• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Тягнибок хоче скасувати всі радянські свята

Олег Тягнибок проти радянських свят, фото Фокуса

Тягнибок хоче скасувати всі радянські свята https://cdn.segodnya.ua/img/article/2472/72_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/2472/72_tn.jpg 2011-04-29T17: 02: 42 + 03: 00 Політика Для людей 1 травня - це можливість поїхати на городи і посадити картоплю, каже лідер "Свободи"

Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок вважає, що в Україні потрібно відзначити всі радянські свята, однак для людей 1 травня - це можливість поїхати на городи і посадити картоплю.

Про це він заявив в рамках експертного опитування Дніпропетровського філіалу Інституту Горшеніна "Чи потрібно скасувати 1 травня, як державне свято?".

"Я за те, щоб зовсім відзначити всі радянські свята. Однак для людей 1 травня - це можливість поїхати на городи і посадити картоплю. Якщо взяти до уваги зростання цін на овочі, цей вихідний людям потрібен. Однак не як вихідний радянського минулого, а як можливість забезпечити себе овочами на зиму. 1 травня - це типове свято радянського минулого, міфічна солідарність трудящих. Такого не існує. у нас взагалі є проблема тупого копіювання радянських цінностей. Владі необхідно грамотно міняти психологію суспільства, в першу оче їдь, своїм прикладом, щоб люди дивилися на світ через призму українських окулярів. Влада повинна культивувати правдиву історію України, українських героїв і українські національні свята. Якщо дивитися календар і порівнювати, скільки в Україні свят в порівнянні з європейськими країнами, і відповідно кількість вихідних, виявиться, що ми є першими і можемо цим пишатися ", - сказав він.

джерело: ІА "Міст-Дніпро"

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Про це він заявив в рамках експертного опитування Дніпропетровського філіалу Інституту Горшеніна "Чи потрібно скасувати 1 травня, як державне свято?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью