• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Тарифи для планшета від Yota: опис тарифних планів, характеристики, варіанти підключення і відключення

 1. Особливості лінійки ТП для планшета
 2. Тариф «День»
 3. Тариф «Місяць»
 4. Тариф «Рік»
 5. Характеристики
 6. Як підключити
 7. як відключити
 8. Для кого підходить

Компанія Yota випустила кілька тарифів для тих, хто користується планшетом. Підключається ТП дозволяє користуватися безлімітним інтернетом, дзвонити і відправляти СМС по країні. Надані послуги діють на території Росії (міжрегіональний роумінг).

Надані послуги діють на території Росії (міжрегіональний роумінг)

СІМ-карта діє тільки на планшетах. За використання інтернету знімається абонентська плата. Вартість і умови використання залежать від регіону проживання абонента. Детальну інформацію про тарифи можна дізнатися в тих. підтримки.

Особливості лінійки ТП для планшета

Перед тим як підключити тарифний план для планшетного комп'ютера, потрібно визначитися з розрахунковим періодом. Компанія Йота пропонує клієнтам тариф:

 • «День»;
 • «Місяць»;
 • «Рік».

Незалежно від обраного ТП, абоненту надається безлімітний доступ до інтернету. Швидкість інтернет-каналу максимальна - 75 Мбіт / с. Значення можуть відрізнятися, все залежить від зони покриття. Найчастіше швидкість коливається від 21 до 35 Кбіт / с.

Вартість дзвінків по країні дорівнює 3,9 рублям. Під час поїздок за межі домашнього регіону, тарифікація не змінюється. Це ж стосується і відправки СМС-повідомлень. Винятком є ​​територія Республіки Крим та м.Севастополя. У цих регіонах вартість дзвінка і відправки SMS дорівнює 19 рублів, а мобільний інтернет блокується.

Якщо СІМ-карта буде встановлена ​​в модем, пропускна здатність каналу знижується до 64 Кбіт / с. При спробі завантаження будь-яких типів файлів через торрент, швидкість падає до 32 Кбіт / сек.

Тариф «День»

Абонентам, яким потрібен інтернет всього на добу, рекомендується підключити ТП «День». Послуга діє 24 години. За розрахунковий період можна користуватися:

 • Голосовим зв'язком;
 • Текстовими повідомленнями;
 • Безлімітним інтернетом.

Вартість пакета становить 50 рублів. Тариф автоматично не продовжується. Якщо послуга знадобиться ще раз, її потрібно буде знову активувати. Що стосується дзвінків, то за них потрібно платити окремо. Тарифікація голосового зв'язку здійснюється похвилинно.

Тариф «Місяць»

Найпоширенішим тарифом для планшетів є ТП «Місяць». Пакет підключається на 30 днів. За цей час клієнти можуть:

 • Дзвонити по країні;
 • Відправляти текстові повідомлення;
 • Користуватися безлімітним інтернетом.

Послугами можна буде скористатися, коли з рахунку спишеться 590 рублів. Досить один раз підключити тарифний план і він кожен місяць має використовуватися автоматично. Якщо коштів для продовження пакету буде недостатньо, оплата за інтернет буде здійснюватися помегабайтно - 9 р. / Мб. Після поповнення балансу безлімітний доступ до інтернету поновлюється.

Тариф «Рік»

Абонентам, яким не хочеться постійно контролювати баланс, компанія Yota пропонує тарифний план «Рік». За 4500 рублів, клієнту надається доступ до безлімітного інтернету на 365 днів. Пакет також дозволяє:

 • Здійснювати дзвінки по країні;
 • Відправляти смски в будь-яку область РФ.

За голосовий зв'язок і листування за допомогою СМС стягується додаткова плата. Розрахунок здійснюється за кожну хвилин розмови. Тарифним планом не передбачено автоматичне продовження послуги.

Характеристики

«День» «Місяць» «Рік» Абонентська плата 50 р. 590 р. 4500 р. Що передбачено пакетом Інтернет Безлімітний Дзвінки на будь-які номери Росії 3,9 р. Відправка СМС-повідомлень (Росія) 3,9 р. Інтернаціональна зв'язок Не передбачена

Вартість і вид послуг представлені для Москви і Московської області. Для інших регіонів параметри можуть значно відрізнятися. Подробиці можна уточнити у оператора «8-800-550-00-07».

Як підключити

Підключити бажаний тариф для планшета абоненти можуть 3 способами:

 • Звернутися в найближчу точку продажів або офіс. Представники мобільного оператора допоможуть підключити або змінити ТП;
 • Завантажити та встановити на планшет «Мобільний додаток». В налаштуваннях можна провести зміну тарифу;
 • Скористатися аккаунтом на веб-сайті «www.yota.ru». Функціонал дозволяє вибрати бажаний тариф.

Зміна тарифу проводиться тільки після закінчення розрахункового періоду. На рахунку повинно бути не менше 300 рублів. Якщо використовувати «Мобільний додаток», тоді можна запланувати перехід на новий ТП на наступний місяць.

як відключити

Клієнтам Йота, які вирішили відмовитися від тарифу (для планшета), потрібно:

 • Зв'язатися з тих. підтримкою по телефону «8-800-550-00-07». Оператор зробить зміну ТП або розірве договір;
 • Відвідати салон зв'язку або офіс. Представники Yota допоможуть активувати інший тариф;
 • Скористатися функціоналом «Мобільного додатки».

При розірванні договору, сума увійшла в абонентську плату не повертається. Для будь-яких маніпуляцій з номером знадобиться паспорт.

Для кого підходить

Тарифні плани для планшета будуть цікаві тільки тим абонентам, яким потрібен безлімітний інтернет на планшетному комп'ютері. Клієнтові потрібно лише визначитися з розрахунковим періодом. Оптимальним варіантом є ТП «Місяць». Тим хто використовує мобільні телефони, слід розглянути тарифи для смартфонів від Yota .

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью