• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Тарифи МТС MAXI Smart і MAXI Top

У минулу п'ятницю на ніч дивлячись стільниковий оператор МТС відкрив для підключення і переходу нові довгоочікувані тарифні плани MAXI Smart і MAXI Top. Єдине, що слово «нові» друкувати «клавіатура не натискалася», бо вони є не що інше, як копія пакетів «Все, що потрібно» колишньої варіації тарифу MAXI, благополучно відправленої в архів.

З огляду на, що за вихідні новина вже стала не новиною, а нових тарифів абоненти МТС зачекалися як дощу в пустелі, присвятимо їм цілу статтю, розібравши по кісточках.

Перш за все, якщо раніше походження тарифів MAXI багато хто асоціював з однойменною собачим кормом, то тепер:

Хоча Хоча ...

Маркетологи компанії «Мобільні ТелеСистеми» мало того, що зайняті копіюванням старих тарифів під новим ім'ям (найчастіше з трохи погіршеними параметрами), так ще й дійшли до повного абсурду - тариф MAXI присутній зараз як в архіві, так і в чинному вигляді, правда, з кілька різним вмістом. Різниця полягає лише в тому, що в новому варіанті абоненти позбавлені користуватися тарифом без вибору будь-якого пакета - Smart або Top. Тепер ви 225 руб. витрачати вже не зможете, мінімум 500. Спасибі, МТС! Вам, абоненти, допомогли вирішити, скільки коштує витрачати на місяць і скільки чого потрібно споживати в мінімальному обсязі. Узгодьте отриману інформацію зі своїм роботодавцем і отримати надбавку до зарплати!

Отже, як повідомляє сама компанія МТС: «нові тарифні плани дозволяють активно користуватися різними послугами мобільного зв'язку». Ось як! Раніше цього ми собі не могли дозволити! далі:

«Підключивши тариф MAXI Smart і оплачуючи менше 18 рублів на добу, абонент отримає 300 хвилин на місяць вихідних дзвінків на всі мережі Москви і Московської області і на номери МТС Росії, безлімітний Інтернет і безлімітні SMS.

З підключенням тарифу MAXI Top, оплачуючи менше 36 рублів на добу, абонент отримає 900 хвилин на місяць вихідних дзвінків на всі мережі Москви і Московської області і на номери МТС Росії, безлімітний Інтернет і безлімітні SMS.

Вартість переходу на тариф MAXI Smart або MAXI Top становить 100 рублів ».

Повним маразмом можна вважати формулювання списання абонплати в тарифах: «менше 18 рублів на добу» для MAXI Smart і «менше 36 рублів на добу» дляMAXI Top. Якщо звичний в нашому розумінні рекламний хід будь-якої розсудливої ​​компанії покликаний створити ілюзію більш дешевого продукту, ніж він є насправді, то тут вийшло повністю навпаки. Помноживши абонентки на число днів місяця багато, включно зі мною, спочатку вирішили, що вона стала вище, ніж була раніше на ВЧН.

Однак маркетологи МТС вміють рахувати по-іншому, і внизу тарифів блідо-сірим шрифтом можна знайти приказку: «розмір щоденної плати є зразковим і розраховується залежно від кількості днів у календарному місяці, і в місяць становить для тарифу MAXI Smart - 500 руб. (1480 руб. Для міського номера), а для тарифу MAXI Top - 1000 руб. (1980 руб. Для міського номера) ».

Ось так ось. Виходить, що абонплата все ж не змінилася і залишилася колишньою. Це втішає [місце для радісного смайлика вільно].

Також нові пакети корми для зі ... тарифу «Максі» нам дарують:

 • Безлімітні SMS. Реально безлімітні SMS даються як і раніше лише на номери МТС Москви і Підмосков'я, на інші місцеві мережі смски обмежуються пакетом в 900 повідомлень на місяць (30 SMS на добу).
 • Мобільний інтернет (БІТ MAXI). Ви отримаєте 2100 Мб на місяць без обмеження швидкості. Однак такий пакет вам дається не цілком і відразу, бо при перевищенні 70 Мб на добу швидкість знижується до 64 Кбіт / с.

Додаткові плюшки для абонентів MAXI Smart і MAXI Top:

 • Опція «Безлімітні дзвінки» - безлімітні дзвінки на номери абонентів МТС Москви і Підмосков'я за 10 рублів на добу.
 • Опція «Супер БІТ» - безлімітний Інтернет при знаходженні на території всієї Росії. Зі своїми обмеженнями, звичайно: (100 Мбайт на добу на повній швидкості, потім швидкість знижується до 128 Кбіт / с). Для абонентів MAXI Smart і MAXI Top спецціна - 150 руб. у місяць.

Також в рамках тарифу можливе підключення додаткових пакетів хвилин:

 • +150 хвилин за 210 руб. в місяць (менше 8 руб. / добу)
 • +300 хвилин за 390 руб. в місяць (менше 14 руб. / добу)

Підключення пакета обійдеться в 34 руб. Діє пакет так же, як і базовий - на всі місцеві мережі і МТС Росії.

Як йдеться в інформації з сайту МТС : «Пакети хвилин" +150 хвилин "," +300 хвилин "не є взаємовиключними. Відключення додаткових пакетів хвилин "+150 хвилин", "+300 хвилин" можливо тільки при зверненні до Контактного центру або салон-магазин МТС. Відключення провадиться не раніш як в останній день поточного місяця ».

Доповнення для особливо неуважних: як і в колишніх «Все, що потрібно», в Smart і Top в рамках пакету безлімітні виклики на МТС не входять, для їх отримання доведеться платити ще 300 руб. у місяць. Разом, на «Максі Смарт» з безлімітом на номери МТС Москви і Підмосков'я абонплата складе вже 800 руб. (Для федерального номера), а на «Максі Топ» - 1300 руб. Дешево, чи не так, чи що?

Якщо підключено опції «Безлімітні дзвінки» хвилини в рамках пакету на номери МТС Москви і Московської області витрачатися не будуть. На номери МТС інших регіонів Росії - будуть.

І, само собою: «описані умови тарифних планів дійсні лише на території м Москви і Московської області».

Також важливим буде знати і про наступне незручність: «з тарифів MAXI Smart і MAXI Top» перехід на інші тарифи можливий тільки при зверненні абонента в Контактний центр або салон-магазин МТС. Зміна тарифу провадиться не раніш як в останній день поточного місяця ».

Отже, що ж змінилося в MAXI Smart і MAXI Top в порівнянні з «Все, що потрібно» і «Все, що потрібно 900». Так, власне, нічого. Як нещодавно випустили «Супер МТС» на заміну «Супер МТС» з загадкою «знайди десять відмінностей» в комплекті, так і зараз сталося з «Максі». Головна мета змін - загнати в архів базову версію тарифу MAXI з 225-рублевої абонплатою, позбавивши в черговий раз абонентів МТС можливості витрачати менше.

Для себе можу відзначити наступний факт: користуватися в плані тарифів МТС в даний час, власне, нічим. Все дорого, нудно і нецікаво. Особливо якщо вам потрібно багато дзвонити на різні мережі. Особисто я з нетерпінням чекаю можливості зміни оператора зі збереженням номера, а поки подумую про корпоративне тарифному плані «Готовий офіс» .

Офіційний анонс тарифів MAXI Smart і MAXI Top >>

Опис тарифів MAXI Smart і MAXI Top >>

Дешево, чи не так, чи що?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью