• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Тарифи «Vodafone Україна»

Компанія «МТС Україна» на своїй прес-конференції в Києві представила перші тарифи Vodafone. Надалі свої послуги оператор надаватиме під брендом «Vodafone Україна».

«Тарифи, які вводяться з сьогоднішнього дня, більш прозорими, нетоксичними (без« кліків »і« гудків »). Ці тарифи повністю відповідають політиці компанії Vodafone, спрямованого на клієнта », - говорить Олег Проживальський, генеральний директор« МТС Україна », а тепер уже« Vodafone Україна ».

З сьогоднішнього дня українці зможуть стати абонентами Vodafone. Для цього достатньо придбати стартовий пакет Vodafone, вибравши відповідний для себе обсяг послуг: Red S, Red M або Red L. У пакет послуг в будь-якому з тарифів лінійки входить 3G інтернет, безлімітний голосовий зв'язок в мережах Vodafone і «МТС Україна», а також дзвінки, SMS та MMS на всі мережі України і в 62 країни світу.

«У перших українських тарифах Vodafone ми спираємося на три принципи. Перше - це прості тарифи, якими просто користуватися. Все що потрібно абоненту, це тільки вставити SIM-карту в свій телефон. Другий принцип - «все включено», в будь-якому з пакетів є всі необхідні клієнту послуги. І третій, абсолютно новий для України принцип, який не поділяє світ зв'язку на країни, а дозволяє користуватися зв'язком в Україні і ще 15 країнах Європи з домашнім тарифами, а також при дзвінках в 62 країни світу », - зазначає Олег Решетін, директор по маркетингу Vodafone Україна.

тарифи

Vodafone Red

в Україні та Європі

Назва тарифуSMLВ Україні, на місяць.

Перший місяць - безкоштовно

30 грн.50 грн.90 грн.У роумінгу, в 15 країнах Vodafone.Послуга «Роумінг, як вдома» на 30 днів.Замовити - * 600 #90 грн.150 грн.270 грн.

Вхідні дзвінки роумінгу Безліміт Дзвінки в мережі Vodafone і «МТС Україна» Безліміт 3G Інтернет обсяги на місяць 500 МБ 2 ГБ 5 ГБ Безліміт Facebook, Instagram, Twitter,

Viber, WhatsApp

Дзвінки, SMS & MMS

на всі мережі України і

Європи (країни Vodafone)

хвилини на місяць 30 50 90 SMS & MMS на місяць 30 50 90 Вартість послуг понад пакет в Україні і в роумінгу 3G Інтернет 10 грн / 500 МБ Дзвінки, SMS & MMS 0,50 грн / хв, шт.

Підключення до будь-якого з обраних тарифів безкоштовно, щомісячна вартість послуг, в залежності від обраного пакета, складе 30, 50 або 90 грн. Чим вище щомісячна плата в пакеті, тим більший обсяг послуг в тарифі отримує абонент. Для активації тарифного пакета достатньо здійснити перший дзвінок. Обраний обсяг послуг в будь-який момент можна збільшити, просто доплативши різницю між пакетами послуг.

В українські тарифи Vodafone включені достатні обсяги 3G інтернету - від 500 Мб до 5 Гб, користувачам тарифів Red M і Red L надається безлімітний доступ до популярних соціальними мережами і мессенджерами - Facebook, Instagram, Twitter, Viber і WhatsApp.

В українські тарифи Vodafone включені достатні обсяги 3G інтернету - від 500 Мб до 5 Гб, користувачам тарифів Red M і Red L надається безлімітний доступ до популярних соціальними мережами і мессенджерами - Facebook, Instagram, Twitter, Viber і WhatsApp

Українські абоненти Vodafone можуть користуватися доступними послугами зв'язку в Європі завдяки послузі «Роумінг, як вдома». Послуга надає доступ до безлімітних дзвінків між українськими абонентами Vodafone і «МТС Україна». У вартість послуги також входять необмежені вхідні дзвінки в 15-ти найпопулярніших роумінгових країнах Європи - це Польща, Італія, Німеччина, Чехія, Іспанія, Португалія, Угорщина, Ірландія, Великобританія, Греція, Нідерланди, Мальта, Албанія, Румунія і Туреччина. Вартість послуги залежить від обсягу послуг і становить 90 грн. в тарифі Red S, 150 грн. в тарифі Red M або 270 грн. в тарифі Red L. При замовленні послуги абоненти можуть користуватися тими ж обсягами послуг в Європі так само, як і вдома. Замовити послугу можна самостійно, за допомогою USSD-команди 600 # і кнопка виклику. Ті ж послуги, що і в домашній мережі, будуть доступні протягом 30 днів після замовлення послуги в 15 країнах Європи, де присутня Vodafone.

Придбати стартові пакети Vodafone можна в точках продажів «МТС Україна» по всій Україні.

В Україні протестували швидкість 5G , Що перевершило всі очікування, а один з операторів готує платформу для впровадження 5G .
У той же час Київстар зробив 4G безлімітним , Але поки не готовий впроваджувати 5G .

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью