• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Ті, що вижили. В Архангельській області Ан-2 упав на ліс і розвалився на частини

При цьому дивом обійшлося без жертв - на борту перебувало 11 осіб, в тому числі немовля. Причиною катастрофи поки називають обмерзання - в таких умовах Ан-2 летать не может. Чому не спрацювала метеослужба? При цьому дивом обійшлося без жертв - на борту перебувало 11 осіб, в тому числі немовля

Фото: pixabay.com

Благополучний результат НП в Архангельській області: літак Ан-2 здійснив жорстку посадку в лісі, і всі вижили. Машина приземлилася прямо на дерева, її розірвало на частини - були зламані крила і шасі, відірвало хвіст. Дивом обійшлося без жертв.

Постраждали три людини, у одного з пасажирів перелом плеча. На борту було двоє членів екіпажу і дев'ять пасажирів, в тому числі семимісячний дитина і чоловік в інвалідному візку. Рятувальники доставили всіх в Архангельськ на двох вертольотах.

Літак виконував рейс з Архангельська в один з райцентрів. Попередня причина жорсткої посадки - обмерзання. Ан-2 - дуже надійний літак в плані безпеки. Але він не може літати при обмерзання, каже колишній командир повітряного судна, фахівець з безпеки польотів Олександр Романов:

- Чи не передбачено, щоб вони літали в хмарах, в обмерзанні, тому вони потрапили, можливо, в якийсь розряд обмерзання. Нічого дивного, дуже часто відбувалося з літаком Ан-2, коли він навіть робив саму екстрену посадку в складних умовах, в тому числі і на ліс. Він ніколи не клює носом, щоб вертикально падати. Навіть при втраті швидкості просто починає парашютіровать. Попереду випускаються предкрилки, дуже цікавий механізм. І літак починає, як парашутик, падати. В даному випадку елемент везіння, звичайно, був значний, але ймовірність того, щоб люди вижили, була достатня. Якби був дуже густий височенний ліс, було б набагато складніше.

- Якщо Ан-2 не призначений для польотів в обмерзанні, як він все-таки в нього потрапив? Метеорологічні служби не спрацювали?

- Я не можу сказати зараз, чий це прорахунок. Зазвичай прогнози повинні збуватися, але ви знаєте, що у нас дуже погане оснащення даної служби. І вони в основному намагаються більше вгадати, чим передбачити.

- Які, на ваш погляд, в принципі ще можуть бути причини такої екстреної посадки на Ан-2?

- Бувають проблеми з двигуном. Може бути навіть, він почав втрачати тягу.

За фактом жорсткої посадки літака порушено кримінальну справу. У рятувальника, який евакуював людей з Ан-2, стався інфаркт, він госпіталізований.

Додати BFM.ru в ваші джерела новин?

Чому не спрацювала метеослужба?
Якщо Ан-2 не призначений для польотів в обмерзанні, як він все-таки в нього потрапив?
Метеорологічні служби не спрацювали?
Які, на ваш погляд, в принципі ще можуть бути причини такої екстреної посадки на Ан-2?
Ru в ваші джерела новин?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью