійок до 15 рублів. Якщо взяти для порівняння інший популярний рекламний сервіс - Яндекс.Директ - то тут ціни, навпаки, стартують з 15 рублів і можуть доходити до 100 і вище рублів за один перехід. Ціни на банерну рекламу взагалі невиправдано високі: кліків по такій рекламі відбувається мало, медійка користується попитом тільки у великих рекламодавців, яким важливі іміджеві розміщення.

 2. Тизер підходить майже для будь-яких видів товарів і послуг.

  У того ж Яндекс.Директа та інших рекламних сервісів існує чимало обмежень щодо тематики рекламованих послуг. А ось тизерну мережі дозволяють просувати майже все, що завгодно, за винятком хіба що заборонених законом речей. Правда, у конкретних платформ є свої заборони, але вони набагато менш суворі, ніж у інших рекламних сервісів.

 3. Не потрібно витрачатися на створення самої реклами.

  Як ми вже розповідали вище, функціонал тизерних мереж дозволяє створювати оголошення прямо в особистому кабінеті, для цього потрібно лише підібрати відповідну картинку і придумати хороший заголовок. Не потрібно наймати ні дизайнера, ні копірайтера. А ось спробуйте власними руками намалювати рекламний банер або написати продає статтю! Навіть якщо ви і впораєтеся з цим завданням, то без володіння потрібними навичками вб'єте на це багато часу, при цьому дуже малоймовірно, що отримаєте гарантовано позитивний результат. Так що, крім в цілому набагато більш низьких цін на тизерну рекламу, ви заощадите ще й на її виробництві.

 4. Простота.

  Раніше ми докладно зупинялися на тому, як саме влаштована робота тизерних мереж і з точки зору рекламодавця, і з позиції власника сайту. Додамо лише одне - і для того, щоб запустити тизерну рекламну кампанію, і для того, щоб монетизувати з її допомогою свій майданчик, вам не знадобляться будь-які професійні навички і вміння. Та й часу необхідні дії займають буквально хвилини.

 5. Орієнтування.

  Реклама приносить дохід тільки тоді, коли вона знаходить потрібну аудиторію. Ви можете скільки завгодно довго і люто рекламувати валокордин серед підлітків - його продажу від цього не піднімуться. Так що будь-яка рекламна кампанія - хоч тізерна, хоч банерна, хоч вірусна, із залученням популярних влогеров, завжди повинна бути націлена саме на ту аудиторію, яка потребує ваш товар або послугу і може собі їх дозволити. Тизерну мережі надають відмінні інструменти для роботи, за допомогою яких всі налаштування можна зробити за пару хвилин.

 6. Висока ефективність.

  Тізерна реклама в цілому є вкрай ефективним механізмом залучення потенційних клієнтів, її собівартість дуже низька. Не менш ефективні тизерну мережі і з точки зору заробітку для власників сайтів. Як показує практика, тизерний блок сумарно приносить більше доходу видавцеві, ніж великий і дорогий банер. На площі, займаної одним середньостатистичним банером, помістяться як мінімум п'ять тізерів. Та й клацають по ним набагато частіше.

Мінуси тізерній реклами

 1. Не підходить для просування товарів немасову споживання.

  Вище, в перевагах тізерній реклами, ми вказували то, що вона підходить для майже будь-яких видів товарів і послуг. Однак не варто забувати, що тизер - це інструмент для залучення натовпу. Тому він відмінно підходить для просування таких популярних продуктів масового споживання, як косметика, товари для здоров'я, одяг і взуття, гаджети і навіть нерухомість. Якщо товар коштує стільки, скільки не шкода витратити на нього клікнувши на тизер користувачеві, якщо цю покупку можна буде легко віднести до розряду спонтанних - значить, тізерна реклама буде ідеальним засобом просування. Якщо ж товар - нішевий, потрібен далеко не всім і стоїть як цегельний завод - то про тізерній рекламі краще забути, більш ефективно буде розміщення в контексті. Не радимо рекламувати в тизерних мережах, наприклад, бетономішалки, запчастини до спецтехніки або зварювальне обладнання.

 2. Є ризик накрутки кліків.

  Власне, це не можна назвати специфічним мінусом тізерній реклами - недобросовісні власники рекламних площадок можуть і по банерах спеціально накликати, щоб швидше відбити бюджет і знайти нового рекламодавця, на якому вдасться заробити таким же шахрайським способом. Однак, мабуть, скликаючи по тізера робляться найчастіше. Головний і чи не єдиний спосіб боротьби з цією проблемою - професійна і авторитетна тізерна мережу, яка дорожить своєю репутацією. Такі компанії стежать за чистотою майданчиків, на яких вони розміщують свої тизери, і вчасно блокують недобросовісних партнерів.

 3. «Холодний» трафік.

  Тізерна реклама - це загадка, яка може привернути увагу багатьох користувачів. На жаль, чимала частина аудиторії, клікнувши по тизер і перейшла на сайт рекламодавця, залишає його в ту ж саму секунду, як тільки дізнається відповідь на цю загадку. Так що не варто думати, що тизери - це якась панацея, яка автоматично підвищить ваші продажі до небес. Вони можуть залучити потенційних клієнтів, але ось чи зроблять вони покупку - це вже залежить від вас. Тому важливо надати якісну і привабливу лендінговую сторінку, на яку буде потрапляти людина, клікнула на вашу тизер. Ну і, звичайно ж, сам товар і його ціна теж дуже важливі.

Які ще бувають актуальні тизерну мережі для рекламодавців?

 1. Тематичні тизерну мережі - мережі, які працюють виключно з однією-єдиною тематикою. Наприклад, це можуть бути автомобілі, нерухомість, банківські послуги або жіночі теми. Тут покупці можуть придбати відповідний тематичний трафік. Тематичність можна назвати і перевагою, і недоліком таких мереж - так, трафік тут однорідний і цільової, але тільки одного виду, що обмежує цільову аудиторію. Вони добре підходять для строго спеціалізованих товарів. Наприклад, тізерна мережу Драйвнетворк ( http://www.drivenetwork.ru ) Буде відмінною підмогою для рекламодавців, яким важливо просувати свої товари та послуги серед автомобілістів.
 2. Інформаційні: засоби масової інформації завжди гостро потребують трафіку, тому охоче реєструються в тизерних мережах. Всілякі оголошення в дусі «Викапана мама: Віторган вперше показав обличчя сина» або «На дні Чорного моря знайшли скарби Криму в затонулому кораблі» - це якраз робота інформаційних тизерних мереж. Хоча і серед учасників універсальних мереж ЗМІ зустрічаються часто. Вони дають ЗМІ вихід на нову аудиторію, нових читачів, тому тизерну блоки можна побачити як на сторінках серйозних ділових видань, так і в жовтій пресі, яка любить розповідати чутки і плітки про зірок.
 3. Рекомендаційні сервіси: незвичайний вид тизерних мереж, який об'єднує в собі можливості з обміну трафіком, монетизації та поліпшення поведінкових показників аудиторії. Наприклад, сервіс Жирафф ( https://www.giraff.io ) Пропонує своїм учасникам дуже корисні функції редакційної та social-аналітики. Така мережа (крім традиційних можливостей монетизації або реклами) дозволяє збільшити глибину і час перегляду сайту за допомогою персональних рекомендацій матеріалів кожному читачеві.

Приклади успішної тізерній реклами в інтернеті

А тепер від слів перейдемо до справи і розглянемо приклади рекламних оголошень в тизерних мережах. В цілому тизери можна розділити на дві великі групи - новинні і рекламні. Новинні тизери нічого не продають, вони пропонують читачеві цікаву інформацію, яку можна прочитати на сайті-партнері тізерній мережі. Користувач бачить тизер буквально секунду, і є тільки ця сама секунда, щоб зацікавити читача, змусити його клікнути. Люди втомилися від банальностей. Людська психологія така, що її залучають крайності - жахливе і прекрасне, сумне і сміховинні, корисне і шкідливе і так далі.

Ось, наприклад:

Джерело зображення directadvert.ru

Помер улюблений актор - сумно. Зовсім ще молода і прекрасна королева краси померла від страшної хвороби - просто кошмар! Улюблена усіма Алла Борисівна, хай вибачать мене боги, все ж вже не дівчинка, і фото підібрано так, щоб підкреслити це (горби на обличчі, розпатлане волосся, сумно опущені очі, наче сама співачка сумує за минулої молодості, та ще якщо уявити її в купальнику на пляжі). Так що цей тизер теж підігріває цікавість читачів, вони очікують чогось незвичайного і готові до жахливого.

Розглянемо наступні приклади новинний тізерній реклами:

Розглянемо наступні приклади новинний тізерній реклами:

Джерело зображення directadvert.ru

Всі люблять радянські комедії, вони асоціюються з чимось добрим і веселим, їх переглядають багато разів. Тому дуже цікаво дізнатися, що ж це за ляпи, які ми не змогли помітити самі.

Новина про «п'яного хлопця» мало кого змогла залишити байдужим: смерть дитини - це страшне горе, і людей дуже хвилює все, що пов'язано з цим жорстоким подією.

Дівчата так влаштовані, що хочуть бути стильними і красивими. Звичайно ж, тизер, який обіцяє розкрити секрети стилю, буде мати успіх!

З товарними тизерами все простіше. Головне правило - не перебільшуйте сильно гідності товарів, не вводьте в оману користувачів. Адже людина, яка перейшла на сайт рекламодавця і зрозумів, що його обдурили, ніколи не стане лояльним клієнтом. Поважайте того, хто в недалекому майбутньому може стати джерелом вашого доходу! Нижче - приклади вдалих рекламних тізерів.

Джерело зображення directadvert.ru

Тепер давайте поговоримо окремо про ілюстрації до тізера, адже саме вони в першу чергу приваблюють погляд користувачів і змушують їх зупинитися і прочитати, що ж там таке написано під цією картинкою.

Тізерна реклама. Плюси і мінуси реклами в тизерних мережах

Тізерна реклама в наші дні стала одним з найпопулярніших засобів просування товарів і послуг в інтернеті, починаючи з біологічно активних добавок і закінчуючи курсами акторської майстерності і продажем нерухомості. Слово «тизер» чули напевно все, крім тих, хто взагалі жодного разу не виходив в інтернет. Однак що ж це таке насправді, мало хто знає. За запитом «що таке тізерна реклама в інтернеті» один лише Яндекс видає 81 000 000 результатів!

Але чіткий, лаконічний відповідь і в цьому випадку отримати досить проблематично: основна маса матеріалів на цю тему лише дезорієнтує читача. Давайте, нарешті, розберемося, що ж таке тизерну реклама для сайту, які плюси, мінуси та підводні камені її використання.

Що таке тізерна реклама?

Щоб відповісти на питання, що таке тизерну реклама, для початку потрібно розповісти, що ж собою являє сам тизер. Слово «тизер» походить від англійського дієслова «tease», що перекладається на російську мову як «дражнити». Дражнити - якраз і є основне завдання рекламного оголошення цього типу. Якщо говорити в загальному, тизер - це рекламне повідомлення виду картинка + посилання + заголовок, який привертає і інтригує користувача. Тізерна реклама повинна пробуджувати інтерес, а значить, і бажання клікнути по тізерного оголошенню, щоб перейти на сайт рекламодавця.

Як еволюціонувала тізерна реклама

Тізерна реклама - винахід далеко не нове, зародилася вона задовго до появи інтернету. Ось, наприклад, журнальне оголошення-тизер, опубліковане в далекому 1920 році і рекламує ще німий чорно-білий фільм «The Idol Dancer».

Ось, наприклад, журнальне оголошення-тизер, опубліковане в далекому 1920 році і рекламує ще німий чорно-білий фільм «The Idol Dancer»

Джерело зображення wikimedia.org

Цей плакат без сумніву можна вважати предком сучасної тізерній реклами. Як бачите, тут не вказано ні назва фільму, ні то, коли і де його будуть демонструвати. Зате є такі привабливі для публіки слова, як «Ніколи раніше ви не бачили такої героїні. Новий ВЕЛИКИЙ Перший Національний Спеціальний показ ». Ці прийоми досі стоять на озброєнні у тізермейкеров, що створюють тизерну оголошення для рекламних мереж.

Тізерній рекламою стали називати всю рекламу, яка працювала на інтризі. Ось так красиво, наприклад, шведський автовиробник Volvo вирішив подражнити покупців, продемонструвавши лише обриси свого нового представницького седана S90.

Ось так красиво, наприклад, шведський автовиробник Volvo вирішив подражнити покупців, продемонструвавши лише обриси свого нового представницького седана S90

Джерело зображення www.themotorreport.com.au

Сучасна тізерна реклама такою строгістю і красою не відрізняється, але вона зберегла головне - гру на цікавості, допитливості користувача. У наші дні, коли використовують вислови на кшталт «якісна тізерна реклама», мають на увазі такий формат оголошень-дражнилок:

Джерело зображення directadvert.ru

Всі напевно бачили подібні рекламні оголошення з картинкою і буквально одним реченням тексту. Як правило, вони розташовуються внизу, під контентом, або збоку на сторінці.

Чому ж тизери так популярні і у читачів, і у рекламодавців? Наприклад, під фотографією з різноманітними кондитерськими виробами написано: «Вчені назвали солодкість, яка зупиняє розвиток захворювань мозку». Ми поняття не маємо, про що йде мова. Що це за чудодійний засіб? Це шоколад, якась цукерка, особливий рецепт яблучного пирога або взагалі древнекитайская карамель з водоростей? І ось саме це бажання дізнатися подробиці і змушує читача кликати по тізерній рекламі, переходити на сайт рекламодавця і приносити своїми діями дохід сайту-партнеру.

Що таке тізерна мережу?

Тизерну мережу можна охарактеризувати як платформу, яка є посередником між продавцем трафіку і рекламодавцем. Правда, на простому «звідництві» робота системи не закінчується. Платформа робить так, щоб процес взаємодії двох зацікавлених у співпраці сторін проходив максимально просто, комфортно і вигідно як для перших, так і для других. А ще тизерну мережі допомагають контентним проектам обмінюватися трафіком. Наприклад, більше 10 років успішно функціонує безкоштовна некомерційна обмінна мережа NNN ( http://www.nnn.ru ). Принцип її роботи простий до неподобства. Ви завантажуєте свої новинні рекламні матеріали в мережу. Вони транслюватимуться на сайтах-партнерах. Натомість на власний сайт встановлюєте код, який буде показувати інформаційні матеріали інших учасників мережі. Відвідувачі вашої майданчики клацають по оголошенням, розміщеним в новинному блоці, а натомість на ваш сайт приходять нові відвідувачі по вашим тізерного оголошеннях.

Якщо ви - рекламодавець і хочете, щоб ваша реклама в тизерних мережах була помічена і привернула потенційних покупців, вам досить просто зареєструватися в тізерній мережі і виконати парочку нехитрих операцій. Як приклад розглянемо популярну платформу Directadvert.

Для того щоб зареєструватися в тізерній мережі Directadvert.ru, досить лише ввести ваш e-mail в спеціальну реєстраційну форму. Після цього ви потрапите в особистий кабінет, де зможете спробувати створити свій перший тізерного оголошення. Для цього потрібно підібрати картинку (мінімальний розмір - 300х300 pix), придумати заголовок (його максимальна довжина системно обмежується 75 знаками) і анонс (він не обов'язковий, але це поле не варто залишати без уваги - на анонс відводиться 150 знаків, і в ньому можна розмістити ту інформацію, яка не увійшла в заголовок). Готово! Далі налаштовуєте параметри рекламної кампанії: вказуєте час трансляції, якщо це необхідно, ставите обмеження на кількість переходів на добу (або встановлюєте бюджет кампанії) по буднях і у вихідні і так далі. Тут же поруч є націлювання. Можна старгетіровать кампанію на потрібний вам географічний регіон, вид пристрою (комп'ютер або смартфон) і навіть на оператора зв'язку.

Власне, на цьому майже все. Після того, як ваше оголошення перевірить модератор, воно почне транслюватися на сайтах-партнерах. Далі система вже сама підбере майданчика для розміщення реклами, які забезпечать вашому оголошенню максимальну ефективність з точки зору залучення публіки. У Directadvert налічується більше 15 000 якісних майданчиків з активною і платоспроможною аудиторією. Щомісячний охоплення мережі становить 200 000 000 чоловік. Це більше населення всієї нашої країни! Так що не сумнівайтеся - ви обов'язково знайдете свого покупця.

Якщо ж ви хочете монетизувати свій сайт, зробити це буде навіть простіше, ніж запустити тизерну рекламну кампанію. Вам достатньо зареєструватися в тізерній мережі і вибрати рекламні блоки, які підходять вашому сайту по оформленню. Поставити тизерну рекламу на сайт елементарно - копіюйте наданий тізерній мережею код і вставляйте його в відповідне місце сторінок свого проекту. Ось і все - далі справа піде по накатаній: виплати проводяться автоматично 2 рази в місяць (в середині і в кінці місяця). Мінімальна сума для виведення становить 100 рублів на WMR-гаманець, 600 рублів - на пластикову карту і 10 000 рублів за безготівковим розрахунком.

Плюси реклами в тизерних мережах

 1. Низькі ціни для рекламодавців.

  Тизер реклама - чи не найдоступніший за ціною рекламний механізм в інтернеті. Так, при оплаті за кліки вартість одного переходу в середньому коливатиметься від 40 копійок до 15 рублів. Якщо взяти для порівняння інший популярний рекламний сервіс - Яндекс.Директ - то тут ціни, навпаки, стартують з 15 рублів і можуть доходити до 100 і вище рублів за один перехід. Ціни на банерну рекламу взагалі невиправдано високі: кліків по такій рекламі відбувається мало, медійка користується попитом тільки у великих рекламодавців, яким важливі іміджеві розміщення.

 2. Тизер підходить майже для будь-яких видів товарів і послуг.

  У того ж Яндекс.Директа та інших рекламних сервісів існує чимало обмежень щодо тематики рекламованих послуг. А ось тизерну мережі дозволяють просувати майже все, що завгодно, за винятком хіба що заборонених законом речей. Правда, у конкретних платформ є свої заборони, але вони набагато менш суворі, ніж у інших рекламних сервісів.

 3. Не потрібно витрачатися на створення самої реклами.

  Як ми вже розповідали вище, функціонал тизерних мереж дозволяє створювати оголошення прямо в особистому кабінеті, для цього потрібно лише підібрати відповідну картинку і придумати хороший заголовок. Не потрібно наймати ні дизайнера, ні копірайтера. А ось спробуйте власними руками намалювати рекламний банер або написати продає статтю! Навіть якщо ви і впораєтеся з цим завданням, то без володіння потрібними навичками вб'єте на це багато часу, при цьому дуже малоймовірно, що отримаєте гарантовано позитивний результат. Так що, крім в цілому набагато більш низьких цін на тизерну рекламу, ви заощадите ще й на її виробництві.

 4. Простота.

  Раніше ми докладно зупинялися на тому, як саме влаштована робота тизерних мереж і з точки зору рекламодавця, і з позиції власника сайту. Додамо лише одне - і для того, щоб запустити тизерну рекламну кампанію, і для того, щоб монетизувати з її допомогою свій майданчик, вам не знадобляться будь-які професійні навички і вміння. Та й часу необхідні дії займають буквально хвилини.

 5. Орієнтування.

  Реклама приносить дохід тільки тоді, коли вона знаходить потрібну аудиторію. Ви можете скільки завгодно довго і люто рекламувати валокордин серед підлітків - його продажу від цього не піднімуться. Так що будь-яка рекламна кампанія - хоч тізерна, хоч банерна, хоч вірусна, із залученням популярних влогеров, завжди повинна бути націлена саме на ту аудиторію, яка потребує ваш товар або послугу і може собі їх дозволити. Тизерну мережі надають відмінні інструменти для роботи, за допомогою яких всі налаштування можна зробити за пару хвилин.

 6. Висока ефективність.

  Тізерна реклама в цілому є вкрай ефективним механізмом залучення потенційних клієнтів, її собівартість дуже низька. Не менш ефективні тизерну мережі і з точки зору заробітку для власників сайтів. Як показує практика, тизерний блок сумарно приносить більше доходу видавцеві, ніж великий і дорогий банер. На площі, займаної одним середньостатистичним банером, помістяться як мінімум п'ять тізерів. Та й клацають по ним набагато частіше.

Мінуси тізерній реклами

 1. Не підходить для просування товарів немасову споживання.

  Вище, в перевагах тізерній реклами, ми вказували то, що вона підходить для майже будь-яких видів товарів і послуг. Однак не варто забувати, що тизер - це інструмент для залучення натовпу. Тому він відмінно підходить для просування таких популярних продуктів масового споживання, як косметика, товари для здоров'я, одяг і взуття, гаджети і навіть нерухомість. Якщо товар коштує стільки, скільки не шкода витратити на нього клікнувши на тизер користувачеві, якщо цю покупку можна буде легко віднести до розряду спонтанних - значить, тізерна реклама буде ідеальним засобом просування. Якщо ж товар - нішевий, потрібен далеко не всім і стоїть як цегельний завод - то про тізерній рекламі краще забути, більш ефективно буде розміщення в контексті. Не радимо рекламувати в тизерних мережах, наприклад, бетономішалки, запчастини до спецтехніки або зварювальне обладнання.

 2. Є ризик накрутки кліків.

  Власне, це не можна назвати специфічним мінусом тізерній реклами - недобросовісні власники рекламних площадок можуть і по банерах спеціально накликати, щоб швидше відбити бюджет і знайти нового рекламодавця, на якому вдасться заробити таким же шахрайським способом. Однак, мабуть, скликаючи по тізера робляться найчастіше. Головний і чи не єдиний спосіб боротьби з цією проблемою - професійна і авторитетна тізерна мережу, яка дорожить своєю репутацією. Такі компанії стежать за чистотою майданчиків, на яких вони розміщують свої тизери, і вчасно блокують недобросовісних партнерів.

 3. «Холодний» трафік.

  Тізерна реклама - це загадка, яка може привернути увагу багатьох користувачів. На жаль, чимала частина аудиторії, клікнувши по тизер і перейшла на сайт рекламодавця, залишає його в ту ж саму секунду, як тільки дізнається відповідь на цю загадку. Так що не варто думати, що тизери - це якась панацея, яка автоматично підвищить ваші продажі до небес. Вони можуть залучити потенційних клієнтів, але ось чи зроблять вони покупку - це вже залежить від вас. Тому важливо надати якісну і привабливу лендінговую сторінку, на яку буде потрапляти людина, клікнула на вашу тизер. Ну і, звичайно ж, сам товар і його ціна теж дуже важливі.

Які ще бувають актуальні тизерну мережі для рекламодавців?

 1. Тематичні тизерну мережі - мережі, які працюють виключно з однією-єдиною тематикою. Наприклад, це можуть бути автомобілі, нерухомість, банківські послуги або жіночі теми. Тут покупці можуть придбати відповідний тематичний трафік. Тематичність можна назвати і перевагою, і недоліком таких мереж - так, трафік тут однорідний і цільової, але тільки одного виду, що обмежує цільову аудиторію. Вони добре підходять для строго спеціалізованих товарів. Наприклад, тізерна мережу Драйвнетворк ( http://www.drivenetwork.ru ) Буде відмінною підмогою для рекламодавців, яким важливо просувати свої товари та послуги серед автомобілістів.
 2. Інформаційні: засоби масової інформації завжди гостро потребують трафіку, тому охоче реєструються в тизерних мережах. Всілякі оголошення в дусі «Викапана мама: Віторган вперше показав обличчя сина» або «На дні Чорного моря знайшли скарби Криму в затонулому кораблі» - це якраз робота інформаційних тизерних мереж. Хоча і серед учасників універсальних мереж ЗМІ зустрічаються часто. Вони дають ЗМІ вихід на нову аудиторію, нових читачів, тому тизерну блоки можна побачити як на сторінках серйозних ділових видань, так і в жовтій пресі, яка любить розповідати чутки і плітки про зірок.
 3. Рекомендаційні сервіси: незвичайний вид тизерних мереж, який об'єднує в собі можливості з обміну трафіком, монетизації та поліпшення поведінкових показників аудиторії. Наприклад, сервіс Жирафф ( https://www.giraff.io ) Пропонує своїм учасникам дуже корисні функції редакційної та social-аналітики. Така мережа (крім традиційних можливостей монетизації або реклами) дозволяє збільшити глибину і час перегляду сайту за допомогою персональних рекомендацій матеріалів кожному читачеві.

Приклади успішної тізерній реклами в інтернеті

А тепер від слів перейдемо до справи і розглянемо приклади рекламних оголошень в тизерних мережах. В цілому тизери можна розділити на дві великі групи - новинні і рекламні. Новинні тизери нічого не продають, вони пропонують читачеві цікаву інформацію, яку можна прочитати на сайті-партнері тізерній мережі. Користувач бачить тизер буквально секунду, і є тільки ця сама секунда, щоб зацікавити читача, змусити його клікнути. Люди втомилися від банальностей. Людська психологія така, що її залучають крайності - жахливе і прекрасне, сумне і сміховинні, корисне і шкідливе і так далі.

Ось, наприклад:

Джерело зображення directadvert.ru

Помер улюблений актор - сумно. Зовсім ще молода і прекрасна королева краси померла від страшної хвороби - просто кошмар! Улюблена усіма Алла Борисівна, хай вибачать мене боги, все ж вже не дівчинка, і фото підібрано так, щоб підкреслити це (горби на обличчі, розпатлане волосся, сумно опущені очі, наче сама співачка сумує за минулої молодості, та ще якщо уявити її в купальнику на пляжі). Так що цей тизер теж підігріває цікавість читачів, вони очікують чогось незвичайного і готові до жахливого.

Розглянемо наступні приклади новинний тізерній реклами:

Розглянемо наступні приклади новинний тізерній реклами:

Джерело зображення directadvert.ru

Всі люблять радянські комедії, вони асоціюються з чимось добрим і веселим, їх переглядають багато разів. Тому дуже цікаво дізнатися, що ж це за ляпи, які ми не змогли помітити самі.

Новина про «п'яного хлопця» мало кого змогла залишити байдужим: смерть дитини - це страшне горе, і людей дуже хвилює все, що пов'язано з цим жорстоким подією.

Дівчата так влаштовані, що хочуть бути стильними і красивими. Звичайно ж, тизер, який обіцяє розкрити секрети стилю, буде мати успіх!

З товарними тизерами все простіше. Головне правило - не перебільшуйте сильно гідності товарів, не вводьте в оману користувачів. Адже людина, яка перейшла на сайт рекламодавця і зрозумів, що його обдурили, ніколи не стане лояльним клієнтом. Поважайте того, хто в недалекому майбутньому може стати джерелом вашого доходу! Нижче - приклади вдалих рекламних тізерів.

Джерело зображення directadvert.ru

Тепер давайте поговоримо окремо про ілюстрації до тізера, адже саме вони в першу чергу приваблюють погляд користувачів і змушують їх зупинитися і прочитати, що ж там таке написано під цією картинкою.

Тізерна реклама. Плюси і мінуси реклами в тизерних мережах

Тізерна реклама в наші дні стала одним з найпопулярніших засобів просування товарів і послуг в інтернеті, починаючи з біологічно активних добавок і закінчуючи курсами акторської майстерності і продажем нерухомості. Слово «тизер» чули напевно все, крім тих, хто взагалі жодного разу не виходив в інтернет. Однак що ж це таке насправді, мало хто знає. За запитом «що таке тізерна реклама в інтернеті» один лише Яндекс видає 81 000 000 результатів!

Але чіткий, лаконічний відповідь і в цьому випадку отримати досить проблематично: основна маса матеріалів на цю тему лише дезорієнтує читача. Давайте, нарешті, розберемося, що ж таке тизерну реклама для сайту, які плюси, мінуси та підводні камені її використання.

Що таке тізерна реклама?

Щоб відповісти на питання, що таке тизерну реклама, для початку потрібно розповісти, що ж собою являє сам тизер. Слово «тизер» походить від англійського дієслова «tease», що перекладається на російську мову як «дражнити». Дражнити - якраз і є основне завдання рекламного оголошення цього типу. Якщо говорити в загальному, тизер - це рекламне повідомлення виду картинка + посилання + заголовок, який привертає і інтригує користувача. Тізерна реклама повинна пробуджувати інтерес, а значить, і бажання клікнути по тізерного оголошенню, щоб перейти на сайт рекламодавця.

Як еволюціонувала тізерна реклама

Тізерна реклама - винахід далеко не нове, зародилася вона задовго до появи інтернету. Ось, наприклад, журнальне оголошення-тизер, опубліковане в далекому 1920 році і рекламує ще німий чорно-білий фільм «The Idol Dancer».

Ось, наприклад, журнальне оголошення-тизер, опубліковане в далекому 1920 році і рекламує ще німий чорно-білий фільм «The Idol Dancer»

Джерело зображення wikimedia.org

Цей плакат без сумніву можна вважати предком сучасної тізерній реклами. Як бачите, тут не вказано ні назва фільму, ні то, коли і де його будуть демонструвати. Зате є такі привабливі для публіки слова, як «Ніколи раніше ви не бачили такої героїні. Новий ВЕЛИКИЙ Перший Національний Спеціальний показ ». Ці прийоми досі стоять на озброєнні у тізермейкеров, що створюють тизерну оголошення для рекламних мереж.

Тізерній рекламою стали називати всю рекламу, яка працювала на інтризі. Ось так красиво, наприклад, шведський автовиробник Volvo вирішив подражнити покупців, продемонструвавши лише обриси свого нового представницького седана S90.

Ось так красиво, наприклад, шведський автовиробник Volvo вирішив подражнити покупців, продемонструвавши лише обриси свого нового представницького седана S90

Джерело зображення www.themotorreport.com.au

Сучасна тізерна реклама такою строгістю і красою не відрізняється, але вона зберегла головне - гру на цікавості, допитливості користувача. У наші дні, коли використовують вислови на кшталт «якісна тізерна реклама», мають на увазі такий формат оголошень-дражнилок:

Джерело зображення directadvert.ru

Всі напевно бачили подібні рекламні оголошення з картинкою і буквально одним реченням тексту. Як правило, вони розташовуються внизу, під контентом, або збоку на сторінці.

Чому ж тизери так популярні і у читачів, і у рекламодавців? Наприклад, під фотографією з різноманітними кондитерськими виробами написано: «Вчені назвали солодкість, яка зупиняє розвиток захворювань мозку». Ми поняття не маємо, про що йде мова. Що це за чудодійний засіб? Це шоколад, якась цукерка, особливий рецепт яблучного пирога або взагалі древнекитайская карамель з водоростей? І ось саме це бажання дізнатися подробиці і змушує читача кликати по тізерній рекламі, переходити на сайт рекламодавця і приносити своїми діями дохід сайту-партнеру.

Що таке тізерна мережу?

Тизерну мережу можна охарактеризувати як платформу, яка є посередником між продавцем трафіку і рекламодавцем. Правда, на простому «звідництві» робота системи не закінчується. Платформа робить так, щоб процес взаємодії двох зацікавлених у співпраці сторін проходив максимально просто, комфортно і вигідно як для перших, так і для других. А ще тизерну мережі допомагають контентним проектам обмінюватися трафіком. Наприклад, більше 10 років успішно функціонує безкоштовна некомерційна обмінна мережа NNN ( http://www.nnn.ru ). Принцип її роботи простий до неподобства. Ви завантажуєте свої новинні рекламні матеріали в мережу. Вони транслюватимуться на сайтах-партнерах. Натомість на власний сайт встановлюєте код, який буде показувати інформаційні матеріали інших учасників мережі. Відвідувачі вашої майданчики клацають по оголошенням, розміщеним в новинному блоці, а натомість на ваш сайт приходять нові відвідувачі по вашим тізерного оголошеннях.

Якщо ви - рекламодавець і хочете, щоб ваша реклама в тизерних мережах була помічена і привернула потенційних покупців, вам досить просто зареєструватися в тізерній мережі і виконати парочку нехитрих операцій. Як приклад розглянемо популярну платформу Directadvert.

Для того щоб зареєструватися в тізерній мережі Directadvert.ru, досить лише ввести ваш e-mail в спеціальну реєстраційну форму. Після цього ви потрапите в особистий кабінет, де зможете спробувати створити свій перший тізерного оголошення. Для цього потрібно підібрати картинку (мінімальний розмір - 300х300 pix), придумати заголовок (його максимальна довжина системно обмежується 75 знаками) і анонс (він не обов'язковий, але це поле не варто залишати без уваги - на анонс відводиться 150 знаків, і в ньому можна розмістити ту інформацію, яка не увійшла в заголовок). Готово! Далі налаштовуєте параметри рекламної кампанії: вказуєте час трансляції, якщо це необхідно, ставите обмеження на кількість переходів на добу (або встановлюєте бюджет кампанії) по буднях і у вихідні і так далі. Тут же поруч є націлювання. Можна старгетіровать кампанію на потрібний вам географічний регіон, вид пристрою (комп'ютер або смартфон) і навіть на оператора зв'язку.

Власне, на цьому майже все. Після того, як ваше оголошення перевірить модератор, воно почне транслюватися на сайтах-партнерах. Далі система вже сама підбере майданчика для розміщення реклами, які забезпечать вашому оголошенню максимальну ефективність з точки зору залучення публіки. У Directadvert налічується більше 15 000 якісних майданчиків з активною і платоспроможною аудиторією. Щомісячний охоплення мережі становить 200 000 000 чоловік. Це більше населення всієї нашої країни! Так що не сумнівайтеся - ви обов'язково знайдете свого покупця.

Якщо ж ви хочете монетизувати свій сайт, зробити це буде навіть простіше, ніж запустити тизерну рекламну кампанію. Вам достатньо зареєструватися в тізерній мережі і вибрати рекламні блоки, які підходять вашому сайту по оформленню. Поставити тизерну рекламу на сайт елементарно - копіюйте наданий тізерній мережею код і вставляйте його в відповідне місце сторінок свого проекту. Ось і все - далі справа піде по накатаній: виплати проводяться автоматично 2 рази в місяць (в середині і в кінці місяця). Мінімальна сума для виведення становить 100 рублів на WMR-гаманець, 600 рублів - на пластикову карту і 10 000 рублів за безготівковим розрахунком.

Плюси реклами в тизерних мережах

 1. Низькі ціни для рекламодавців.

  Тизер реклама - чи не найдоступніший за ціною рекламний механізм в інтернеті. Так, при оплаті за кліки вартість одного переходу в середньому коливатиметься від 40 копійок до 15 рублів. Якщо взяти для порівняння інший популярний рекламний сервіс - Яндекс.Директ - то тут ціни, навпаки, стартують з 15 рублів і можуть доходити до 100 і вище рублів за один перехід. Ціни на банерну рекламу взагалі невиправдано високі: кліків по такій рекламі відбувається мало, медійка користується попитом тільки у великих рекламодавців, яким важливі іміджеві розміщення.

 2. Тизер підходить майже для будь-яких видів товарів і послуг.

  У того ж Яндекс.Директа та інших рекламних сервісів існує чимало обмежень щодо тематики рекламованих послуг. А ось тизерну мережі дозволяють просувати майже все, що завгодно, за винятком хіба що заборонених законом речей. Правда, у конкретних платформ є свої заборони, але вони набагато менш суворі, ніж у інших рекламних сервісів.

 3. Не потрібно витрачатися на створення самої реклами.

  Як ми вже розповідали вище, функціонал тизерних мереж дозволяє створювати оголошення прямо в особистому кабінеті, для цього потрібно лише підібрати відповідну картинку і придумати хороший заголовок. Не потрібно наймати ні дизайнера, ні копірайтера. А ось спробуйте власними руками намалювати рекламний банер або написати продає статтю! Навіть якщо ви і впораєтеся з цим завданням, то без володіння потрібними навичками вб'єте на це багато часу, при цьому дуже малоймовірно, що отримаєте гарантовано позитивний результат. Так що, крім в цілому набагато більш низьких цін на тизерну рекламу, ви заощадите ще й на її виробництві.

 4. Простота.

  Раніше ми докладно зупинялися на тому, як саме влаштована робота тизерних мереж і з точки зору рекламодавця, і з позиції власника сайту. Додамо лише одне - і для того, щоб запустити тизерну рекламну кампанію, і для того, щоб монетизувати з її допомогою свій майданчик, вам не знадобляться будь-які професійні навички і вміння. Та й часу необхідні дії займають буквально хвилини.

 5. Орієнтування.

  Реклама приносить дохід тільки тоді, коли вона знаходить потрібну аудиторію. Ви можете скільки завгодно довго і люто рекламувати валокордин серед підлітків - його продажу від цього не піднімуться. Так що будь-яка рекламна кампанія - хоч тізерна, хоч банерна, хоч вірусна, із залученням популярних влогеров, завжди повинна бути націлена саме на ту аудиторію, яка потребує ваш товар або послугу і може собі їх дозволити. Тизерну мережі надають відмінні інструменти для роботи, за допомогою яких всі налаштування можна зробити за пару хвилин.

 6. Висока ефективність.

  Тізерна реклама в цілому є вкрай ефективним механізмом залучення потенційних клієнтів, її собівартість дуже низька. Не менш ефективні тизерну мережі і з точки зору заробітку для власників сайтів. Як показує практика, тизерний блок сумарно приносить більше доходу видавцеві, ніж великий і дорогий банер. На площі, займаної одним середньостатистичним банером, помістяться як мінімум п'ять тізерів. Та й клацають по ним набагато частіше.

Мінуси тізерній реклами

 1. Не підходить для просування товарів немасову споживання.

  Вище, в перевагах тізерній реклами, ми вказували то, що вона підходить для майже будь-яких видів товарів і послуг. Однак не варто забувати, що тизер - це інструмент для залучення натовпу. Тому він відмінно підходить для просування таких популярних продуктів масового споживання, як косметика, товари для здоров'я, одяг і взуття, гаджети і навіть нерухомість. Якщо товар коштує стільки, скільки не шкода витратити на нього клікнувши на тизер користувачеві, якщо цю покупку можна буде легко віднести до розряду спонтанних - значить, тізерна реклама буде ідеальним засобом просування. Якщо ж товар - нішевий, потрібен далеко не всім і стоїть як цегельний завод - то про тізерній рекламі краще забути, більш ефективно буде розміщення в контексті. Не радимо рекламувати в тизерних мережах, наприклад, бетономішалки, запчастини до спецтехніки або зварювальне обладнання.

 2. Є ризик накрутки кліків.

  Власне, це не можна назвати специфічним мінусом тізерній реклами - недобросовісні власники рекламних площадок можуть і по банерах спеціально накликати, щоб швидше відбити бюджет і знайти нового рекламодавця, на якому вдасться заробити таким же шахрайським способом. Однак, мабуть, скликаючи по тізера робляться найчастіше. Головний і чи не єдиний спосіб боротьби з цією проблемою - професійна і авторитетна тізерна мережу, яка дорожить своєю репутацією. Такі компанії стежать за чистотою майданчиків, на яких вони розміщують свої тизери, і вчасно блокують недобросовісних партнерів.

 3. «Холодний» трафік.

  Тізерна реклама - це загадка, яка може привернути увагу багатьох користувачів. На жаль, чимала частина аудиторії, клікнувши по тизер і перейшла на сайт рекламодавця, залишає його в ту ж саму секунду, як тільки дізнається відповідь на цю загадку. Так що не варто думати, що тизери - це якась панацея, яка автоматично підвищить ваші продажі до небес. Вони можуть залучити потенційних клієнтів, але ось чи зроблять вони покупку - це вже залежить від вас. Тому важливо надати якісну і привабливу лендінговую сторінку, на яку буде потрапляти людина, клікнула на вашу тизер. Ну і, звичайно ж, сам товар і його ціна теж дуже важливі.

Які ще бувають актуальні тизерну мережі для рекламодавців?

 1. Тематичні тизерну мережі - мережі, які працюють виключно з однією-єдиною тематикою. Наприклад, це можуть бути автомобілі, нерухомість, банківські послуги або жіночі теми. Тут покупці можуть придбати відповідний тематичний трафік. Тематичність можна назвати і перевагою, і недоліком таких мереж - так, трафік тут однорідний і цільової, але тільки одного виду, що обмежує цільову аудиторію. Вони добре підходять для строго спеціалізованих товарів. Наприклад, тізерна мережу Драйвнетворк ( http://www.drivenetwork.ru ) Буде відмінною підмогою для рекламодавців, яким важливо просувати свої товари та послуги серед автомобілістів.
 2. Інформаційні: засоби масової інформації завжди гостро потребують трафіку, тому охоче реєструються в тизерних мережах. Всілякі оголошення в дусі «Викапана мама: Віторган вперше показав обличчя сина» або «На дні Чорного моря знайшли скарби Криму в затонулому кораблі» - це якраз робота інформаційних тизерних мереж. Хоча і серед учасників універсальних мереж ЗМІ зустрічаються часто. Вони дають ЗМІ вихід на нову аудиторію, нових читачів, тому тизерну блоки можна побачити як на сторінках серйозних ділових видань, так і в жовтій пресі, яка любить розповідати чутки і плітки про зірок.
 3. Рекомендаційні сервіси: незвичайний вид тизерних мереж, який об'єднує в собі можливості з обміну трафіком, монетизації та поліпшення поведінкових показників аудиторії. Наприклад, сервіс Жирафф ( https://www.giraff.io ) Пропонує своїм учасникам дуже корисні функції редакційної та social-аналітики. Така мережа (крім традиційних можливостей монетизації або реклами) дозволяє збільшити глибину і час перегляду сайту за допомогою персональних рекомендацій матеріалів кожному читачеві.

Приклади успішної тізерній реклами в інтернеті

А тепер від слів перейдемо до справи і розглянемо приклади рекламних оголошень в тизерних мережах. В цілому тизери можна розділити на дві великі групи - новинні і рекламні. Новинні тизери нічого не продають, вони пропонують читачеві цікаву інформацію, яку можна прочитати на сайті-партнері тізерній мережі. Користувач бачить тизер буквально секунду, і є тільки ця сама секунда, щоб зацікавити читача, змусити його клікнути. Люди втомилися від банальностей. Людська психологія така, що її залучають крайності - жахливе і прекрасне, сумне і сміховинні, корисне і шкідливе і так далі.

Ось, наприклад:

Джерело зображення directadvert.ru

Помер улюблений актор - сумно. Зовсім ще молода і прекрасна королева краси померла від страшної хвороби - просто кошмар! Улюблена усіма Алла Борисівна, хай вибачать мене боги, все ж вже не дівчинка, і фото підібрано так, щоб підкреслити це (горби на обличчі, розпатлане волосся, сумно опущені очі, наче сама співачка сумує за минулої молодості, та ще якщо уявити її в купальнику на пляжі). Так що цей тизер теж підігріває цікавість читачів, вони очікують чогось незвичайного і готові до жахливого.

Розглянемо наступні приклади новинний тізерній реклами:

Розглянемо наступні приклади новинний тізерній реклами:

Джерело зображення directadvert.ru

Всі люблять радянські комедії, вони асоціюються з чимось добрим і веселим, їх переглядають багато разів. Тому дуже цікаво дізнатися, що ж це за ляпи, які ми не змогли помітити самі.

Новина про «п'яного хлопця» мало кого змогла залишити байдужим: смерть дитини - це страшне горе, і людей дуже хвилює все, що пов'язано з цим жорстоким подією.

Дівчата так влаштовані, що хочуть бути стильними і красивими. Звичайно ж, тизер, який обіцяє розкрити секрети стилю, буде мати успіх!

З товарними тизерами все простіше. Головне правило - не перебільшуйте сильно гідності товарів, не вводьте в оману користувачів. Адже людина, яка перейшла на сайт рекламодавця і зрозумів, що його обдурили, ніколи не стане лояльним клієнтом. Поважайте того, хто в недалекому майбутньому може стати джерелом вашого доходу! Нижче - приклади вдалих рекламних тізерів.

Джерело зображення directadvert.ru

Тепер давайте поговоримо окремо про ілюстрації до тізера, адже саме вони в першу чергу приваблюють погляд користувачів і змушують їх зупинитися і прочитати, що ж там таке написано під цією картинкою.

Ось три приклади з картинками, зробленими за єдиним шаблоном, - людина крупним планом і нічого зайвого:

Джерело зображення directadvert.ru

Тут є і сміється відома особа, і цілком собі привабливий молодий чоловік, і просто чарівна блакитноока дівчинка. Всі три зображення викликають позитивні емоції у того, хто на них дивиться. А позитивне - це завжди добре. Крім людських облич в якості позитивної «чіпляє» картинки можна використовувати фотографії апетитною їжі, зображення з грошима, красиві пейзажі і багато іншого. Це добре працює, якщо ви робите товарні тизери.

Якщо мова йде про щось, що допомагає вирішувати наболілу проблему, наприклад, позбавитися від зайвої ваги, можна піти від протилежного і розмістити щось «жахливе», скажімо, фотографію великого і товстого живота. Виглядає не дуже естетично, але, як показує практика, за таким тизер клацають з більшою ймовірністю, ніж по тому, на ілюстрації якого зображена бразильська модель з ідеальними формами.

Пам'ятайте: людина, бачачи рекламу, шукає асоціацій з собою, зі своїми проблемами, бідами і радощами. Тому постановочні фото працюють набагато гірше, ніж аматорські. Так, вони менш красиві, менш яскраві, чіткі, але факт залишається фактом - клацають на них частіше. Будьте ближче до своєї цільової аудиторії!

На закінчення залишається підкреслити, що тізерна реклама сама по собі є відмінним інструментом і для просування товарів і послуг в інтернеті, і для монетизації різних проектів і новинних ресурсів. Але, як і будь-яким інструментом, користуватися їй потрібно не бездумно, а з розумом.

Поділіться з друзями

Оцініть статтю

обговорити

Тізерна реклама. Плюси і мінуси реклами в тизерних мережах

Тізерна реклама в наші дні стала одним з найпопулярніших засобів просування товарів і послуг в інтернеті, починаючи з біологічно активних добавок і закінчуючи курсами акторської майстерності і продажем нерухомості. Слово «тизер» чули напевно все, крім тих, хто взагалі жодного разу не виходив в інтернет. Однак що ж це таке насправді, мало хто знає. За запитом «що таке тізерна реклама в інтернеті» один лише Яндекс видає 81 000 000 результатів!

Але чіткий, лаконічний відповідь і в цьому випадку отримати досить проблематично: основна маса матеріалів на цю тему лише дезорієнтує читача. Давайте, нарешті, розберемося, що ж таке тизерну реклама для сайту, які плюси, мінуси та підводні камені її використання.

Що таке тізерна реклама?

Щоб відповісти на питання, що таке тизерну реклама, для початку потрібно розповісти, що ж собою являє сам тизер. Слово «тизер» походить від англійського дієслова «tease», що перекладається на російську мову як «дражнити». Дражнити - якраз і є основне завдання рекламного оголошення цього типу. Якщо говорити в загальному, тизер - це рекламне повідомлення виду картинка + посилання + заголовок, який привертає і інтригує користувача. Тізерна реклама повинна пробуджувати інтерес, а значить, і бажання клікнути по тізерного оголошенню, щоб перейти на сайт рекламодавця.

Як еволюціонувала тізерна реклама

Тізерна реклама - винахід далеко не нове, зародилася вона задовго до появи інтернету. Ось, наприклад, журнальне оголошення-тизер, опубліковане в далекому 1920 році і рекламує ще німий чорно-білий фільм «The Idol Dancer».

Ось, наприклад, журнальне оголошення-тизер, опубліковане в далекому 1920 році і рекламує ще німий чорно-білий фільм «The Idol Dancer»

Джерело зображення wikimedia.org

Цей плакат без сумніву можна вважати предком сучасної тізерній реклами. Як бачите, тут не вказано ні назва фільму, ні то, коли і де його будуть демонструвати. Зате є такі привабливі для публіки слова, як «Ніколи раніше ви не бачили такої героїні. Новий ВЕЛИКИЙ Перший Національний Спеціальний показ ». Ці прийоми досі стоять на озброєнні у тізермейкеров, що створюють тизерну оголошення для рекламних мереж.

Тізерній рекламою стали називати всю рекламу, яка працювала на інтризі. Ось так красиво, наприклад, шведський автовиробник Volvo вирішив подражнити покупців, продемонструвавши лише обриси свого нового представницького седана S90.

Ось так красиво, наприклад, шведський автовиробник Volvo вирішив подражнити покупців, продемонструвавши лише обриси свого нового представницького седана S90

Джерело зображення www.themotorreport.com.au

Сучасна тізерна реклама такою строгістю і красою не відрізняється, але вона зберегла головне - гру на цікавості, допитливості користувача. У наші дні, коли використовують вислови на кшталт «якісна тізерна реклама», мають на увазі такий формат оголошень-дражнилок:

Джерело зображення directadvert.ru

Всі напевно бачили подібні рекламні оголошення з картинкою і буквально одним реченням тексту. Як правило, вони розташовуються внизу, під контентом, або збоку на сторінці.

Чому ж тизери так популярні і у читачів, і у рекламодавців? Наприклад, під фотографією з різноманітними кондитерськими виробами написано: «Вчені назвали солодкість, яка зупиняє розвиток захворювань мозку». Ми поняття не маємо, про що йде мова. Що це за чудодійний засіб? Це шоколад, якась цукерка, особливий рецепт яблучного пирога або взагалі древнекитайская карамель з водоростей? І ось саме це бажання дізнатися подробиці і змушує читача кликати по тізерній рекламі, переходити на сайт рекламодавця і приносити своїми діями дохід сайту-партнеру.

Що таке тізерна мережу?

Тизерну мережу можна охарактеризувати як платформу, яка є посередником між продавцем трафіку і рекламодавцем. Правда, на простому «звідництві» робота системи не закінчується. Платформа робить так, щоб процес взаємодії двох зацікавлених у співпраці сторін проходив максимально просто, комфортно і вигідно як для перших, так і для других. А ще тизерну мережі допомагають контентним проектам обмінюватися трафіком. Наприклад, більше 10 років успішно функціонує безкоштовна некомерційна обмінна мережа NNN ( http://www.nnn.ru ). Принцип її роботи простий до неподобства. Ви завантажуєте свої новинні рекламні матеріали в мережу. Вони транслюватимуться на сайтах-партнерах. Натомість на власний сайт встановлюєте код, який буде показувати інформаційні матеріали інших учасників мережі. Відвідувачі вашої майданчики клацають по оголошенням, розміщеним в новинному блоці, а натомість на ваш сайт приходять нові відвідувачі по вашим тізерного оголошеннях.

Якщо ви - рекламодавець і хочете, щоб ваша реклама в тизерних мережах була помічена і привернула потенційних покупців, вам досить просто зареєструватися в тізерній мережі і виконати парочку нехитрих операцій. Як приклад розглянемо популярну платформу Directadvert.

Для того щоб зареєструватися в тізерній мережі Directadvert.ru, досить лише ввести ваш e-mail в спеціальну реєстраційну форму. Після цього ви потрапите в особистий кабінет, де зможете спробувати створити свій перший тізерного оголошення. Для цього потрібно підібрати картинку (мінімальний розмір - 300х300 pix), придумати заголовок (його максимальна довжина системно обмежується 75 знаками) і анонс (він не обов'язковий, але це поле не варто залишати без уваги - на анонс відводиться 150 знаків, і в ньому можна розмістити ту інформацію, яка не увійшла в заголовок). Готово! Далі налаштовуєте параметри рекламної кампанії: вказуєте час трансляції, якщо це необхідно, ставите обмеження на кількість переходів на добу (або встановлюєте бюджет кампанії) по буднях і у вихідні і так далі. Тут же поруч є націлювання. Можна старгетіровать кампанію на потрібний вам географічний регіон, вид пристрою (комп'ютер або смартфон) і навіть на оператора зв'язку.

Власне, на цьому майже все. Після того, як ваше оголошення перевірить модератор, воно почне транслюватися на сайтах-партнерах. Далі система вже сама підбере майданчика для розміщення реклами, які забезпечать вашому оголошенню максимальну ефективність з точки зору залучення публіки. У Directadvert налічується більше 15 000 якісних майданчиків з активною і платоспроможною аудиторією. Щомісячний охоплення мережі становить 200 000 000 чоловік. Це більше населення всієї нашої країни! Так що не сумнівайтеся - ви обов'язково знайдете свого покупця.

Якщо ж ви хочете монетизувати свій сайт, зробити це буде навіть простіше, ніж запустити тизерну рекламну кампанію. Вам достатньо зареєструватися в тізерній мережі і вибрати рекламні блоки, які підходять вашому сайту по оформленню. Поставити тизерну рекламу на сайт елементарно - копіюйте наданий тізерній мережею код і вставляйте його в відповідне місце сторінок свого проекту. Ось і все - далі справа піде по накатаній: виплати проводяться автоматично 2 рази в місяць (в середині і в кінці місяця). Мінімальна сума для виведення становить 100 рублів на WMR-гаманець, 600 рублів - на пластикову карту і 10 000 рублів за безготівковим розрахунком.

Плюси реклами в тизерних мережах

 1. Низькі ціни для рекламодавців.

  Тизер реклама - чи не найдоступніший за ціною рекламний механізм в інтернеті. Так, при оплаті за кліки вартість одного переходу в середньому коливатиметься від 40 копійок до 15 рублів. Якщо взяти для порівняння інший популярний рекламний сервіс - Яндекс.Директ - то тут ціни, навпаки, стартують з 15 рублів і можуть доходити до 100 і вище рублів за один перехід. Ціни на банерну рекламу взагалі невиправдано високі: кліків по такій рекламі відбувається мало, медійка користується попитом тільки у великих рекламодавців, яким важливі іміджеві розміщення.

 2. Тизер підходить майже для будь-яких видів товарів і послуг.

  У того ж Яндекс.Директа та інших рекламних сервісів існує чимало обмежень щодо тематики рекламованих послуг. А ось тизерну мережі дозволяють просувати майже все, що завгодно, за винятком хіба що заборонених законом речей. Правда, у конкретних платформ є свої заборони, але вони набагато менш суворі, ніж у інших рекламних сервісів.

 3. Не потрібно витрачатися на створення самої реклами.

  Як ми вже розповідали вище, функціонал тизерних мереж дозволяє створювати оголошення прямо в особистому кабінеті, для цього потрібно лише підібрати відповідну картинку і придумати хороший заголовок. Не потрібно наймати ні дизайнера, ні копірайтера. А ось спробуйте власними руками намалювати рекламний банер або написати продає статтю! Навіть якщо ви і впораєтеся з цим завданням, то без володіння потрібними навичками вб'єте на це багато часу, при цьому дуже малоймовірно, що отримаєте гарантовано позитивний результат. Так що, крім в цілому набагато більш низьких цін на тизерну рекламу, ви заощадите ще й на її виробництві.

 4. Простота.

  Раніше ми докладно зупинялися на тому, як саме влаштована робота тизерних мереж і з точки зору рекламодавця, і з позиції власника сайту. Додамо лише одне - і для того, щоб запустити тизерну рекламну кампанію, і для того, щоб монетизувати з її допомогою свій майданчик, вам не знадобляться будь-які професійні навички і вміння. Та й часу необхідні дії займають буквально хвилини.

 5. Орієнтування.

  Реклама приносить дохід тільки тоді, коли вона знаходить потрібну аудиторію. Ви можете скільки завгодно довго і люто рекламувати валокордин серед підлітків - його продажу від цього не піднімуться. Так що будь-яка рекламна кампанія - хоч тізерна, хоч банерна, хоч вірусна, із залученням популярних влогеров, завжди повинна бути націлена саме на ту аудиторію, яка потребує ваш товар або послугу і може собі їх дозволити. Тизерну мережі надають відмінні інструменти для роботи, за допомогою яких всі налаштування можна зробити за пару хвилин.

 6. Висока ефективність.

  Тізерна реклама в цілому є вкрай ефективним механізмом залучення потенційних клієнтів, її собівартість дуже низька. Не менш ефективні тизерну мережі і з точки зору заробітку для власників сайтів. Як показує практика, тизерний блок сумарно приносить більше доходу видавцеві, ніж великий і дорогий банер. На площі, займаної одним середньостатистичним банером, помістяться як мінімум п'ять тізерів. Та й клацають по ним набагато частіше.

Мінуси тізерній реклами

 1. Не підходить для просування товарів немасову споживання.

  Вище, в перевагах тізерній реклами, ми вказували то, що вона підходить для майже будь-яких видів товарів і послуг. Однак не варто забувати, що тизер - це інструмент для залучення натовпу. Тому він відмінно підходить для просування таких популярних продуктів масового споживання, як косметика, товари для здоров'я, одяг і взуття, гаджети і навіть нерухомість. Якщо товар коштує стільки, скільки не шкода витратити на нього клікнувши на тизер користувачеві, якщо цю покупку можна буде легко віднести до розряду спонтанних - значить, тізерна реклама буде ідеальним засобом просування. Якщо ж товар - нішевий, потрібен далеко не всім і стоїть як цегельний завод - то про тізерній рекламі краще забути, більш ефективно буде розміщення в контексті. Не радимо рекламувати в тизерних мережах, наприклад, бетономішалки, запчастини до спецтехніки або зварювальне обладнання.

 2. Є ризик накрутки кліків.

  Власне, це не можна назвати специфічним мінусом тізерній реклами - недобросовісні власники рекламних площадок можуть і по банерах спеціально накликати, щоб швидше відбити бюджет і знайти нового рекламодавця, на якому вдасться заробити таким же шахрайським способом. Однак, мабуть, скликаючи по тізера робляться найчастіше. Головний і чи не єдиний спосіб боротьби з цією проблемою - професійна і авторитетна тізерна мережу, яка дорожить своєю репутацією. Такі компанії стежать за чистотою майданчиків, на яких вони розміщують свої тизери, і вчасно блокують недобросовісних партнерів.

 3. «Холодний» трафік.

  Тізерна реклама - це загадка, яка може привернути увагу багатьох користувачів. На жаль, чимала частина аудиторії, клікнувши по тизер і перейшла на сайт рекламодавця, залишає його в ту ж саму секунду, як тільки дізнається відповідь на цю загадку. Так що не варто думати, що тизери - це якась панацея, яка автоматично підвищить ваші продажі до небес. Вони можуть залучити потенційних клієнтів, але ось чи зроблять вони покупку - це вже залежить від вас. Тому важливо надати якісну і привабливу лендінговую сторінку, на яку буде потрапляти людина, клікнула на вашу тизер. Ну і, звичайно ж, сам товар і його ціна теж дуже важливі.

Які ще бувають актуальні тизерну мережі для рекламодавців?

 1. Тематичні тизерну мережі - мережі, які працюють виключно з однією-єдиною тематикою. Наприклад, це можуть бути автомобілі, нерухомість, банківські послуги або жіночі теми. Тут покупці можуть придбати відповідний тематичний трафік. Тематичність можна назвати і перевагою, і недоліком таких мереж - так, трафік тут однорідний і цільової, але тільки одного виду, що обмежує цільову аудиторію. Вони добре підходять для строго спеціалізованих товарів. Наприклад, тізерна мережу Драйвнетворк ( http://www.drivenetwork.ru ) Буде відмінною підмогою для рекламодавців, яким важливо просувати свої товари та послуги серед автомобілістів.
 2. Інформаційні: засоби масової інформації завжди гостро потребують трафіку, тому охоче реєструються в тизерних мережах. Всілякі оголошення в дусі «Викапана мама: Віторган вперше показав обличчя сина» або «На дні Чорного моря знайшли скарби Криму в затонулому кораблі» - це якраз робота інформаційних тизерних мереж. Хоча і серед учасників універсальних мереж ЗМІ зустрічаються часто. Вони дають ЗМІ вихід на нову аудиторію, нових читачів, тому тизерну блоки можна побачити як на сторінках серйозних ділових видань, так і в жовтій пресі, яка любить розповідати чутки і плітки про зірок.
 3. Рекомендаційні сервіси: незвичайний вид тизерних мереж, який об'єднує в собі можливості з обміну трафіком, монетизації та поліпшення поведінкових показників аудиторії. Наприклад, сервіс Жирафф ( https://www.giraff.io ) Пропонує своїм учасникам дуже корисні функції редакційної та social-аналітики. Така мережа (крім традиційних можливостей монетизації або реклами) дозволяє збільшити глибину і час перегляду сайту за допомогою персональних рекомендацій матеріалів кожному читачеві.

Приклади успішної тізерній реклами в інтернеті

А тепер від слів перейдемо до справи і розглянемо приклади рекламних оголошень в тизерних мережах. В цілому тизери можна розділити на дві великі групи - новинні і рекламні. Новинні тизери нічого не продають, вони пропонують читачеві цікаву інформацію, яку можна прочитати на сайті-партнері тізерній мережі. Користувач бачить тизер буквально секунду, і є тільки ця сама секунда, щоб зацікавити читача, змусити його клікнути. Люди втомилися від банальностей. Людська психологія така, що її залучають крайності - жахливе і прекрасне, сумне і сміховинні, корисне і шкідливе і так далі.

Ось, наприклад:

Джерело зображення directadvert.ru

Помер улюблений актор - сумно. Зовсім ще молода і прекрасна королева краси померла від страшної хвороби - просто кошмар! Улюблена усіма Алла Борисівна, хай вибачать мене боги, все ж вже не дівчинка, і фото підібрано так, щоб підкреслити це (горби на обличчі, розпатлане волосся, сумно опущені очі, наче сама співачка сумує за минулої молодості, та ще якщо уявити її в купальнику на пляжі). Так що цей тизер теж підігріває цікавість читачів, вони очікують чогось незвичайного і готові до жахливого.

Розглянемо наступні приклади новинний тізерній реклами:

Розглянемо наступні приклади новинний тізерній реклами:

Джерело зображення directadvert.ru

Всі люблять радянські комедії, вони асоціюються з чимось добрим і веселим, їх переглядають багато разів. Тому дуже цікаво дізнатися, що ж це за ляпи, які ми не змогли помітити самі.

Новина про «п'яного хлопця» мало кого змогла залишити байдужим: смерть дитини - це страшне горе, і людей дуже хвилює все, що пов'язано з цим жорстоким подією.

Дівчата так влаштовані, що хочуть бути стильними і красивими. Звичайно ж, тизер, який обіцяє розкрити секрети стилю, буде мати успіх!

З товарними тизерами все простіше. Головне правило - не перебільшуйте сильно гідності товарів, не вводьте в оману користувачів. Адже людина, яка перейшла на сайт рекламодавця і зрозумів, що його обдурили, ніколи не стане лояльним клієнтом. Поважайте того, хто в недалекому майбутньому може стати джерелом вашого доходу! Нижче - приклади вдалих рекламних тізерів.

Джерело зображення directadvert.ru

Тепер давайте поговоримо окремо про ілюстрації до тізера, адже саме вони в першу чергу приваблюють погляд користувачів і змушують їх зупинитися і прочитати, що ж там таке написано під цією картинкою.

Ось три приклади з картинками, зробленими за єдиним шаблоном, - людина крупним планом і нічого зайвого:

Джерело зображення directadvert.ru

Тут є і сміється відома особа, і цілком собі привабливий молодий чоловік, і просто чарівна блакитноока дівчинка. Всі три зображення викликають позитивні емоції у того, хто на них дивиться. А позитивне - це завжди добре. Крім людських облич в якості позитивної «чіпляє» картинки можна використовувати фотографії апетитною їжі, зображення з грошима, красиві пейзажі і багато іншого. Це добре працює, якщо ви робите товарні тизери.

Якщо мова йде про щось, що допомагає вирішувати наболілу проблему, наприклад, позбавитися від зайвої ваги, можна піти від протилежного і розмістити щось «жахливе», скажімо, фотографію великого і товстого живота. Виглядає не дуже естетично, але, як показує практика, за таким тизер клацають з більшою ймовірністю, ніж по тому, на ілюстрації якого зображена бразильська модель з ідеальними формами.

Пам'ятайте: людина, бачачи рекламу, шукає асоціацій з собою, зі своїми проблемами, бідами і радощами. Тому постановочні фото працюють набагато гірше, ніж аматорські. Так, вони менш красиві, менш яскраві, чіткі, але факт залишається фактом - клацають на них частіше. Будьте ближче до своєї цільової аудиторії!

На закінчення залишається підкреслити, що тізерна реклама сама по собі є відмінним інструментом і для просування товарів і послуг в інтернеті, і для монетизації різних проектів і новинних ресурсів. Але, як і будь-яким інструментом, користуватися їй потрібно не бездумно, а з розумом.

Поділіться з друзями

Оцініть статтю

обговорити

Що таке тізерна реклама?
Чому ж тизери так популярні і у читачів, і у рекламодавців?
Що це за чудодійний засіб?
Це шоколад, якась цукерка, особливий рецепт яблучного пирога або взагалі древнекитайская карамель з водоростей?
Що таке тізерна мережу?
Які ще бувають актуальні тизерну мережі для рекламодавців?
Що таке тізерна реклама?
Чому ж тизери так популярні і у читачів, і у рекламодавців?
Що це за чудодійний засіб?
Це шоколад, якась цукерка, особливий рецепт яблучного пирога або взагалі древнекитайская карамель з водоростей?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью