• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Тариф Мегафон Включайся! Спілкуйся!

 1. Опис тарифу «Включайся! спілкуйся »
 2. Особливості
 3. вартість
 4. Додаткові опції
 5. як підключитися
 6. додаткова інформація

«Включайся! Спілкуйся »- новий тариф від Мегафон для любителів поговорити онлайн. В останні дні весни 2017 року компанія Мегафон представила нову групу тарифів «Включайся!» Вони розраховані на абонентів, які активно спілкуються в месенджерах і соціальних мережах - тобто на більшість сучасних користувачів.

»

Опис тарифу «Включайся! спілкуйся »

Суть тарифу «Включайся! Спілкуйся »полягає в тому, що в абонентську плату - між іншим, досить скромну - включені не тільки безкоштовні хвилини розмови і гігабайти інтернету, але і необмежений трафік для спілкування в найбільш популярних соцмережах і месенджерах.

За невелику доплату перелік ресурсів з необмеженим трафіком можна розширити, додавши до нього, наприклад, Instagram або Telegram. Для меломанів передбачена опція Музика, що дозволяє вільно користуватися найбільшими музичними інтернет-майданчиками.

Крім того, в пакет послуг входить безлімітне використання сервісу MegaFon.TV, який відкриває доступ до безлічі телеканалів різної тематики і солідної бібліотеці кінофільмів.

Особливості

Головне, що звертає на себе увагу - відсутність в новому тариф Мегафон безлімітного інтернету. Втім, цією опцією не може похвалитися жоден його родич з сімейства «Включайся!»

Тут явно простежується тенденція, що намітилася в кінці минулого року - стільникові оператори поступово відмовляються від надання абонентам необмеженого доступу до мережі, пропонуючи натомість пакетні тарифи з різноманітним набором послуг.

Тариф «Включайся! Спілкуйся »добре ілюструє нову концепцію Мегафона" більше послуг за велику оплату ». Коштує він дорожче своїх попередників, а й надає більше можливостей. Правда, не в усіх напрямках - наприклад, любителі по-старому писати СМС навряд чи скористаються новою пропозицією оператора, адже кожне повідомлення доведеться оплачувати окремо.

вартість

«Включайся! Спілкуйся »- це пакетний тариф з абонентською платою в розмірі 600 рублів на місяць, в яку входять:

 1. Необмежена кількість дзвінків абонентам Мегафон по Росії
 2. 500 хвилин дзвінків абонентам інших російських операторів
 3. Необмежений трафік на додатки WhatsApp, Viber і eMotion
 4. Безлімітне використання соцмереж Facebook, ВКонтакте і Однокласники
 5. 12 Гб трафіку на інші сервіси
 6. Безкоштовний доступ до MegaFon.TV, що включає в себе пакет телеканалів і можливість подивитися протягом місяця 2 фільми з бібліотеки Мегафон
 7. Стандартні послуги: АОН, Хто дзвонив + і Я дзвонив +, SIM-меню, очікування, утримання та переадресація виклику.

Бракує будь-яких послуг? В цьому випадку можна підключити платні додаткові опції.

Додаткові опції

 1. Месенджери + - за 2 рубля на добу надається необмежений трафік на Facebook Messenger, Telegram і тамтого
 2. Соціальні мережі + - за таку ж суму до списку соцмереж з безлімітним трафіком додається Instagram
 3. Музика - дозволяє без обмежень користуватися Медіасервіс Zvooq і BOOM, музикою Яндекс і ВКонтакте. Ціна послуги - 4 рубля на добу
 4. Відео + - послуга коштує 10 рублів на добу і виділяє додаткові 20 Гб трафіку на місяць для перегляду відеороликів з YouTube, Vimeo і Rutube
 5. Безлімітні СМС - необмежену кількість вихідних СМС за 50 рублів на місяць.

Послуги, що надаються за додаткову плату

 1. Дзвінки понад установлений ліміт на номери інших операторів (3 і 2 рубля за хвилину по Росії і Домашнього регіону відповідно)
 2. Підключення додаткового пакета інтернету при вичерпанні безкоштовного трафіку - 30 рублів за 200 Мб
 3. Відправка СМС на номери Домашнього регіону і Росії - 1,5 і 3 рубля за повідомлення відповідно (при відключеній опції Безлімітні СМС)
 4. ММС на номери всіх операторів Росії - 7 рублів за повідомлення
 5. Дзвінки за кордон - від 35 до 75 рублів за хвилину в залежності від країни.

Переваги і недоліки

Головна перевага тарифу «Включайся! Спілкуйся »- необмежений трафік на месенджери, якими користується сьогодні кожен власник смартфона. Включених хвилин цілком вистачить середньостатистичному сучасному користувачеві, який більше переписується, ніж дзвонить. Вигідний тариф і тим, хто багато подорожує по Росії - адже що входять до нього ресурси можна витрачати майже у всіх регіонах.

Мінус тарифу - його посередність, він не підійде людям з нестандартними запитами: тим, хто багато телефонує, споживає десятки гігабайт інтернету, регулярно відправляє СМС. Та й багато просунуті користувачі вважали за краще б не оплачувати непотрібні їм 500 хвилин розмови, а витратити ці гроші на додатковий трафік.

як підключитися

Абоненти Мегафон можуть перейти на новий тариф без відвідування офісу, скориставшись особистим кабінетом на сайті оператора або командою з клавіатури телефону. Сам перехід здійснюється безкоштовно, єдина умова - наявність на балансі суми не менше 300 рублів.

Абонентам інших мереж доведеться відвідати офіс Мегафон або будь-який салон зв'язку для придбання сім-карти. Підключення безкоштовно, але на баланс потрібно внести не менше 310 рублів, які будуть потім списані на послуги зв'язку.

Відключитися від тарифу можна будь-яким зручним способом: через особистий кабінет, гарячу лінію оператора, комбінацію клавіш або відвідування офісу.

додаткова інформація

При виборі послуг стільникового зв'язку слід обов'язково звертати увагу на примітки, прописані дрібним шрифтом в кінці договору - вони можуть виявитися істотними. Найбільш значимі застереження для тарифу «Включайся! Спілкуйся »наведені нижче.

 1. Включеними в абонентську плату дзвінками неможливо скористатися в Севастополі і на території Республіки Крим.
 2. Вхідний в пакет трафік не витрачається при знаходженні абонента в деяких регіонах Росії - їх повний список наведено в договорі.
 3. При користуванні входять в тариф мессенджерами через браузер «Opera» інтернет-трафік списується з лімітованого обсягу на сторонні сервіси.

«Включайся! Спілкуйся »- це оптимальний вибір для власників смартфонів, не тільки говорять, а й активно пишуть. З ним не доведеться рахувати гігабайти і регулярно докуповувати додатковий трафік - внісши абонентську плату, можна ні про що не турбуватися і залишатися на зв'язку весь місяць.

Бракує будь-яких послуг?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью