• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Тарифи Мегафон Санкт-Петербург і Ленінградська область в 2019 році без абонентської плати для пенсіонерів

 1. тарифи
 2. «Включайся! Слухай »
 3. «Включайся! пиши »
 4. «Включайся! говори »
 5. «Включайся! Дивись »і« Дивись + »
 6. «Включайся! спілкуйся »
 7. «Включайся! Преміум »
 8. Лінійка «Теплий прийом»
 9. «Теплий прийом S»
 10. «Теплий прийом M»
 11. "Теплий прийом"
 12. інші тарифи
 13. Для розмов усередині мережі
 14. Спеціальні пропозиції
 15. Тариф без абонентської плати для пенсіонерів
 16. Для мобільного інтернету
 17. Лінійка для бізнесу

Для СПб і Ленінградської області тарифи Мегафон в 2019 році представлені лінійками «Включайся» і «Теплий прийом», планами діючими без абонентської плати, для мобільного інтернету і корпоративних клієнтів. Кожна пропозиція має свої переваги і цільову аудиторію. Розглянемо всі розробки оператора докладніше і розберемося в їх характеристиках.

тарифи

Для СПб і Ленінградської області тарифи Мегафон в 2019 році представлені лінійками «Включайся» і «Теплий прийом», планами діючими без абонентської плати, для мобільного інтернету і корпоративних клієнтів

Сітка «Включайся»

Ця лінійка має ряд тарифів, кожен з яких налаштований для певної категорії абонентів. Наприклад, для клієнтів, які не розлучаються з навушниками і слухають музику завжди і скрізь створений окремий план.

«Включайся! Слухай »

Він дає можливість не витрачати основні гігабайти на музичні сервіси та використовувати їх без обмежень. Безліміт діє на Yandex, VKontakte і Apple Музику, Звук і деякі радіостанції.

Для серфінгу, пошукачів, соціальних мереж та інших сайтів на розрахунковий період є 10 Гб інтернету.

Чи не оплачуються перші 450 хвилин дзвінків на місцеві номери за винятком внутрішньомережевих напрямків. Виклики на мегафон і месенджери безлімітні за замовчуванням.

Вартість в місяць 450 рублів.

Для переходу наберіть * 789 * 3 #.

«Включайся! пиши »

Клієнтам, які вважають за краще для зв'язку використовувати листування, сподобається план «Включайся! Пиши ». Він надає на місяць:

 • 200 sms всередині домашнього регіону;
 • 200 хвилин на телефони домашнього суб'єкта;
 • 5 Гб трафіку.

Без обмежень можна відправляти повідомлення в ряді популярних додатків, дзвонити на Megafon рідного регіону.

Абонентська плата 350 р. / Міс.

Комбінація підключення - * 789 * 2 #.

«Включайся! говори »

Призначений для тих, хто часто використовує голосові виклики. Пакети хвилин можна витрачати не тільки на місцеві номери, а й на міжміські. Обов'язковий платіж 550 р. / Місяць. Внутрішньомережеві з'єднання з жителями будь-якої точки країни безкоштовні, а на зв'язок з абонентами інших операторів надається 700 хвилин. В абонентську плату включено 5 Гб інтернету. З цієї кількості не витрачається трафік в месенджерах, так як він безлімітний.

Запит на перехід - * 789 * 4 #.

«Включайся! Дивись »і« Дивись + »

Для любителів дивитися відеоролики онлайн є тарифи «Включайся! Дивись »і« Дивись + ». За перший варіант списується щомісячна плата 800 рублів. Тариф дозволяє без обмежень використовувати популярні соціальні мережі, месенджери і відео ресурси. До сервісів, що не витрачають основний трафік, відносяться Rutube, Youtube і Vimeo. На них можна дивитися відео без перерв. Для інших інтернет дій є 20 Гб. Зв'язок з клієнтами вашого оператора безкоштовна. Для розмов з користувачами інших компаній щомісяця є 800 хвилин.

USSD код для активації - * 789 * 6 #.

«Дивись +» коштує 1000 р. / 30 днів. У цю суму включені безлімітні дзвінки на Мегафон, безкоштовний трафік в соцмережах, додатках для обміну повідомленнями та відео-сервісах. Для основного серфінгу надається 25 Гб трафіку. Основною перевагою тарифу є пакет телеканалів Амедіатека, який включає в себе кращі серіали планети. На всі телефони країни перші 1000 хвилин безкоштовні.

USSD код для активації - * 789 * 8 #.

«Включайся! спілкуйся »

План для активних користувачів соціальних мереж і месенджерів. Трафік в зазначених ресурсах безлімітний. Для всіх інших сервісів є 15 Гб основного інтернету.

На дзвінки щомісяця виділяється 700 безкоштовних хвилин, які можна витрачати на будь-які номери країни. Абонентська плата становить 600 рублів щомісяця.

Перейти можна по команді - * 789 * 5 #.

«Включайся! Преміум »

Найдорожчим планом в лінійці є «Включайся! Преміум ». Він включає в себе безмежне використання месенджерів, музики, соцмереж і відео ресурсів. Трафік обмежений 30 Гігабайтами.

Виклики на всі номери Росії не оплачуються протягом перших 3000 хвилин, при цьому внутрішньомережеві розмови безлімітні за замовчуванням.

Не має обмежень і відправка смс-повідомлень. Обов'язковий платіж 2000 руб. / Місяць. На додаток до безкоштовного трафіку мобільного телебачення доступний пакет Амедіатека, Основний і 5 каналів категорії 18+.

Для переходу наберіть * 789 * 7 #.

На всій лінійці «Включайся» є безкоштовне мобільне телебачення і антивірус.

Тарифікація послуг понад встановлені ліміти:

План Решта місцеві, р. / Хв. Внутрішньомережеві міжміські, р. / Хв. Решта оператори країни, р. / М. Sms на місцеві мережі, р. / Шт. Повідомлення в інший суб'єкт, р. / Шт. Доповнення Megafon TV «Говори» 1,5 0 3 1,5 3 - «Слухай» 3 - «Спілкуйся» 0 2 фільми «Дивись» 4 фільму «Дивись +» 4 фільми, ТБ і Амедіатека «Пиши» 3 12,5 - «Преміум» 0 3 0 0 4 фільми, основний пакет каналів і додаткові канали 18+, Амедіатека.

Лінійка «Теплий прийом»

Ця сітка створена для дзвінків в країни СНД і Азії. Представлена ​​вона в трьох варіантах: базовий, розширений і стандартний.

«Теплий прийом S»

Базовий план називається «Теплий прийом S». Його вартість 350 рублів на місяць. У цю суму включено:

 • безліміт на номери всередині оператора домашнього суб'єкта;
 • немає обмеження на месенджери;
 • на розмови з іншими місцевими абонентами щомісячно доступно 300 хвилин;
 • пакет з 100 повідомлень можна використовувати як на російські телефони, так і на пристрої абонентів з СНД;
 • інтернет-трафік 3 Гб.

Після вичерпання пакетів вартість викликів на інші місцеві номери складе 2 рубля, повідомлень - 1,5 р., Смс в СНД - 3 руб. / Шт.

«Теплий прийом M»

Рекомендуємо почитати

Розширений варіант «Теплий прийом M» дорожчий, його вартість 600 рублів на місяць.

Дзвінки на номери Мегафон будь-якого суб'єкта безкоштовні. На розмови з іншими абонентами домашнього регіону і Megafon країни виділяється 500 хвилин на 30 днів.

Перші 300 повідомлень на російські телефони і абонентам з СНД не тарифікуються, як і інтернет на 13 Гб. В абонентську плату включено необмежене спілкування в соцмережах і месенджерах. Розцінки на послуги:

 • домашні номери (крім Мегафона) - 2 р. / м .;
 • СМС на місцеві - 1,5 р. / Шт .;
 • повідомлення в СНД і регіони РФ - 3 р. / шт.

"Теплий прийом"

Тариф в стандартному варіанті не передбачає обов'язкових щомісячних списань. При здійсненні першого виклику абоненту автоматично активується пакет з 10 хвилин вартістю 12 рублів. Використовувати його можна тільки по місцевим напрямками.

Після вичерпання 6 таких обсягів дзвінки коштуватимуть 2 р. / Хв. Інтернет надається пакетами по 100 Мб. В добу доступно 10 таких обсягів. Ціна за кожен з них 12 руб. Міжміські розмови коштують 9,9 рублів за хвилину.

Вартість з'єднань за кордон:

Держава Теплий прийом «S» «M» Абхазія 6 4 Вірменія 12 10 Вірменія Юком - 5 Азербайджан 20 15 12 В'єтнам - 5 Гонконг 2 Білорусь 25 20 Китай 1 0,9 Грузія 20 15 Казахстан 5 3 Індія - 2 Макао 10 Киргизстан 7 3 Молдова 20 15 Монголія 1,5 Туркменістан 10 7 Сінгапур - 5 Таїланд 5 Таджикистан 4 3 2,5 Таджикистан інші 10 Узбекистан 6 4,9 Тайвань - 10 Південна Корея 2 Туреччина 10 Україна 7 5 3,5 Південна Осетія 3 2 Японія - 5

інші тарифи

Якщо жоден з вищеописаних планів вам не підходить, то має сенс пошукати підходящий варіант серед одиничних пропозицій. Серед них теж є безлімітні тарифи, опис яких представлено нижче.

Для розмов усередині мережі

Для зв'язку з користувачами компанії Megafon розроблений план «Переходь на нуль». Він популярний серед абонентів, телефонна книга яких заповнена номерами єдиного оператора. Цей план без абонентської плати, але при скоєнні першого дзвінка в день з рахунку списується 7 рублів. Це дає право необмеженого спілкування всередині мережі домашнього регіону. Для зв'язку з місцевими користувачами інших мобільних компаній на добу доступно 6 пакетів по 5 хвилин вартістю 7 рублів. Понад установлений обсягу починають діяти такі розцінки:

 • Телефони рідного регіону - 2 р .;
 • Усередині мережі по країні - 5 р. / М.4
 • Решта оператори Росії - 12,5 р. / М.

Пакети повідомлень не надаються, тому діють базові ціни плану: місцеві номери - 1,9 р .; міжміські - 3,9 р.

Трафік надається не більше ніж на 1 Гб в добу. Підключення здійснюється поетапно. Кожні 100 Мб обійдуться в 20 рублів.

Спеціальні пропозиції

До таких належить тариф «Хеллоу». Він створений для іноземних туристів і дозволяє їм економити на послугах зв'язку, перебуваючи в Росії.

Абонентська плата списується не щомісяця, а кожні 2 тижні. Її розмір 1400 рублів. За цю суму клієнт може без обмежень дзвонити на Мегафон Росії, приймати вхідні дзвінки і користуватися соціальними мережами і мессенджерами.

Для з'єднання з абонентами інших мобільних компаній РФ на розрахунковий період виділяється по 30 хвилин і повідомлень. Використовувати пакети можна і на деякі міжнародні напрямки.

Обсяг трафіку, який можна використовувати для будь-яких цілей 6 Гб. При вичерпанні пакетів вартість викликів на всі телефони складе 3,5 руб. / Хвилину, повідомлень - 3 р. / Смс.

Незмінно серед всіх компаній мобільного зв'язку наявність хоча б одного плану з тарифікацією за кожну секунду.

Тариф без абонентської плати для пенсіонерів

«Посекундно» - єдина пропозиція, на якому розмови не округлюються до цілої хвилини. Це дозволяє платити тільки за фактично витрачений на дзвінок час. Інтернет оплачується по 9,9 руб. / 1 ​​Мб. Розцінки на послуги зв'язку:

Виклики Абонентам рідного суб'єкта 2,9 Усередині мережі по країні 5 Решта компаній 12,5 Повідомлення На домашні 1,9 Межгород 3,9

Для мобільного інтернету

Базовим пропозицією для виходу в мережу є «Мегафон Онлайн». Він може використовуватися в планшетах, модеми або будь-яких інших пристроях без обмежень.

Вартість 1 Мб трафіку в домашньому суб'єкті складе 2,5 рубля. Такий же обсяг, прийнятий або переданий при знаходженні в національному роумінгу, оцінюється вже в 9,9 р.

Тариф добре взаємодіє з різними інтернет-опціями, які роблять доступ до мережі ще більш вигідним. На інші послуги зв'язку передбачені наступні ціни:

 • Sms на домашні телефони - 1,95 р. / Шт .;
 • Смс в інше місто - 2,8 р. / Шт .;
 • Виклики на місцеві номери - 5 р. / М .;
 • Міжміські з'єднання - 15 р. / Хв.

«Інтернет без турбот для планшета» використовується тільки в конкретних пристроях. Щомісяця на тарифі доступний безкоштовний трафік 600 Мб. Надається він пакетами по 20 Мб в день. При їх витрачання доступ до інтернету блокується до наступного оновлення обсягу. На сім-карті з цією пропозицією неможливо буде здійснити виклики або відправити повідомлення, так як воно призначене тільки для доступу до інтернету.

Для GPS трекерів розроблений план «Розумний будинок». Для пристроїв з системою Life Control на місяць надається 50 Мб трафіку. Далі 1 Мб буде обходитися в 3 рубля.

Дзвінки на телефони домашнього суб'єкта і внутрішньомережеві по країні обійдуться в 5 руб. / Хв. Зв'язок з клієнтами інших операторів коштує 15 р. / Хвилину.

Лінійка для бізнесу

Юридичні особи, адвокати, нотаріуси та індивідуальні підприємці можуть скористатися корпоративними лінійками оператора. Вони допомагають заощадити витрати на зв'язок в межах договору. Спеціально для пристроїв, що знаходяться на відстані розроблений план «Управління віддаленими об'єктами». Він дозволяє збирати інформацію з таких пристроїв без будь-якого контакта.1 Мб трафіку коштує 1,5 рубля. Абонентська плата відсутня.

«Мегафон Онлайн корпоративний» теж не має обов'язкових платежів. Він може бути використаний в планшетах або модемах. Вартість 1 Мб трафіку 1,3 р.

Для операцій з банківськими картами, відправки даних по чеках підійде тариф «Мобільний інтернет для контрольно-касової техніки». Крім того, він може взаємодіяти з іншими схожими програмами, які, наприклад, відображають дані по складах. Обмежень на обсяг трафіку не встановлено, але максимальна швидкість прийому / передачі даних 32 Кбіт / секунду. Щомісячна сума до оплати 100 руб.

Найбільш затребуваний і зручний корпоративний тариф - «Корпоративний безліміт». Ця пропозиція має можливість настройки пакетів і зони дії. Наприклад, абонент може вибрати обсяг трафіку від 3 до 20 Гб в місяць, обсяг хвилин від 300 до 5000. При цьому користувач може сам вирішити на яку зону його пакети будуть поширюватися. Це може бути тільки домашній регіон або тільки міжміські. Можна і об'єднати ці напрямки. Від наповнюваності пакетів залежить розмір обов'язкового щомісячного платежу. Він може варіюватися від 300 до 1830 рублів.

Ми розібрали всі тарифи Мегафона в Санкт-Петербурзі. У 2019 користувачі, які проживають в розглянутому суб'єкті, можуть підключити будь-який з них. Для цього необхідно використовувати ussd комбінацію або Особистий кабінет.Перевірте за номером звідки дзвонили
дізнатися

Може бути корисно:

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью